Užití Escapelle po přerušovaném sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MikuV
Nováček 5 příspěvků 28.12.16 11:33
Užití Escapelle po přerušovaném sexu

Dobrý den.
V noci z 26-27.12 jsem měla s přítelem můj první sex. Bohužel se nám nedařilo správně použit kondom a díky tomu v jaké jsme byli náladě jsem prostě hloupě navrhla, že zkusíme jen přerušovaný sex a tak se stalo. Dvakrát..
Přítel se do mě tzv. „neudělal“, ale vím o preejakulaci. Své dny mám dostat okolo 28-30, takže 2-4 dny po tomto večeru, kdy jsou prý „neplodné dny“ a velmi malá šance na oplodnění. I tak jsem se opravdu velmi strachovala a do 20 hodin poté použila Escapelle.
Když víte vše, myslíte, že je ještě šance, že mohu otěhotnět? Vidím velmi malou šanci, ale i tak se potřebuji ujistit..
Děkuji za rady.

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 28.12.16 11:35

V tomto cyklu nejspíš ne.
Ale s tímto přístupem to nebude dlouho trvat :kytka:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 28.12.16 11:36

Byla bych klidná. ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 11:38
@MikuV píše:
Dobrý den.
V noci z 26-27.12 jsem měla s přítelem můj první sex. Bohužel se nám nedařilo správně použit kondom a díky tomu v jaké jsme byli náladě jsem prostě hloupě navrhla, že zkusíme jen přerušovaný sex a tak se stalo. Dvakrát..
Přítel se do mě tzv. „neudělal“, ale vím o preejakulaci. Své dny mám dostat okolo 28-30, takže 2-4 dny po tomto večeru, kdy jsou prý „neplodné dny“ a velmi malá šance na oplodnění. I tak jsem se opravdu velmi strachovala a do 20 hodin poté použila Escapelle.
Když víte vše, myslíte, že je ještě šance, že mohu otěhotnět? Vidím velmi malou šanci, ale i tak se potřebuji ujistit..
Děkuji za rady.

bud v klidu nebudes nejspis tehotna t sane je hodne mala ale s timhle pristupem abys nebyla priste mno ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 47775 příspěvků 28.12.16 11:43

Teď těhotná těžko, ale dojdi si vyřešit nějakou antikoncepci.

MikuV
Nováček 5 příspěvků 28.12.16 12:16

@Tunrida samozřejmě už jsme si s přítelem promluvili a příště bude jak antikoncepce u mě tak ochrana u něj :)

MikuV
Nováček 5 příspěvků 28.12.16 12:18

@Pipet děkuji, tento přístup nebyl samozřejmě jen tak, vídáme se na pár dní každých 6 měsíců a čekání na tuto noc trvalo už celkem dlouho, proto jsem se chvíli nechala unést a raději se rozhodla pro jednou použit nouzovou pilulku a do příště vyřešit opravdovou ochranu :)

MikuV
Nováček 5 příspěvků 28.12.16 12:19

@Fima děkuji ti za uklidnění :)

MikuV
Nováček 5 příspěvků 28.12.16 12:23

Teď už tu daný komentář nevidím, ale bylo tu něco v tom smyslu že tak to dopadá, když s někým spí malé děti poprvé a nic nevědí.. ráda bych se zmínila, že dítě již nejsem a na své poprvé jsem raději dlouho počkala, ať takové problémy mohu řešit s někým, kdo vidí věci stejně jako já a vím, že si s ním mohu promluvit otevřeně a stanovit si raději hranice pro příště.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >