Užitková voda do dětského bazénku?

2537
4.6.15 12:19

uzitkova voda do detskeho bazenku?

Ahoj holky, chtela bych vas poprosit o radu, vzhledem k tomu ze uz nam zacina parne leto tak jsem detem koupila na zahradu bazenek, problem je v tom ze na zahrade neni pitna voda ale tu studnicni mame celkem cistou a bez zapachu.Chci ji detem do bazenku dat ale muzete prosim poradit cim provest dezinfekci vody, detem bude 1rok a na zadne alergie ani ekzem netrpi.moc dekuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38989
4.6.15 12:24

Studniční vodu do bazénku jsem ničím nedezinfikovala a to jsem v něm začínala kluka koupat někdy ve 4 -5 měsících, v 7 měsících už jsem ho koupala v zatopené pískovně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24363
4.6.15 12:28

Klidně trochu Sava - dávkování je na obalu, tak tu nižší dávku, jen údržbovou… Nebo je tam myslím i dávkování přímo do studní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 12:29

Voda do bazénku se dá bezproblémově vydesinfikovat obyčejným Savem ;) Já na dětský bazének dala cca víčko, za chvíli ten chlor vyprchá, nesmrdí to a voda pak pár dní vydrží, aniž by „hnila“ když tam děti nanosí kde co. Mám takový dojem, že na lahvi od sava je i uvedené ředění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
4.6.15 12:30

Klasické Savo, na obalu je psáno, že je i na bazén :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
4.6.15 12:38

@Leenuska
A čeho se vlastně bojíš? Jako vlivu na kůži??? Já bych se akorát bála toho, že ji budou pít a pak budou mít třeba průjem, ale jinak, pokud je hlídáš, tak bych dala klidně čistou užitkovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2537
4.6.15 12:50

Holky diky, tak dam asi to Savo, babicky me strasi ze to tam davat nemam, tak jsem zacala uvazovat o kyslikove chemii ale je to skoda penez kdyz savo udela stejnou sluzbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
4.6.15 12:55

@Leenuska
Tak savo bych teda do dětského bazénku pro roční děti nedávala… Jak je ten bazén velký? Já si představuji to klasické nafukovací kolečko. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2537
4.6.15 12:55

@anairda: no prave jsem se bala prujmu, jsem si rikala ze kdyz hlidas dve torpeda ze se muzu stat ze si nekdo lokne. Jinak vstah k vode je u nas takovy ze malej se boji a mala kdyz byla poprve u babicky v 6metrovem bazenu tak viskala, cakala rukama a byla vysmata, pri vytahovani z vody rev :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
4.6.15 12:59

@Leenuska
Takže je to nějaký větší bazén asi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2537
4.6.15 13:00

Ten bazen ma asi 150cm a 40hloubka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
4.6.15 13:01

@Leenuska
Aha, jako je to asi na tobě, ale mě by se tedy nelíbila ani ta představa, že si ročáci budou lokat toho sava… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
4.6.15 13:04

Jestli je to voda ze studně, klidě bych jí dala…Když byste se šly vykoupat někam k rybníku nebo řece, nalokají se mnohem špinavější vody. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2537
4.6.15 13:09

No je to normalni pumpovana podzemni voda, jak rikam nesmrdi ale jen je u nas asi hodne zeleza(soudim podle barvy-lehoulince nazrzla).Chlap si porad mysli ze ta voda je cista kdyz jde pres ten pisek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
4.6.15 13:55

@Leenuska my mame doma jenom vodu ze studni, jednou za mesic nalejem savo primo do ni, podle návodu, a maleho v tom doma koupeme od narození. Je mu 9 měsíců a bez problému :) a taky mame hodne zelezitou, z horke vody je to cítit a hned je z ni vsechno oranzovy. :mrgreen: tak bych se toho nebala, zkuste taky dat savo primo do te studny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama