Užívat minipračku jako myčku nádobí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 12:31
Užívá minipračku jako myčku nádobí?

Ahij holky, kamarád je sám, tvrdí mi, že nemá stolní myčku nádobí, ale minipračku, dá do ní nádobí a umyje tak nádobí. Nemůžu sem dát odkaz na minipračky, aby to nebylo jako reklama.Je to vůbec možné? Neroztříská tak nádobí? Tvrdí, že ne. POdle mne kecá. Kdyby to šlo, tak si to pořídím na chalupu :mrgreen: Myslí tu minipračku, takovou tu, jak tam nandáte vodu, ono se to otáčí, pak se to vypne, hadicí nebo shora vylejete vodu, bez ždímačky, tu na ubytovny a koleje, jak je v reklamě. Je to blbost? Zkusil někdo? :lol: Říká, že nenaplní počtem nádobí ani stolní myčku, tak pořídil tohle :-) Nevím, jestli nekecá :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 02.02.18 12:34

Má plastové nádobí?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 12:35

@Pudloslava tvrdi, ze normalni, pochopizelne, ze se to pry jen otaci, ze se neznici

Premek_Orac
Závislačka 4422 příspěvků 02.02.18 12:38

@maskovak Vím, že se dá v myčce nádobí uvařit jídlo. Ale mýt nádobí v pračce? Netvrdí taky, že pak mají ty talíře krásně nažehlené puky? :-)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 12:40
Kakika
Neúnavná pisatelka 15022 příspěvků 02.02.18 12:41

@maskovak no nevím, nezdá se mi to pravděpodobné. Principem pračky je, aby se tam to prádlo pořádně vymáchalo. Kdyby se to jen točilo (aby to nemohlo rozbít nádobí), tak by to pořádně nepralo. Takže pračka na houby. Chtěla bych vidět video a až pak bych tomu věřila :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10968 příspěvků 02.02.18 12:43

No ale ta voda tam je spinavá a on ji jen vycerpa (jestli je to stejný princip co znám) vždyť by to pak stejne musel všechno oplachnout

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 02.02.18 12:43

My takovou minipracku meli, u mamy, a teda clovece, kdyz nad tim premyslim, rekla bych, ze technicky to mozny je, to se fakt jen toci. Tyjo, ja snad zavolam mati, ona tu pracku ma ve sklepe, ze bych to prubla :oops:

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 02.02.18 12:47

Zní to divně, jestli si chlapec neplete pojmy s dojmy. Moje babička si třeba pere vlasy - ale to je její ustálený slovní obrat.
I když jak tak googlim, tak na mě vyskočila minipračka, co vypadá jako taková velká průhledná rychlovarná konvice a ta by čistě teoreticky mohla i při otáčivém pohybu umýt pár kusů nádobí a nerozbít ho. Zkuste si zadat Minipračka Hyundai WM300

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 02.02.18 13:00

@maskovak My asi měli něco takového na kolejích. Byl to vlastne kbelík co se dal na elektrický podstavec a jen se to točilo na zvolene otáčky, zvolenou dobu. Takže nádobí by se v tom nerozbilo. Ale jak píše @Tichošlápek pak to musí z te špinavé vody vyndat a opláchnout.

Heivka
Závislačka 3272 příspěvků 02.02.18 13:02

Teď jste mi připomněli jak jednou dala máma do klasické pračky umýt okurky na zavařování, poradila jí to kolegyně, jen zapomněla dodat, že se nesmí odstřeďovat :mrgreen: ten zelenej sajrajt jsme z pračky tahali dva dny :pankac:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 13:05
@jancabr píše:
Zní to divně, jestli si chlapec neplete pojmy s dojmy. Moje babička si třeba pere vlasy - ale to je její ustálený slovní obrat.
I když jak tak googlim, tak na mě vyskočila minipračka, co vypadá jako taková velká průhledná rychlovarná konvice a ta by čistě teoreticky mohla i při otáčivém pohybu umýt pár kusů nádobí a nerozbít ho. Zkuste si zadat Minipračka Hyundai WM300

to se říkalo dřív, prát si vlasy :)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 13:05
maskovak
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 13:07
@Zaluzie píše:
@maskovak My asi měli něco takového na kolejích. Byl to vlastne kbelík co se dal na elektrický podstavec a jen se to točilo na zvolene otáčky, zvolenou dobu. Takže nádobí by se v tom nerozbilo. Ale jak píše @Tichošlápek pak to musí z te špinavé vody vyndat a opláchnout.

jojo, on rika da do toho dovnitr, umyje se to, hadice odsaje vodu a ve sprse oplACHne nadobi :-)liny chlap myt nadobi rucne ve drezu

enny3
Extra třída :D 13656 příspěvků 02.02.18 13:19
@slavuska1 píše:
My takovou minipracku meli, u mamy, a teda clovece, kdyz nad tim premyslim, rekla bych, ze technicky to mozny je, to se fakt jen toci. Tyjo, ja snad zavolam mati, ona tu pracku ma ve sklepe, ze bych to prubla :oops:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :palec:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >