Užívám si sex s mladým klučinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavca3492
Povídálka 26 příspěvků 11.09.18 11:00
Užívám si sex s mladým klučinou

Asi jsem se zbláznila. Doma už to není co bývalo. Sex mám ráda. Tak jsem si pořídila „sedmnáctiletého zajíčka“. Paradox je, že to manžel ví a toleruje.
Klidně mě můžete odsoudit, ale je to super relax, sex a asi i kompenzace mých zastydlých mateřských pudů.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 5493 příspěvků 11.09.18 11:02

Gratulujeme :palec: :potlesk: A dál?

romana.cumprdlik
Povídálka 14 příspěvků 11.09.18 11:04

Až si on najde mladší, bude oheň na střeše?

Sibarita
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 11.09.18 11:04

Tak a ted vsechny hrrrr na zajicky :lol: :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 11.09.18 11:05
@Pavca3492 píše:
Asi jsem se zbláznila. Doma už to není co bývalo. Sex mám ráda. Tak jsem si pořídila „sedmnáctiletého zajíčka“. Paradox je, že to manžel ví a toleruje.
Klidně mě můžete odsoudit, ale je to super relax, sex a asi i kompenzace mých zastydlých mateřských pudů.

Ten te omrzi casem. Muze to urcite trapi,ale asi Te miluje proto stoji porad u Tebe. Nezletily kluk? Jen aby Te jeho rodice nedali ksoudu.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 11.09.18 11:05
@Pavca3492 píše:
Klidně mě můžete odsoudit, ale je to super relax, sex a asi i kompenzace mých zastydlých mateřských pudů.

A pointa? Jaké mateřské pudy? Ty do sexu promítáš mateřské pudy? Z toho je mi lehce nevolno

karkarka
Závislačka 2880 příspěvků 11.09.18 11:05

Vsechy tvoje prispevky se toci jen kolem toho jednoho.nuda.

eliskaj
Kelišová 5606 příspěvků 11.09.18 11:05

@Pavca3492
Podle diskusi mas široký zaber - bývalý partner a současný partner. Oba ví, ze spis s oběma. Teď ještě mladoch… kolik těch milenců vlastně mas celkem? :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 11.09.18 11:06
@Hroznej puberťák píše:
Gratulujeme :palec: :potlesk: A dál?
:lol:
karkarka
Závislačka 2880 příspěvků 11.09.18 11:06

@eliskaj nezapomen ze s tim mladochem i otehotnela,ale odjel,tak si musela vystacit s robertkem :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 11.09.18 11:07

Tak jestli Vám to chlap „toleruje“ tak asi taky šu*á jinde :D

Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 11.09.18 11:09
@Pavca3492 píše:

A teď tu O Červené karkulce…

lavazza2
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 11.09.18 11:11
@eliskaj píše:
@Pavca3492
Podle diskusi mas široký zaber - bývalý partner a současný partner. Oba ví, ze spis s oběma. Teď ještě mladoch… kolik těch milenců vlastně mas celkem? :mrgreen:

Teď jsem se na ty diskuze od paní dívala :D Čumím :D 8o :mrgreen:

M_Vladim
Echt Kelišová 7780 příspěvků 11.09.18 11:13

Kamarádství s benefitem. Tipuju, že ten mladík nakonec vyrazí jinam, ale jak zkušenosti, tak přátelství se může hodit. :think:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 11.09.18 11:16

Děkujiëme za informaci a přejeme spoustu veselých zážitku :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >