Reklama

Užívám si sex s mladým klučinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavca3492
Povídálka 25 příspěvků 11.09.18 11:00
Užívám si sex s mladým klučinou

Asi jsem se zbláznila. Doma už to není co bývalo. Sex mám ráda. Tak jsem si pořídila „sedmnáctiletého zajíčka“. Paradox je, že to manžel ví a toleruje.
Klidně mě můžete odsoudit, ale je to super relax, sex a asi i kompenzace mých zastydlých mateřských pudů.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4457 příspěvků 11.09.18 11:02

Gratulujeme :palec: :potlesk: A dál?

romana.cumprdlik
Povídálka 12 příspěvků 11.09.18 11:04

Až si on najde mladší, bude oheň na střeše?

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 11.09.18 11:04

Tak a ted vsechny hrrrr na zajicky :lol: :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 11.09.18 11:05
@Pavca3492 píše:
Asi jsem se zbláznila. Doma už to není co bývalo. Sex mám ráda. Tak jsem si pořídila „sedmnáctiletého zajíčka“. Paradox je, že to manžel ví a toleruje.
Klidně mě můžete odsoudit, ale je to super relax, sex a asi i kompenzace mých zastydlých mateřských pudů.

Ten te omrzi casem. Muze to urcite trapi,ale asi Te miluje proto stoji porad u Tebe. Nezletily kluk? Jen aby Te jeho rodice nedali ksoudu.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 11.09.18 11:05
@Pavca3492 píše:
Klidně mě můžete odsoudit, ale je to super relax, sex a asi i kompenzace mých zastydlých mateřských pudů.

A pointa? Jaké mateřské pudy? Ty do sexu promítáš mateřské pudy? Z toho je mi lehce nevolno

karkarka
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 11.09.18 11:05

Vsechy tvoje prispevky se toci jen kolem toho jednoho.nuda.

eliskaj
Kelišová 5448 příspěvků 11.09.18 11:05

@Pavca3492
Podle diskusi mas široký zaber - bývalý partner a současný partner. Oba ví, ze spis s oběma. Teď ještě mladoch… kolik těch milenců vlastně mas celkem? :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 11.09.18 11:06
@Hroznej puberťák píše:
Gratulujeme :palec: :potlesk: A dál?
:lol:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 11.09.18 11:06

@eliskaj nezapomen ze s tim mladochem i otehotnela,ale odjel,tak si musela vystacit s robertkem :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 11.09.18 11:07

Tak jestli Vám to chlap „toleruje“ tak asi taky šu*á jinde :D

Russet
Extra třída :D 10898 příspěvků 11.09.18 11:09
@Pavca3492 píše:

A teď tu O Červené karkulce…

lavazza2
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 11.09.18 11:11
@eliskaj píše:
@Pavca3492
Podle diskusi mas široký zaber - bývalý partner a současný partner. Oba ví, ze spis s oběma. Teď ještě mladoch… kolik těch milenců vlastně mas celkem? :mrgreen:

Teď jsem se na ty diskuze od paní dívala :D Čumím :D 8o :mrgreen:

M_Vladim
Kelišová 7337 příspěvků 11.09.18 11:13

Kamarádství s benefitem. Tipuju, že ten mladík nakonec vyrazí jinam, ale jak zkušenosti, tak přátelství se může hodit. :think:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 11.09.18 11:16

Děkujiëme za informaci a přejeme spoustu veselých zážitku :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >