Užívání gynprodylu, brát či nebrat?

39
31.5.17 22:29

Užívání gynprodylu, brát či nebrát?

Zdravím. Chci se zeptat, zda-li některá z vás také bere gynprodyl a jak vám po něm bylo? Já ho beru na udržení těhotenství, dnes první tabletku, ale není mi po něm dobre, motá se mi po něm hlava, jak po deseti pivech a cítím se i taková jak kdyby zpomalanená. Dost mě to vylekalo, tak nevím jestli léčbu raději nepřerušit.? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4582
31.5.17 22:46

@ZuíLee já jsem ho měla kvůli špinění cca v 6-8tt.. Ráno a večer jsem zaváděla a vedlejší účinky jsem neměla :nevim: ale doktorka mi říkala, že kdybych polykala, tak by mi mohlo být divně, že je lepší zavádění spodem :oops:

Příspěvek upraven 31.05.17 v 22:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
31.5.17 22:47

To spis napis svému lékaři než na emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
31.5.17 22:55

Měla jsem to samé, nevolnosti - hlavně v noci, hrozná únava, asi dvakrát se mi zamotala hlava a měla jsem pocit pohupující se podlahy pod nohama. Je to myslím celkem časté. Já ho dostala kvůli špinění okolo 9. tt, to se už pak neobjevilo, využívala jsem jedno balení a poté ty potíže rychle odezněly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
1.6.17 04:43

@Maden Když se podíváš lépe, všimneš si toho, že jsem to tu psala pozdě večer (chtěla jsem vedet, zda to také tak někdo má a já mohu být klidnější) s lékařkou se taktéž zkontaktuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
1.6.17 04:47

Děkuji za odpověď, po vcerejsku jsem si začala říkat, že už to snad ani brát nebudu, ale pokud jste to vydrželi vy, tak musím taky :) zkusím se zeptat na to zavádění, četla jsem to večer i na jiné diskuzi, že to spouty žen tak mělo a nebylo jim tak zle, a začala bych asi taky zavádět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 06:27

@ZuíLee ja beru gynprodyl na,,podporu,, k otehotneni jednu rano a jednu vecer. Jedine ceho sem si vsimla ze tak hodinku po polknuti se mi mirne tocila hlava ale byla to vzdy chvilkova zalezitost. Na kazdeho to pusobi jinak. Myslim ze takove stavy nejsou nic zvlastniho jen proto ze je to zaprah pro telo a kazde se s tim vyporada jinym zpusobem. Kazdopadne chapu ze je to neprijemne pokid ti byva spatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 06:39

Ahoj, také jsem gynprodyl užívala na začátku těhotenství cca do 12tt, ale zaváděla jsem ho takže bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9605
1.6.17 07:27

Jsou i jiné varianty léku na podobném principu. Doktorka by měla při potížích nasadit jinou variantu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24868
1.6.17 09:09

@ZuíLee U utrogestanu a gynprodylu si můžeš vybrat, buď polykat nebo zavádět. Já cca hodinu po polknutí usínala, byla jsem k. o. Takže jsem začala zavádět, ono to i líp účinkuje a vedlejší účinky jsem u zavádění nezpozorovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
1.6.17 12:30

Holky tak nevím, moje doktorka má dovolenou, volala jsem si tedy jinému lékaři a tam mi řekli, že se zavádět nesmí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
1.6.17 15:39
@ZuíLee píše:
Holky tak nevím, moje doktorka má dovolenou, volala jsem si tedy jinému lékaři a tam mi řekli, že se zavádět nesmí. :nevim:

Mně teda tehdy moje doktorka řekla, že ho můžu i zavádět, ale pak jsem v některých diskusích našla názor, že na rozdíl od Utrogestanu není k zavádění vhodný, že k tomu není ta tableta uzpůsobená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17343
1.6.17 15:50

Ja mela to co ty, hodinu po polknuti jsem jen lezela, nemohla jsem ani chodit. Bylo mi jak po flasce vodky. Ja vzala jeden a stacilo mi, takze jsem to prestala brat a nezacla. U prvniho jsem to mela s Utrogestanem, ale to jsem vydrzela tyden. Ted jsem nebyla schopna dojit ani na wc, fuj. Uz je to dva tydny a nespinim. Doktorka mi k tomu pichla nejakou injekci na zastaveni spineni

Příspěvek upraven 01.06.17 v 15:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
1.6.17 15:50

@Michelle_M A pak aby si člověk vybral

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 00:55

Tybrdo holky docela mě desite mám ho začít užívat za 10 dní to se Teda docela bojím kort když celý den v práci stojím a mam užívat jeden ráno druhý večer :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama