dlouhodobé užívání léků na tachykardii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adelkadd
Kecalka 416 příspěvků 07.02.19 23:45
Užívání léku na tachykardie dlouhodobě

Ahoj!

Zajimalo by me, zda-li je tu někdo, kdo užívá dlouhodobě metoprolol/bi­soprolol na tachykardie? Tak nějak se mi to zhoršilo v tehotenstvi a teď rok po porodu jsem na lécích..Mám strach z dlouhodobého užívání…někdo zkušenost?

Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 15084 příspěvků 08.02.19 07:08

Nerozumim. Mas strach z dlouhodobeho uzivani leku, ale ze ti srdce bezi moc rychle se nebojis?

Ou
Kelišová 6306 příspěvků 08.02.19 08:13

Obávám se že při chronických zdravotních problémech je potřeba dlouhodobé léčby. Máte závažné problémy, které vás mohou ohrozit na životě. Dokud budou léky zabírat, jsou tou nešetrnější variantou, jak vás udržet naživu a v běžném stavu.

Respektive - zvládáte dodržovat režimová opatření - strava, omezení soli, vnechání kofeinu, alkoholu a kouření, přiměřené aerobní cvičení, dostatek spánku a podobně? To je něco, na co je dobré se zaměřit, protože to může pomoci srovnat situaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >