Užívání si s novým partnerem bez dětí

39
23.4.21 14:11

Uzivani si s novym partnerem bez deti

Zdravím, jsem po rozvodu, syna mam ve stridavce, ale zatim v rezimu, ze syn (12) je porad se mnou, protože byvalka ceka na byt, takze se se synem styka u me doma a treba i prespi kdyz nejsem doma pres noc.
A ted k veci. Nasel jsem si pritelkyni, bezdetnou, zatim jsem syna nepredstavil, protoze se známe mesic, vidame se 3× tydne pres noc. Ona chape, ze mam povinnosti a nemuzu s ni byt kazdy den a ze se musim taky venovat synovi. Ale ted uvazujeme nad tim, ze bysme spolu nekam jeli na tyden a ja mam proste vycitky vuci synovi nekam vypadnout. Vim, ze mi tu nikdo neporadi, ze jde hlavne o me o pocity, ale chci se zeptat, jak to mate vy? Kdyz jsou deti u byvaleho partnera, dela vam problemy treba jet na dovolenou s novym partnerem? Nebo jak to resite? Jedete nejdriv s detmi a pak s novym partnerem? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68969
23.4.21 14:18
@Jemnonick píše:
Zdravím, jsem po rozvodu, syna mam ve stridavce, ale zatim v rezimu, ze syn (12) je porad se mnou, protože byvalka ceka na byt, takze se se synem styka u me doma a treba i prespi kdyz nejsem doma pres noc.
A ted k veci. Nasel jsem si pritelkyni, bezdetnou, zatim jsem syna nepredstavil, protoze se známe mesic, vidame se 3× tydne pres noc. Ona chape, ze mam povinnosti a nemuzu s ni byt kazdy den a ze se musim taky venovat synovi. Ale ted uvazujeme nad tim, ze bysme spolu nekam jeli na tyden a ja mam proste vycitky vuci synovi nekam vypadnout. Vim, ze mi tu nikdo neporadi, ze jde hlavne o me o pocity, ale chci se zeptat, jak to mate vy? Kdyz jsou deti u byvaleho partnera, dela vam problemy treba jet na dovolenou s novym partnerem? Nebo jak to resite? Jedete nejdriv s detmi a pak s novym partnerem? Diky

Nemám. Proč? Kdybych nejla, mění to něco na faktu, že dítě je s druhým rodičem? Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7962
23.4.21 14:20

@Jemnonick a jakej je rozdíl když je týden u mamky, tak jestli ses doma a nebo pryč? Vůbec bych to neřešil. Buď chceš jet nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
23.4.21 14:25

No, rozdil neni zadnej. Ale nasi nas vzdycky vsudet tahali s sebou, takze jsem tak asi byl vychovanej a prijde mi blby si uzivat nekde dovoleny a nedoprat to synovi. Ale mozna fakt resim kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6414
23.4.21 14:36
@Jemnonick píše:
No, rozdil neni zadnej. Ale nasi nas vzdycky vsudet tahali s sebou, takze jsem tak asi byl vychovanej a prijde mi blby si uzivat nekde dovoleny a nedoprat to synovi. Ale mozna fakt resim kraviny.

Prvně chci vypíchnout, že je fajn, že neseznamuješ syna s novou známostí hned :palec:. A ne, nemusí ti to být blbý, však ho nešidíš a příště zase pojedeš na výlet s ním :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25474
23.4.21 14:39

@Jemnonick Týden jsem bez dětí byla asi jen jednou. Jinak víkendy, 4-5 dní..S novým partnerem jsem si to vždycky užívala. Vypnula. O děti bylo postaráno. Na dovolené jsme byli sami tedy jen 2× za 7 let co jsme spolu. Ale s dětmi taky děláme výlety, a společnou dovolenou.
Neměla bych výčitky, vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25474
23.4.21 14:40
@Jemnonick píše:
Řešíš. Nejsi jen otec.
Já už se nemůžu dočkat, až dáme nejmladšího na hlídání a užijeme si s manželem svobodný víkend. Nejsme jen rodiče. Netřeba být neustále s dětmi.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
23.4.21 14:45

Tak pokud bude syn se svou matkou, tak nevidím problém, asi by to bylo vůči nové partnerce i vhodné, jestli to s ní myslíš vážně a ona sama děti nemá, trpělivost není nekonečná. Na druhou stranu tě chápu. Mám to stejně a nedovedu si představit
jet někam bez dětí, proto jsem si našel partnerku s dítětem, která to má stejně a sami jsme byli max na večeři a to ještě jsme další den šli s dětma, aby o nic nepřišli, byli s námi i že svatební cesty jsme udělali rodinný výlet. Ale je to každého věc, my to děláme takto, protože nám to VŠEM vyhovuje a jsme takto spokojeni. Znám rodiče co si jedou na dovolenou, počas toho co jsou děti na táboře. My si toto představit nedovedeme, ale určitě to není nic proti ničemu a o děti je v ten čas postaráno. Každý ať si to udělá podle sebe, jak říkám chápu Tě, mám to stejně, ale určitě neznamená, že pokud by jste si vyrazili sami, že jsi špatný rodič.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
23.4.21 14:53

@Jemnonick na začátku nezvyk.. Ale pak už dobrý. Teď výčitky nemám, nekdy se i těším až zmizí, pac mi obcas dost pijou krev :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7881
23.4.21 14:55

@Jemnonick nemusíte hned jezdit na týden, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
23.4.21 14:55
@Jemnonick píše:

Hlavně klid.. Nejsi jen táta, jsi i člověk.. Syna vezmi pak na výlet co jinou dovolenou a je to zcela ok. Blbý by bylo, kdybys jezdil na výlety a dovolené jen a novou partnerkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6034
23.4.21 14:57

Jedte bez výčitek. Přeji krásnou dovču a ať to klapne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
23.4.21 15:13

Syn je porad s tebou, pritelkyne pres noc 3× tydne a jeste jsi je nepredstavil? Jak je to technicky proveditelne? :think: Sorry, ze jsem zvedava, jen me to zaujalo, jestli pritelkyni pasujes do baraku natajnacku. :mrgreen: Jinak dovolenou s pritelkyni bez syna si nevycitej, ale co mu reknes, ze jedes sam nekam, nebo mu naferovku reknes, ze je na obzoru nova zena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
23.4.21 15:18
@Silverine247 píše:
Syn je porad s tebou, pritelkyne pres noc 3× tydne a jeste jsi je nepredstavil? Jak je to technicky proveditelne? :think: Sorry, ze jsem zvedava, jen me to zaujalo, jestli pritelkyni pasujes do baraku natajnacku. :mrgreen: Jinak dovolenou s pritelkyni bez syna si nevycitej, ale co mu reknes, ze jedes sam nekam, nebo mu naferovku reknes, ze je na obzoru nova zena?

Ze se s nekym schazim vi. Nejdriv jsem rikal, ze jezdim do prace (mam praci, ze obcas prespavam), ale nechtel jsem mu lhat, tak jsem mu rek, ze se s nekym vidam. Jak jsem psal, byvalka bydli u pritele a syna pohlida u me kdyz nejsem pres noc doma, takze jezdim k pritelkyni. Kdyby ti jeste neco nebylo jasny, klidne se ptej. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
23.4.21 15:31

Ja bez synka nejezdim, protoze na tolika dovolenych nemam penize. Ale na vikendy jo ;) obecne bych si to nevycitala, jed s babou, vsak to tak nepotahnes leta :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat