Užívat kolagen na vrásky??

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jana.vila
Povídálka 43 příspěvků 06.01.19 22:49
užívat kolagen na vrásky??

Zdravím vás, chci se zeptat, užíváte kolagen na vrásky? a jaký? teď jsou v modě léky pro zvířata, třeba všichni jí kolem mě alavis pro koně na klouby, že úplně odstraní bolesti artritidy třetího stupně, uvažuji tedy o koupi kolagenu na vrásky pro psy, dle obsahu má 3× víc kolagenu jak pro člověka. vím že vzhled není zase tak důležitý ale začaly se mi hodně prohlubovat vrásky. co si o tom vy mylíte?? děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineGabinkaCh
Závislačka 2913 příspěvků 06.01.19 22:51

Že čumím jak puk 8o

jana.vila
Povídálka 43 příspěvků 06.01.19 22:56

jo je tam překlep na na vrásky pro psy ale na klouby pro psy :) i když takovej mopsík vrásek má :) no a to co je na klouby je i na vrásky

eluv
Echt Kelišová 7995 příspěvků 06.01.19 22:57

@GabinkaCh to já taky :lol:

jana.vila
Povídálka 43 příspěvků 06.01.19 22:59

prosím at se to zase nezvrhne v urážení a kritiku ale jaký máte teda názor? co na ty hluboký vrásky? chci něco zevnitř ne krémy zvenku, děkuji

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 06.01.19 23:00

@jana.vila je to prý fama, žádný kolagen ti na to patrně nezabere. Jsou to jen zbytečně vyhozené peníze. Ale na druhou stranu je lepší užívat něco nežli nic

viky23
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 06.01.19 23:02

3.den uzivam kolagen z lekarny. Tenhle co beru ma byt nejaky hodne silny. Stal pres 600, bolely me klouby, tak to zkousim. Pak budu pokracovat levnejsim preparatem, ten uz je slabsi, ale budu udrzovat hladinu. Vrasek moc nemam, ale ma to byt i na vlasy, nehty, pokozku. Kdyby to byla pravda urcite to ocenim :lol: Ted beru ten drazsi vlevo. Zkusenosti povim az tak treba za mesic, az budu mit bujnou hrivu a oblicej bez vrasek a skakat budu jak ta lanka :lol: :pankac:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 06.01.19 23:03

@jana.vila já už 15 let frčím ve vital justu, ten mě vlastně k justu dostal. Mají super kremy proti vráskam. Mají na ně patent. Je to na delší vyprávění…určitě je to částečně i genetika, vlastní mimika, ale věřím i tomu, že vypadám v porovnání se svými vrstevnicemi dobře i díky tomu (teď jsem si fest zafandila, ale myslím, že opravdu je to dlouhodobě znát)

jana.vila
Povídálka 43 příspěvků 06.01.19 23:07

děkuji moc za rady

anahry
Kecalka 368 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 23:19
@MarketinkaKo­pretinka píše:
@jana.vila je to prý fama, žádný kolagen ti na to patrně nezabere. Jsou to jen zbytečně vyhozené peníze. Ale na druhou stranu je lepší užívat něco nežli nic

Tak já mám zase opačnou zkušenost. Náš děda (80 let) dostal k loňským vánocům snad od všech přípravky na klouby s kolagenem různých druhů i značek. Pak bylo období, kdy jsem ho cca 4 měsíce neviděla. Když jsme ho přijeli navštívit, zůstala jsem na něj s údivem zírat. Obličej měl vyžehlenej jak miminko, pevnou kůži, kterou by u pána jeho věku očekával málokdo. Vůbec jsem nechápala a jen tak ze srandy jsem se ho zeptala, jestli, když o sebe začal na stará kolena pečovat, by mi prozradil, čím se maže. Prej ničím, odpověděl. Potom z něho vypadlo, že každej den jí ty vitamíny na klouby, co dostal.
Takže, mně osobně to moc potěšilo, protože jsem si říkala, že až budu vypadat jak zorané pole, tak to napravím kolagenem. Nutno ale dodat, že on toho bral moc najednou, takže při normálním dávkování to půjde asi pomaleji, ale půjde:wink:

elena.78
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 07.01.19 00:23

Já užívám kolagen 1. a 2. typu od kamzíku už rok. Myslím, že mám pevnější vlasy i pleť- u té se mi stáhly rozšířené póry. Občas si kupuji i panthenol v kapslích od stejné firmy (kamzík). Alavis 5 kupuji mé labradorce, před třemi rokmi přestala během 14 dní chodit- těžká osteoporóza předních noh. Alavis 5 ji za týden postavil na nohy, i když teda běhat už nemůže. Když funguje na zvířata (jakýkoli veterinární přípravek), tak nevím proč by nemohl fungovat na lidi.

Verun83
Echt Kelišová 9014 příspěvků 33 inzerátů 07.01.19 02:58

Ja mam collaloc. Silny, prirodni a obsahuje vsechny typy kolagenu. Jenze jsem lajdak a beru ho obcas. Taky mi uz povada plet. Ale bohuzel mame v rodine spatnou genetiku, tak si nedelam moc iluze, ze by to neco rapidne zvratilo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33648 příspěvků 10 inzerátů 07.01.19 09:34

Nebála bych se toho. Rozdíl mezi tím pro lidi bude stejně jen v tom, že ten výrobek nemá potřebné atesty pro humánní užití. Ale kolikrát i doktoři používají úspěšně veterinární přípravky pro léčbu lidí. Dále bych se taky zaměřila na to, abych jedla dostatek potravin, které přirozeně podporují tvorbu kolagenu v těle: vejce, ryby, zeleninu…

sepos
Kecalka 139 příspěvků 07.01.19 10:24

@jana.vila
Užívání veterinárních léčiv je podle mého nesmysl, ať už kvůli složení, nepřesnostem v dávkování,… Jinak orálně užívaný kolagen Vám z pletí nic extra nezmůže. Levnější krémy působí pouze povrchově a pomůžou pokud se s nimi začne brzy a správně. Za hlubší efekt je potom potřeba si připlatit a krém se pak pohybuje od 2500+kč.

Jinak kolagen na bolest kloubů je bez efektu (reakce na příspěvek v diskuzi). Kolagen je fajn prevence u lidí nižšího a středního věku, pokud jsou klouby namáhány, ale nebolí. Pokud kloub bolí, pak je určitě lepší užívat chondroitin, glukosamin, nezmýdelnitelný avokádový olej,… ;)

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 07.01.19 12:11

@sepos taky si to myslím, ale psala jsem to už o tom Vítal Justu, ta ráda nemá chybu. Složením je srovnatelná s krémy za 4000 Kč a více a přitom cena za jeden něco málo přes 1000 Kč je boží. Přitom na to mají patenty ..chce to opravdu jen vyzkoušet. Ale je fakt, že rovnou je si třeba koupit aspoň 2 produkty, ideálně 3…no a možná v kombinaci s tím kolagenem to je pak značka ideál :lol:

Není náhodou v kůži krom kolagenu i elastan??? Ten dodávat není třeba ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >