Užíváte si orální sex?

9
21.2.21 19:29

Užíváte si orální sex?

Dobrý večer dámy.
Ráda bych se zeptala, zda máte zkušenosti s orálním sexem, který je praktikován na vás. Mně se tato myšlenka velice líbí :cert:, ale když jsem se bavila s kamarádkami ve svém okolí, tak říkaly, že o to zájem nemají. Tak mě jenom zajímá, zda na to pohlíží více žen jako já a jestli ano, máte nějaké rady nebo tipy čemu se popřípadě vyvarovat?
Předem děkuji za vaše odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25793
21.2.21 19:39

Nemám zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 19:50

Mělo by to být oboustranné. Nemusí a může to být zároveň. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 19:58

Nikdy bych do něčeho takového nešla. Co si od toho slibuješ? Vždyť to musí být strašné.

• Citovat
  • Nahlásit
3924
21.2.21 20:01

Sodoma gomora, ještě toho trochu. Toť, ještě člověk chytne ten aids.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 20:05
@Anonymní píše:
Nikdy bych do něčeho takového nešla. Co si od toho slibuješ? Vždyť to musí být strašné.

Moc děkuju za váš názor:) myslím si, že to může být příjemné jak pro ženu, tak i pro muže. Asi jde o preference a každému se líbí něco jiného, to zcela chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 20:07
@Anonymní píše:
Mělo by to být oboustranné. Nemusí a může to být zároveň. :srdce:

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:10
@Luciefer píše:
Dobrý večer dámy.
Ráda bych se zeptala, zda máte zkušenosti s orálním sexem, který je praktikován na vás. Mně se tato myšlenka velice líbí :cert:, ale když jsem se bavila s kamarádkami ve svém okolí, tak říkaly, že o to zájem nemají. Tak mě jenom zajímá, zda na to pohlíží více žen jako já a jestli ano, máte nějaké rady nebo tipy čemu se popřípadě vyvarovat?
Předem děkuji za vaše odpovědi :srdce:

Mam radeji prunik, oral mbe az tak netankuje, ale priteli ho delam rada

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:21

Jednou za čas to mám ráda. Velice málo mužů to umí udělat dobře.
Za můj život mi to zatím udělalo pusou asi 9 můžu a jen jeden jediný mě uspokojil do konce a bylo to vážně skvělé moc jsem si to užila.
Zbytek buď moc tlačí až to bolí, nebo naopak a většina z nich nejspíš nezná ženské tělo a dělají to na jiném místě :D
Můj partner se občas trefí, ale moc tlačí :mrgreen:
Takže to nevydržím dlouho.
Raději to dělám já jemu.
Když si dám předtím alko, tak jsem hodně vášnivá a bolí to zas jeho :lol:
Nejradši mám předehru rukou když mě něžně hladí na klitorisu a pak mě ohne o nábytek :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3239
21.2.21 20:22

Pro mne je to jediny zpusob jak dosahnout vyvrcholení…takže ano uzivam si ho…daleko vice nez normalni sex a myslim že i chlapi si ho užívají :mrgreen: baví je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3239
21.2.21 20:26

…ted když čtu příspevky…bavíme se o klasickem oralnim sexu kdy muž to dělá ženě pusou??…ted jsem na rozpacích jelikož tady nekdo pise ze by do toho nikdy nešel(??) a co v te posteli tedy děláte?? :lol: :nevim: pro mne předehra je o oralu…sex si bez toho neumim představit vubec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 20:26
@Anonymní píše:
Jednou za čas to mám ráda. Velice málo mužů to umí udělat dobře.
Za můj život mi to zatím udělalo pusou asi 9 můžu a jen jeden jediný mě uspokojil do konce a bylo to vážně skvělé moc jsem si to užila.
Zbytek buď moc tlačí až to bolí, nebo naopak a většina z nich nejspíš nezná ženské tělo a dělají to na jiném místě :D
Můj partner se občas trefí, ale moc tlačí :mrgreen:
Takže to nevydržím dlouho.
Raději to dělám já jemu.
Když si dám předtím alko, tak jsem hodně vášnivá a bolí to zas jeho :lol:
Nejradši mám předehru rukou když mě něžně hladí na klitorisu a pak mě ohne o nábytek :lol:

Chápu :lol: já si myslím, že je to hlavně o komunikaci partnerů, stačí umět si říct co chceme, co je nepříjemné a tak, moc děkuju za příspěvek :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 20:29
@axelina píše:
Pro mne je to jediny zpusob jak dosahnout vyvrcholení…takže ano uzivam si ho…daleko vice nez normalni sex a myslim že i chlapi si ho užívají :mrgreen: baví je to.

Taky si myslím jakožto žena, že je to skvělá cesta jak dosáhnout orgasmu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.2.21 20:32
@axelina píše: …ted když čtu příspevky…bavíme se o klasickem oralnim sexu kdy muž to dělá ženě pusou??…ted jsem na rozpacích jelikož tady nekdo pise ze by do toho nikdy nešel(??) a co v te posteli tedy děláte?? :lol: :nevim: pro mne předehra je o oralu…sex si bez toho neumim představit vubec…

Přesněěě moje slova, myslím si, že ženy tuto “praktiku” dost podceňují, řekla bych, že o hodně přicházejí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:41
@axelina píše: …ted když čtu příspevky…bavíme se o klasickem oralnim sexu kdy muž to dělá ženě pusou??…ted jsem na rozpacích jelikož tady nekdo pise ze by do toho nikdy nešel(??) a co v te posteli tedy děláte?? :lol: :nevim: pro mne předehra je o oralu…sex si bez toho neumim představit vubec…

Považ, téma založené nováčkem a takový, jak to říct slušně, hloupý dotaz :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat