Úzká pochva a bolestivý sex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 08:05

Úzká pochva a bolestivý sex

Ahoj holky,
dnes jsem byla u gynekoložky s problémem, že mě každý sex při pronikání bolí a nemůže se do mě dostat, kromě lehkého zánětu, který tam mám.. mi bylo řečeno, že mám zúženou blánu a to je prý spíš příčina bolesti..a že když se to nezlepší krémy tak budu muset na operaci a roztažení.. Chtěla bych se zeptat zda-li jste někdy taky nějaká měla takovýto problém a popřípadě jak jste to řešili, jakými krémy, gely atdd..
Omlouvám se za anonym ale je to pro mě dost citlivé tema … dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
692
8.11.21 08:15

A kolik je ti let? Je to tvůj první partner? Kolik prstů si tam sama dokážeš dát, než tě to bolí? Běžné jsou 2-3 prsty. Možná to gynekolog trochu přehání.
Já bych prvně zapracovala na uvolnění při sexu a jiných sexuálních praktikách, než to povolí. Je to sval, kterým projde hlava mimina, je to pružné, jen to chce čas a relax ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 08:17

@Malineka je mi 19.. neni to prvni kluk s kym jsem spala, ale taky si myslim ze je to uvolnenim, ale sama se nedokazu uvolnit a nevim proc

• Citovat
  • Nahlásit
1779
8.11.21 08:20

@Malineka jenze ta hlava miminka tam muze rozrusit uplne vsechno co tam je ale do te doby to muze slecnu jeste pekne bolet a nemusit to byt pro ni prijemny…
pokud je ten zakrork mensiho rozsahu tak bych na nej sla nez se snazit buhvi jak dlouho s tim neco udelat a zvytecne se trapit a udelat si proti sexu v hlave blok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
8.11.21 08:21
@Anonymní píše:
@Malineka je mi 19.. neni to prvni kluk s kym jsem spala, ale taky si myslim ze je to uvolnenim, ale sama se nedokazu uvolnit a nevim proc

A s predchozim partnerem vse ok? nebo taky bolest?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 08:23

@Leenvecka taky jak kdy..

• Citovat
  • Nahlásit
3818
8.11.21 08:33
@Anonymní píše:
@Malineka je mi 19.. neni to prvni kluk s kym jsem spala, ale taky si myslim ze je to uvolnenim, ale sama se nedokazu uvolnit a nevim proc

Zkus si něco načíst o vaginismu. Buď to můžeš mít přirozeně, tedy máš to svalstvo zúžené a musí se dělat právě to roztahování. Nebo to je od hlavy (to bývá častější) a tam se to pak řeší pomocí terapií. Operace jsou opravdu krajní záležitost a vůbec nechápu proč tě tímhle doktorka straší před všemi ostatními variantami.

Klidně mi napiš SZ pokud si o tom chceš popovídat. Nejsem žádnej úchyl, jen se mi o tom nechce takhle veřejně rozepisovat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3818
8.11.21 08:45
@Leenvecka píše:
@Malineka jenze ta hlava miminka tam muze rozrusit uplne vsechno co tam je ale do te doby to muze slecnu jeste pekne bolet a nemusit to byt pro ni prijemny…
pokud je ten zakrork mensiho rozsahu tak bych na nej sla nez se snazit buhvi jak dlouho s tim neco udelat a zvytecne se trapit a udelat si proti sexu v hlave blok..

Zrovna s těma operacema bych byla opatrná. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že tenhle typ doktorů vidí jen fyziologické příčiny a ty v hlavě neexistují. Přitom tohle je záležitost, která je velmi často „jen“ v hlavě. Určitě bych prvně konzultovala se sexuology a zkusila méně invazivní metody s terapiemi než jít rovnou pod kudlu. Protože tam je taky velká šance, že jí nějaký ten zákrok udělají, ale pokud je to od hlavy, tak se absolutně nic nevyřeší.

Ale s tím blokem máš pravdu. Určitě to nebanalizovat a řešit! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 08:46

@Parninas taky si myslím, že je ti v mé hlavě, ale představa operace mě vyděsila

• Citovat
  • Nahlásit
3818
8.11.21 08:50
@Anonymní píše:
@Parninas taky si myslím, že je ti v mé hlavě, ale představa operace mě vyděsila

Odkud jsi? Možná bych ti mohla dát tip na to kam se obrátit podle toho odkud budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 08:50

@Parninas Praha

• Citovat
  • Nahlásit
3818
8.11.21 09:01
@Anonymní píše:
@Parninas Praha

Třeba toto by mohlo být:
https://www.fnmotol.cz/…a-ambulance/

Zkus se poradit s gynekoložkou jestli bude potřeba žádanka nebo ne.
Přeju hodně štěstí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat