Reklama

Úzké příčky palandového žebříku - bolavé našlapování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 11.01.18 08:16
Úzké příčky palandového žebříku - bolavé našlapování

Zdravím všechny, starší syn měl doteď zvýšenou postel a na ní měl žebřík vnitřní příčky (prostě šprycle) ve vodorovné poloze, takže našlapoval při vylézání/slézání na dost širokou plochu. Mladší teď už odrostl dětské postýlce a koupili jsme jim palandu. Jenže u ní jsou ty příčky svisle, takže našlapuje vlastně jen na cca centimetrovou plochu a stěžuje si u toho na bolest chodidel. Vodorovně se příčky dát nedají kvůli užším bočnicím žebříku. Přemýšlím, jak to vyřešit, aby byly ty šprycle širší, napadá mě je obalit třeba nějakým molitanem a přes to látku, nějak to na to nalepit, aby to bylo měkčí…no a napadlo mě sem příjít z dotazem, jestli třeba někdo podobnou věc neřešil, nebo nemáte nějaký nápad??? :think:

Reklama

Reakce:

Boeing737
Stálice 76 příspěvků 11.01.18 08:39

Zvykne si. Když jsme dostali palandu, tak jsem brečela, že mě to tlačí do chodidel. Jediný co mi k tomu bylo řečeno, že si musim zvyknout. Bylo mi nějakejch šest let. :nevim:

peta81
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 11.01.18 08:51

@Gina meli jsme to same. z patrove postele s placatymi sirokymi prickami prechod na palandu s uzouckymi. nechapu, kdo to tak blbe vymysli :nevim: syn si take ze zacatku stezoval, ale brzy si zvykl, bylo mu cca 3,5 r. je pravda, ze nase deti maji na spani tluste ponozky, takze leze v nich, coz to dost ztlumi, na bosou nozku to tlaci asi hodne.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 11.01.18 09:13

Já si teda pamatuju, že nás to s bráchou taky bolelo. Zvykli jsme si. Však to je nějakých maximálně šest špriclí ráno a šest večer, ne? Naše matka nás teda ještě nutila chodit bosky po oblázkách. :lol: Jako akupunktura a promasírování. U nás by se nikdo se špriclíkama neobaloval :lol: No ale pokud chceš ten molitan, tak ho pečlivě nalep, aby se neprotáčel a dítě se ti nepřizabilo.

ivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 11.01.18 09:17

Já bych to ničím neobalovala, ještě se to bude protáčet a dítě spadne. Navíc si myslím, že to pro nohu nemůže být nic škodlivého a leze tam nanejvýš párkrát za den.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 11.01.18 09:30

@Gina
Dvě věci: 1. pokud je to opravdu hodně nepříjemné, neřeš obalování molitanem( může se přetočit a syn poletí dolů) a kup rovnou nový žebřík se širšími příčkami.
2. pokud syna po nášlapu na něco úzkého bolí noha, má nejspíš ploché nohy a málo posílené svaly na plozce. Pak bych příčky neřešila a ještě jim do pokojíku přidala nějaký kobereček s bodlinkami a kamínky, aby si po něm kluci běhali. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >