Úzké zdravotní botičky vyrábí jen Superfit?

550
20.2.16 16:15

úzké zdravotní botičky vyrábí jen Superfit???

Ahoj holky, dcerka má prý extrémně uzkou nožičku, takže v případě že chci zdravotní certifikovanou obuv, jsem zvolila zn. Superfit s tím, že jiná certifikovaná značka takto uzké botky nevyrábí. Opravdu je tomu tak? Můžete mi případně doporučit i jinou značku, at mám větší výběr? Bylo by fajn, kdyby to nebylo tak drahé…
Díky za vaše zkušenosti a tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2096
20.2.16 16:49

Ahoj, hodně úzké jsou i Richtery, to je podobná kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50454
20.2.16 16:55

@Marky983 mám stejný problém a levnější jsme nenašla. Dcera zatim vždy zimní měla superfity, celoroční richtry, ecca, geoxy, ciciban. letos teprve ted začnu hedat jaké :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
20.2.16 17:32

@Marky983
Mne rikali i v obchode DPK, ze delaji uzsi boty neco jako Superfit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
20.2.16 20:44

@Marky983: A že má dcera extrémě úzkou nožičku ti řekl kdo? Ověřovala sis to? Až budeš boty kupovat, doporučuju vyndat stélku a nechat na ni dceru stoupnout, abys viděla, jestli se jí do boty vejdou pohodlně všechny prsty nebo je bude mít zmáčknuté k sobě. Možná budeš překvapená. Většina dětských (a vlastně i dospěláckých) bot je totiž strašně úzká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
20.2.16 21:39
@Kassy píše:
@Marky983: A že má dcera extrémě úzkou nožičku ti řekl kdo? Ověřovala sis to? Až budeš boty kupovat, doporučuju vyndat stélku a nechat na ni dceru stoupnout, abys viděla, jestli se jí do boty vejdou pohodlně všechny prsty nebo je bude mít zmáčknuté k sobě. Možná budeš překvapená. Většina dětských (a vlastně i dospěláckých) bot je totiž strašně úzká.

No rikala mi to pani prodavacka ve zdravotni obuvy.Mela tam vice drahych znacek a ukazovala mi rozdil mezi klasickymi botkami a těmi uzsimi Superfity…Dceři jsme nohu merili spolecne podle stélky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.2.16 16:03
@Marky983 píše:
No rikala mi to pani prodavacka ve zdravotni obuvy.Mela tam vice drahych znacek a ukazovala mi rozdil mezi klasickymi botkami a těmi uzsimi Superfity…Dceři jsme nohu merili spolecne podle stélky.

Postavit dítě na stélku je velmi orientační zkouška (o měření nelze hovořit) a o šířce obuvi neříká vůbec nic. Zpravidla není rozdíl mezi stélkama u úzké a široké obuvi. Záleží na výrobci a použité podešvi. Šířku - tvar obuvi určuje svršek, je možné šířku ovlivnit vhodnou stélkou. V obuvi může být stélka kratší/delší než je využitelná délka uvnitř obuvi. Zároveň nelze měřit chodidlo ani obuv přesně na milimetry z mnoha důvodů. Je třeba počítat s poměrně velou tolerancí při nákupu a více spoléhat na vyzkoušení obuvi. Jde o hodně individuální záležitost. Každý máme chodidlo jiné a obuvi se vyrábí množství tvarů. Každému vyhovuje jiný tvar, jiný nadměrek… věřte více vlastnímu pocitu než příručkám, tabulkám a „radám“ laiků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.2.16 18:47

Taky jsme měli DPK, jsou trochu levnější než Superfit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama