Úzkost a absurdní myšlenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 04:22
Úzkost a absurdní myšlenky

Ahoj, potřebuju se tu vypsat z něčeho co mě trápí a zároveň strašně děsí. A snad mě tu někdo pochopí a nebude mě tu mít za blázna (i když možná asi jsem :nevim: ) Všechno to začalo tak před týdnem, jednou v noci jsem se vzbudila, polilo mě strašné horko, bušilo mi srdce, nemohla jsem dýchat, popadla mě taková panika, že ztratim nad svým telem kontrolu, ze se zblaznim a že někomu ublížim, nebo sama sobě. Měla jsem před očima jak držím nůž a jdu do pokoje k mamce která spala vedle. Strašně mě to vyděsilo, protože vím, že bych nikdy nikomu neublížila a už vůbec ne někomu blízkému. Nicméně od te doby, mám tyhle úzkosti a myšlenky poměrně často, když jsem třeba v kuchyni s mámou a ona drží nůž, tak hned vidím jak ji ho vezmu a něco ji udelam. Úplně mě tohle ničí, ze na tohle myslím, stydím se, tohle přece je tak strašně absurdní a nenormální, jsem z toho strašně zoufalá, nevíte někdo co by to mohlo způsobovat nějaká psychická porucha nebo jsem proste jenom blazen? Už jenom když to píšu tak je mi ze sebe špatně, ze na tohle dokážu vůbec myslet :,(

Reakce:
Fíková
Kelišová 5924 příspěvků 29.04.19 05:38
luciie88
Kecalka 127 příspěvků 29.04.19 18:42
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju se tu vypsat z něčeho co mě trápí a zároveň strašně děsí. A snad mě tu někdo pochopí a nebude mě tu mít za blázna (i když možná asi jsem :nevim: ) Všechno to začalo tak před týdnem, jednou v noci jsem se vzbudila, polilo mě strašné horko, bušilo mi srdce, nemohla jsem dýchat, popadla mě taková panika, že ztratim nad svým telem kontrolu, ze se zblaznim a že někomu ublížim, nebo sama sobě. Měla jsem před očima jak držím nůž a jdu do pokoje k mamce která spala vedle. Strašně mě to vyděsilo, protože vím, že bych nikdy nikomu neublížila a už vůbec ne někomu blízkému. Nicméně od te doby, mám tyhle úzkosti a myšlenky poměrně často, když jsem třeba v kuchyni s mámou a ona drží nůž, tak hned vidím jak ji ho vezmu a něco ji udelam. Úplně mě tohle ničí, ze na tohle myslím, stydím se, tohle přece je tak strašně absurdní a nenormální, jsem z toho strašně zoufalá, nevíte někdo co by to mohlo způsobovat nějaká psychická porucha nebo jsem proste jenom blazen? Už jenom když to píšu tak je mi ze sebe špatně, ze na tohle dokážu vůbec myslet :,(

Typická panická, úzkostná porucha, mám ji od třinácti, pomohly mi až antidepresiva, rozhodně zajdi k psychiatrovi, samo to neodejde. Držím palečky, bude lépe :srdce:

Váš příspěvek
Reklama