Úzkost a strach z těhotenství? Co na to

Anonymní
31.12.19 14:11

Úzkost a strach z těhotenství? Co na to

Zdravím. Beru pravidelně každé rano antikoncepci Lindynette 20. Přítel se vždy udělá mimo mě. Ale ja mám pořád strach z toho že otěhotním, protože si to momentálně nemůžeme dovolit. Měla jsem silnou Menstruaci na den přesně, jenže po skončení je mně stále nevolno a bolí hlava. Můžu být i tak těhotná? A co by mně pomohlo na úzkost a překonat strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
31.12.19 14:17

:zed: lidi, fakt nesexujte, když z toho pak máte trauma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7783
31.12.19 14:37

Buď nesouloz, nebo pouzivejte ještě třeba kondom. Těhotná na 99,9% nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4014
31.12.19 14:45

Tak ať se do tebe nedělá, nebo použijte ještě kondom :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
31.12.19 21:06
@juliettee píše:
Tak ať se do tebe nedělá, nebo použijte ještě kondom :roll:

jenže on se do ní ani nedělá :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4014
31.12.19 21:40
@evulinda79 píše:
jenže on se do ní ani nedělá :zed:

Aha vlastně :mrgreen: tak v tom případě by zakladatelka neměla radši vůbec souložit :lol:

Ale abych nebyla zlá, tak zakladatelko, jsi chráněná a těhotenství u tebe fakt není pravděpodobné ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 22:49

Zakladatelko, já tě naprosto chápu. První dítě jsme počali s hormonální antikoncepcí (tablety), druhé přerušovaný sex, třetí s kondomem, čtvrté opět s antikoncepcí nebo někde na pomezí vysazení, páté opět s kondomem a šesté po zjištění že je můj partner údajně úplně neplodný :mrgreen: Ne všechna ta těhotenství skončila porodem, takže šest dětí nemáme a ty co máme jsme i plánovali a chtěli. Ale teď už se dalšího těhotenství opravdu obávám, finančně i zdravotně a celkově by to prostě už nebylo vhodné. Lékařka mi rovnou řekla že ani podvázání vejcovodů není 100%. S injekcemi atd jsem ovulovala. Znám více takových co mají děti s cejchem neplodných žen nebo neplodného partnera. Doporučuji ti kombinovat antikoncepci ale u nás na tom taky chátrá sexuální život protože mám obavy že bychom další dítě nezvládli. Anonym nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat