Úzkost - kolik lexaurinu

Anonymní
10.9.20 08:47

Uzkost-kolik lexaurinu

Ahoj.Mam takovy problem. Mivam uzkosti tak mam doma lexaurin. Jeste jsem ho nikdy mimo jednou ma pohotovosti nevzala. Dnes se citim spatne, nejak podvedome na me doleha situace s koronavirem, syn je nachlazeny takze se bojim a ja se citim divne, nerozeznam zda je to uzkost nebo zacinajici bacil plus uzkost. PRi jakekoliv nemoci sebe nebo deti citim uzkost. Da se ten lexaurin 1,5 rozpulit? Je ta davka pak rovnomerna? Nepotrebuju celej, jako kdyz jsem mela ataku, jen trochu uklidnit. Nebo nejaka alternativa k lexaurinu? Cekam ze mi takto bude jeste nejakych par dnu. Mam tlak v hlave a slabost v nohach, zrychleny tep a nervozitu, venku se mi dela divne zvlast na slunicku kdyz jdu naproti dceri do skoly. Jinak jen ucpanej nos a sucho v krku a ta „divna“ hlava. Premyslim nad paralenem ci lexaurinem a nevim. Prosim poradte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.9.20 09:08

Jeste prosim jeden dotaz. Planuju si nasadit nejaky bylinky v tabletkach co ma kozlik medunku, chmel, nebo persen s podobnym slozenim, tak to si pak muzu lupnout ojedinele ten lexaurin? Ale kdybych brala tu trezalku tak to uz si v nouzi nesmim lexaurin vzit?

• Citovat
  • Nahlásit
18501
10.9.20 09:10

Paralen vs. Lexaurin? No, to je skoro to samý :lol: a co to dávkovat podle pokynů lékaře? Lexaurin opravdu není Paralen, abys to mohla užívat jak si vzpomeneš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4844
10.9.20 09:20

Porad se se svým lékařem. :roll: Lexaurin fakt není paralen proboha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
10.9.20 09:24

Zkus magnézium, ty bylinkové čaje jsou fajn, ale většina lidí je po nich ospalá, takže pozorna to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
10.9.20 10:12

Magnezium, kozlík, becko, medunkovej caj. Relaxační aplikace na mobil (Mind ease). Cvicit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama