Úzkost nebo co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 11:11
Úzkost nebo co to je?

Ahoj holky.. Raději anonymně nevím jestli ze me neuděláte hysterku. No o co jde. Když moje malá onemocní tak mám hrozný strach..nevím přesně jak to popsat. Úplně se mi zatmy před očima mám návaly horka zimy..a tak je to po celou dobu než malá není aspoň trochu lepší. Je to hrůza..ale j si nemůžu pomoct vůbec nic me v tu chvíli nepomáhá. Pak až, když už malá je fit tak si uvědomím jaká jsem zas byla. Děkuju za pochopení. Snad vtom nejsem sama.

Reakce:
Tinuvien
Generální žvanilka 23543 příspěvků 21.10.14 11:17

Jo je to úzkost a léčí se to. Cvok nejsi, neboj ;-)

Tunrida
Hvězda diskuse 49262 příspěvků 21.10.14 11:18

No normální to není. Asi by to chtělo vyhledat nějakou pomoc.

fidela
Kecalka 207 příspěvků 21.10.14 11:44

Neboj nejsi v tom sama a nejsi ani blázen. Mám to úplně stejně, chodim na psychoterapii, ale když mi děti onemocní tak stejně začnu panikařit a je mi zle. Hlavně teda u průjmu, to přímo odpadávám.

Verun83
Echt Kelišová 9325 příspěvků 33 inzerátů 21.10.14 12:14

Pri nemoci mam taky strach, ale porad chladnou hlavu. Jen proste starost, jestli te to takhle hodne sebere, tak s tim radsi nekam zajdi. Psycholog atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 12:28

Ahoj, já to mám podobně. Jsem tedy v 7tt a poslední týden se mi porad svírá žaludek, nemám se čeho bát porad si říkám ze je vše v pořádku, ale ten strach nebo úzkost je silnejsi než já. Dnes jdu k MUDr.tak j i o tom reknu. Je to neprijemne. Případem si jako blázen najednou se mi sevre žaludek z ničeho nic, jsem unavená, slabá bojím se a nedokazu to ovládnout. :( nikdy se mi to nestavalo.
Jsem úplně vyřízena. :( mohou to byt třeba i hormony? :nevim:

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 21.10.14 12:57
@Anonymní píše:
Ahoj, já to mám podobně. Jsem tedy v 7tt a poslední týden se mi porad svírá žaludek, nemám se čeho bát porad si říkám ze je vše v pořádku, ale ten strach nebo úzkost je silnejsi než já. Dnes jdu k MUDr.tak j i o tom reknu. Je to neprijemne. Případem si jako blázen najednou se mi sevre žaludek z ničeho nic, jsem unavená, slabá bojím se a nedokazu to ovládnout. :( nikdy se mi to nestavalo.
Jsem úplně vyřízena. :( mohou to byt třeba i hormony? :nevim:

V těhotenství jsem měla taky velké obavy, aby bylo vše ok, i vzhledem i prvnímu těh., kdy jsme měli ke konci problémy, doktorce jsem se svěřila, takže taky jí to pověz. Uklidní tě. Jak budeš mít za sebou 1., 2. screening tak se ti uleví, když uvidíš, že se mimi dobře vyvíjí. Mě to vždy uklidnilo, ale jen dočasně :( Stejně nic neovlivníš, co se má stát, stane se, jen se zbytečně nervuješ (i já jsem se zbytečně nervovala), ale to se lehce řekne a hůře udělá. Zkus se napojit na miminko a říkej si, že vše bude ok.

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 21.10.14 13:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. Raději anonymně nevím jestli ze me neuděláte hysterku. No o co jde. Když moje malá onemocní tak mám hrozný strach..nevím přesně jak to popsat. Úplně se mi zatmy před očima mám návaly horka zimy..a tak je to po celou dobu než malá není aspoň trochu lepší. Je to hrůza..ale j si nemůžu pomoct vůbec nic me v tu chvíli nepomáhá. Pak až, když už malá je fit tak si uvědomím jaká jsem zas byla. Děkuju za pochopení. Snad vtom nejsem sama.

Když jsou děti marod, tak mám starosti a trápí mě to, ale funguju s chladnou hlavou. Někomu se svěř, ať to nepřeroste v něco horšího :( Musíš fungovat jako máma :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.16 21:23

Dobry vecer, uz delsi dobu mam problem tak bych se chtela poradit tady aby ste mi rekli svuj nazor co si otom myslite.Od minuleho roku sem zacala syna davat do skolky a letos v zime, se zacli objevovat moje potize, mam kazdy vecer predstavy a myslenky, ze mu v te skolce neco udelaji, ze se mu tam neco stane, ze bude o nej spatne postarano, ze mi ho ukradnou atd, v noci nespim a fnukam do perin, porad si predstavuji kdyz spolu dem po ulici ze mi ho nekdo krade, ze ho nekdo unese a ze ho preziju :-( doma ho kontroluju jestli nemam po tele nake modriny atd, nevite prosim nekdo co by to mohlo byt nebo je to v poradku a bezny matersky cit? podotykam syn ma autismus a potrebuji ho mit stale na ocich

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.16 21:25
@Anonymní píše:
Dobry vecer, uz delsi dobu mam problem tak bych se chtela poradit tady aby ste mi rekli svuj nazor co si otom myslite.Od minuleho roku sem zacala syna davat do skolky a letos v zime, se zacli objevovat moje potize, mam kazdy vecer predstavy a myslenky, ze mu v te skolce neco udelaji, ze se mu tam neco stane, ze bude o nej spatne postarano, ze mi ho ukradnou atd, v noci nespim a fnukam do perin, porad si predstavuji kdyz spolu dem po ulici ze mi ho nekdo krade, ze ho nekdo unese a ze ho preziju :-( doma ho kontroluju jestli nema po tele nake modriny atd,v tydnu ma jet poprve na na primestky tabor a opet mam denne predstavy a myslenky, nevite prosim nekdo co by to mohlo byt nebo je to v poradku a bezny matersky cit? podotykam syn ma autismus a potrebuji ho mit stale na ocich
sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 15.07.16 22:14
@Anonymní píše:

Uplne bezne to neni, jsi jen uzkostliva. Promluv si s nejakym odbornikem a nekoukej na zpravy. Muzu se zeptat, na zaklade ceho ma Tvuj syn diagnozu autismus?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.16 22:36
@sebaanez píše:
Uplne bezne to neni, jsi jen uzkostliva. Promluv si s nejakym odbornikem a nekoukej na zpravy. Muzu se zeptat, na zaklade ceho ma Tvuj syn diagnozu autismus?

na zaklade genetiky, ma o jeden chromozom navic. jinak dekuji mela sem obavy jestli to neni neco vazneho atd, jinak na zpravy koukam denne to ste odhadla velice dobre.

sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 15.07.16 23:04
@Anonymní píše:
na zaklade genetiky, ma o jeden chromozom navic. jinak dekuji mela sem obavy jestli to neni neco vazneho atd, jinak na zpravy koukam denne to ste odhadla velice dobre.

Pockat, autismus neni o chromozomech. To je Downuv syndrom ne?

sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 15.07.16 23:07
@Anonymní píše:
na zaklade genetiky, ma o jeden chromozom navic. jinak dekuji mela sem obavy jestli to neni neco vazneho atd, jinak na zpravy koukam denne to ste odhadla velice dobre.

Prestan koukat na ty zpravy, odlajkuj medialni stranky na FB, kde vidis sama nesteri. A nezapomen, ze Ti syna nikdo nevezme, Ty jsi jeho mama, a delas to dobre, ale nech ho trochu dychat. Jinak bude uzkostlivej i on a to fakt neni dobre. Zajdi k psychologovi, me to pomohlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.16 23:13
@sebaanez píše:
Prestan koukat na ty zpravy, odlajkuj medialni stranky na FB, kde vidis sama nesteri. A nezapomen, ze Ti syna nikdo nevezme, Ty jsi jeho mama, a delas to dobre, ale nech ho trochu dychat. Jinak bude uzkostlivej i on a to fakt neni dobre. Zajdi k psychologovi, me to pomohlo

davnuv je 21 chromozom, on ma neco jineho.me se to prave furt zobrazuje na fb atak, jinak moc dekuji za odpoved a radu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >