Úzkost ze zlého snu a strach

Anonymní
1.4.21 20:39

Úzkost ze zlého snu a strach

Stalo se Vám někdy, že by se Vám zdál nějaký hrozný sen o Vašich blízkých? Bylo pak vše v pořádku? Měla jsem fakt divný sen ze kterého mám divný svíravý pocit, až strach. Bylo to hrozně nepříjemné. Byl kratičký, sotva minuta, ale viděla jsem něco strašného. Když se Vám zdálo něco podobně zlého, nestalo se pak nic?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14028
1.4.21 21:04

Mnohokrát… :D Naposledy o muži, kterého miluji, že jsme měli svatbu a on nedorazil, protože měl nehodu a zemřel, bylo to velmi živé a silné…je to už 2 měsíce od toho snu a milý je v pořádku ;) Píše se, že smrt ve snu, málokdy znamená tu skutečnou…jsou to spíš naše obavy…po porodu se mi neustále zdálo něco zlého o mých dětech…byly to často úplné horory plné krve…neboj, nemusí to nic znamenat ;) Když mi pak doopravdy zemřel blízký člověk, žádný zlý sen se mi nezdál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1257
1.4.21 21:37

Často mívám šílené sny, smrt nebo ublížení blízkému nic špatného neznamená :)
U mě o budoucnosti vypovídaly vždy úplně banální sny, jakoby párvteřinové průstřihy do nějaké běžné situace, ve které bylo ale něco jinak než v době, kdy jsem měla ten sen a zdánlivě to nedávalo smysl - typicky prostě nějaká životní změna jako jiný partner, jiná práce apod. Pak se mi to v reálu vrátilo jako dejavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
1.4.21 21:56

Sen je sen, samozrejme se nestane nic jen proto, ze se ti to zdalo. Spis je ten sen odrazem tvych myslenek, strachu (prani, teseni se na neco kdyz jde o hezke sny). Pokud treba i jen podvedome premyslis o necem, co by se mohlo stat, nebo co by kdyby (treba i v jine souvislosti nez zrovna s tim clovekem co byl ve snu) pak se ti zdaji takove sny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
1.4.21 22:02

Zdálo se mi nespočetněkrát o něčem zlém, nejošklivější bylo když jsem viděla mojí maminku ve snu umřít při autonehodě.. bylo mi zle, brečela jsem i po probuzení.. tak živý a hnusný sen.. hned jsem jí volala protože jsem ji potřebovala slyšet že je v cajku.. hodně dlouho jsem z toho byla rozhozená. Ohledně smrti blízkého člověka ve snu to znamená že bude naopak dlouho žít.. což doufám že taky tak bude :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat