Úzkost + ataky - dobře snášená antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reninac
Stálice 66 příspěvků 19 inzerátů 11.12.16 14:52
Uzkost+ataky - dobre snasena antidepresiva

Je tu prosim nekdo, kdo se leci(l) na uzkost s panickymi ataky? Mam problem - uz jsem vyzkousela 4 AD a zadne mi nesedly (mela jsem na vsechny tezke nezadouci ucinky)…Ktera AD zabraly vam a dobre jste je snasely? Predem dekuji za odpovedi, klidne anonymne!!!

Reakce:

SlecnaSally
Kelišová 6324 příspěvků 11.12.16 14:54
@Reninac píše:
Je tu prosim nekdo, kdo se leci(l) na uzkost s panickymi ataky? Mam problem - uz jsem vyzkousela 4 AD a zadne mi nesedly (mela jsem na vsechny tezke nezadouci ucinky)…Ktera AD zabraly vam a dobre jste je snasely? Predem dekuji za odpovedi, klidne anonymne!!!

Cipralex a Asentra oboje bez problému. Které jsi zkoušela a co ti u nich vadilo?

Reninac
Stálice 66 příspěvků 19 inzerátů 11.12.16 15:01

Muj dr.mi rekl, ze jsem citliva na leky, momentalne zkousim Buspiron, ten mi nevadi, ale nezabira :( nazev si pamatuju uz jen od 1 - trittico (bolest a paleni na hrudi, bolest zad a nohou, ze jsem skoro chodit nemohla). Vsechny jsem zkousela cca 3 tydny, ale nezadouci ucinky nepolevily, spise se to zhorsovalo :( Na ataky ale zabraly vsechny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:07

Asentra:) celkem ok! Pry se predepisuje i tehotnym…

SlecnaSally
Kelišová 6324 příspěvků 11.12.16 15:08
@Reninac píše:
Muj dr.mi rekl, ze jsem citliva na leky, momentalne zkousim Buspiron, ten mi nevadi, ale nezabira :( nazev si pamatuju uz jen od 1 - trittico (bolest a paleni na hrudi, bolest zad a nohou, ze jsem skoro chodit nemohla). Vsechny jsem zkousela cca 3 tydny, ale nezadouci ucinky nepolevily, spise se to zhorsovalo :( Na ataky ale zabraly vsechny.

Jestli jsi nezkoušela, tak zkus Asentru :palec:

Reninac
Stálice 66 příspěvků 19 inzerátů 11.12.16 15:14

Asentru jsem nezkousela, diky za tip

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >