Úzkosti a antidepresiva

Anonymní
8.8.20 21:12

úzkosti a antidepresiva

Ahoj, brintellix beru cca 22den a pořád mám pocity že to nejsem já a takový strašně divno. Šíleně mě to děsí a už fakt chci aby to zmizelo :( Nevím co dělat.. bojím se že když mi tenhle lék nezabere tak co budu dál dělat… takhle mi snad ještě nikdy nebylo :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.8.20 09:16

Zkus ještě vydržet, antidepresiva a jejich účinek chvíli nabíhá a ze začátku může dojít i k dočasnému zhoršení stavu. Určitě jdeš na kontrolu (po nasazení nového léku chodím za měsíc až šest týdnů), tak to prober s doktorem. Brintellix si hodně lidí chválí, právě na úzkosti zabírá dobře.
Brintellix jsem brala, na psychiku po cca měsíci zabíral suprově, ale měla jsem nežádoucí účinky, které nepřešli ani po delším užívání, tak mi lékařka napsala jiné léky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 09:26
muzu se zeptat jake jste mela vedlejsi ucinky? @Anonymní píše:
Zkus ještě vydržet, antidepresiva a jejich účinek chvíli nabíhá a ze začátku může dojít i k dočasnému zhoršení stavu. Určitě jdeš na kontrolu (po nasazení nového léku chodím za měsíc až šest týdnů), tak to prober s doktorem. Brintellix si hodně lidí chválí, právě na úzkosti zabírá dobře.
Brintellix jsem brala, na psychiku po cca měsíci zabíral suprově, ale měla jsem nežádoucí účinky, které nepřešli ani po delším užívání, tak mi lékařka napsala jiné léky.
  • Citovat
  • Nahlásit
3161
9.8.20 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj, brintellix beru cca 22den a pořád mám pocity že to nejsem já a takový strašně divno. Šíleně mě to děsí a už fakt chci aby to zmizelo :( Nevím co dělat.. bojím se že když mi tenhle lék nezabere tak co budu dál dělat… takhle mi snad ještě nikdy nebylo :(

Ahoj, já mám také pořád veliké úzkosti, brala jsem na jaře Brintellix necelé 3 měsíce, ale úplně nezabral. Kolik bereš mg? 22 dní ještě není tolik a třeba to bude i chtít zvýšit dávku. Já pak dostala v léčebně Aurorix, ale na tom to bylo šílené, takže mám od minulého týden zpátky Brintellix, tak jsem zvědavá. Zatím mám zas 5 mg, na jaře jsem brala 15 mg. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:25

@Lollitka ja mam 10mg. Muzeme si napsat na fb?

• Citovat
  • Nahlásit
3161
9.8.20 16:42
@Anonymní píše:
@Lollitka ja mam 10mg. Muzeme si napsat na fb?

Já tu fb nechci dávat a nerada ho dávám, pokud někoho neznám osobně, ale pokud chceš, můžeš mi napsat SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
9.8.20 22:02

Já beru Adjuvin, klidně mi napiš a můžeme o tom pokecat a navzájem se podpořit. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 10:35

Nežádoucí účinky u mě:
Cca 30 minut po užití léků silná nevolnost, pocit na zvracení, pokud jsem něco měla v žaludku, tak i zvracení. Nevolnost přetrvávala asi šest hodin.
Silná, ničím neovlivnitelná zácpa.
Silnější menstruace.
Po vysazení se vše vrátilo do normálu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama