Úzkosti a bolest na hrudníku

Anonymní
13.7.21 18:23

Uzkosti a bolest mezi prsy dole

Ahoj holky, chci se jen zeptat je mi 20 a mám hypochondricke úzkosti a teď mi asi 2 dny bolí mezi prsy, dole jak konci prsa l, když na to myslím tak mě to bolí hrozně když ne tak mě to vůbec nebolí jisnk se v práci furt zohibam a teď hraju skoro každý den fotbal máte někdo zkusenost jsem zoufalá :nevim: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.7.21 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se jen zeptat je mi 20 a mám hypochondricke úzkosti a teď mi asi 2 dny bolí mezi prsy, dole jak konci prsa l, když na to myslím tak mě to bolí hrozně když ne tak mě to vůbec nebolí jisnk se v práci furt zohibam a teď hraju skoro každý den fotbal máte někdo zkusenost jsem zoufalá :nevim: 8o

Mám zkušenost, že se mi takhle projevují úzkosti. Hlavně bolestí na hrudníku. Když si vezmu pohotovostní lék proti úzkosti, vždycky to přejde. Nbeo mi na to =pomáhají dýchací cvičení. A nebo je taky možný že máš namožené drobné mezižeberní svaly. každopádně to není nic ohrožujícího.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17403
13.7.21 19:39

Úzkost ti zhoršuje případné svalové dysbalance.

Jsi v péči psychiatra a v psychoterapii na ty úzkosti? Ne? Proč? To chceš být zoufalá čím dál tím víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
13.7.21 19:48

Úzkosti.. Taky se může přidat pocit nemožnosti se nadechnout nebo vydechnout.. Brnění končetin.. Ostré, bodave bolesti na hrudniku.. Křeče ve svalech.. Závratě..
Začni řešit úzkosti (psychiatr, psychoterapie), zatím můžou pomocí uvolňování a dýchací cviky, bylinné čaje (meduňka) a pohyb..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 19:59
@Anonymní píše:
Mám zkušenost, že se mi takhle projevují úzkosti. Hlavně bolestí na hrudníku. Když si vezmu pohotovostní lék proti úzkosti, vždycky to přejde. Nbeo mi na to =pomáhají dýchací cvičení. A nebo je taky možný že máš namožené drobné mezižeberní svaly. každopádně to není nic ohrožujícího.

A jaké dýchací cvičení kdyžtak? Možná jo furt se ohýbám na brigádě přes pult někdy mě i z toho bolí záda.. jsem si oddychla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 20:01
@Ou píše: Úzkost ti zhoršuje případné svalové dysbalance.Jsi v péči psychiatra a v psychoterapii na ty úzkosti? Ne? Proč? To chceš být zoufalá čím dál tím víc?

Nikdy jsem tohle neměla když jsem je měla ach jo :potlesk: Psychiatr až tak za 3 měsíce si se mnou pokeca…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 20:03
@Svetluska55 píše: Úzkosti.. Taky se může přidat pocit nemožnosti se nadechnout nebo vydechnout.. Brnění končetin.. Ostré, bodave bolesti na hrudniku.. Křeče ve svalech.. Závratě..
Začni řešit úzkosti (psychiatr, psychoterapie), zatím můžou pomocí uvolňování a dýchací cviky, bylinné čaje (meduňka) a pohyb..

U psychouse jsem objednaná za 3 měsíce takže uvidí co mi řekne
Někdy to bolelo moc někdy i kdyby pálilo ale to bylo jednou :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat