Úzkosti a strach ze něco pokazìm v práci.

Anonymní
2.4.21 12:56

Úzkosti a strach ze něco pokazìm v práci.

Ahoj holky nedávno mi padlo 30 let v praci jsem už asi 8 let. A až tento měsíc na mě padají mdloby každý den jestli jsem něco nepokazila a jestli nepřijde reklamace. Už před tím jsem nad vším hodně přemýšlela a říkala si doufam že mam vše v poradku. Ale od začátku března se furt nervuju a myslím že mě mají v práci dost :( nikdy jsem nic nepokazila a teď se bojím prostě že toho přijde víc najednou :( doufám že to brzy přejde? Jsou nějaké vitaminy na úzkost nebo já nevím asi se zblázním :( 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7783
2.4.21 13:00

Pojistka na blbost a psycholog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
2.4.21 13:01

Nepsala jsi tu nahodou uz diskuzi o te zasilce s krouzkama na klice? Ze mas strach, ze jsi to pokazila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
2.4.21 13:02

Primárně se potřebuješ naučit pracovat se svým mozekm. Teď nám více či méně hrabe už všem, síly dochází a prostě se může stát že občas úzksot přebere kontrolu nad člověkem.

Pořiď sobě tuto knihu a pracuj s tím
https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

zároveň si hlídej aby si popřádně spala, rozumně jedla (hlídej si 500 g ovoce a zeleniny denně - nemusí být syrové, ale je to lepší) a hýbala se- fakt alespoň hodinová ostrá procházka denně - nesmírně to pomáhá ulevit od úzksotí.

Plus bych přidala nějakou jemnější jogu na zklidnění ráno a večer - já mám moc ráda Still on the way https://www.youtube.com/…IsM9A/videos

Co se týče vitamínů - Bkomplex kde je b6 a B12 + hořřík 500 mg v organické vazbě ráno a večer.

Při akutím záchvatu úzksoti nějakéé dechové cvičení buď https://www.youtube.com/watch?…& nebo jednoduché z https://nepanikar.eu/

Pokud se ti to nebude lepšít po měsíci, kdy budeš s úzksotí cíleně pracovat a hlídat si denní režim, vstup někam do psychoterapie a pokud ani to nebude stačit, přiber psychiatra - bude potřeba udělat pořádnou diagnostiku a vyloučit nějaké další fyziooligcké příčiny.

Jenom hořčík s b-komplexem sám o sobě nepomůže.

Příspěvek upraven 02.04.21 v 13:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7783
2.4.21 13:02
@Andymo píše:
Nepsala jsi tu nahodou uz diskuzi o te zasilce s krouzkama na klice? Ze mas strach, ze jsi to pokazila?

Jj taky mě to hned napadlo, že je to ona. Sázím levou botu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
2.4.21 13:04

To ti asi zacalo s tema krozkama na klice..ztratila jsi nejakou jistotu..presne, udelej si pojistku a hlavne se uklidni…ja nevim, jak to u vaa funguje, jestli kompletujes nejake zbozi nebo co delas..jestli si to treba muzesss nejak psat, odskrtavat apod..doplnky stravy urcite jsou, na soustredeni, na stres, na pamet..rekni v lekarne, co potrebujes a neco ti prodaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27944
2.4.21 13:05
@Andymo píše:

Presne to me napadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 13:09

@JancaS84 pojistka na blbost se na toto bohužel nevztahuje ptala jsem se na to prý to je jen kdyz se rozbije stroj nebo auto služební atd…

• Citovat
  • Nahlásit
2113
2.4.21 13:16
@Anonymní píše:
@JancaS84 pojistka na blbost se na toto bohužel nevztahuje ptala jsem se na to prý to je jen kdyz se rozbije stroj nebo auto služební atd…

A koho ses na to ptala? Ja mam teda pojistku zodpovednosti za skodu zpusobenou zamestnavateli a tam je vlastne jakakoli skoda, kdyz prokazu, ze jsem ji zpusobila ja..driv jsem mela u cesky a pak u generali cca 1500 rocne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 13:17

@Melodie91 myslím direct že to byl nebo jak se to píše… Říkala mi že tohle jen tak někdo ne pojistí no

• Citovat
  • Nahlásit
919
2.4.21 13:31

@Andymo taky mám za to že tu diskuze o tomto už byla 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
2.4.21 19:13
@Anonymní píše:
@Melodie91 myslím direct že to byl nebo jak se to píše… Říkala mi že tohle jen tak někdo ne pojistí no

Ale pojisti…pojistoven je spousta, mozna to bude trochu drazsi, je to odstupnovane podle typu zamestnani, ale jestli te treba tohle uklidni, tak zapatrej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat