Úzkosti, bolesti hlavy, pálení

28
1.9.20 18:40

Úzkosti, bolesti hlavy,pálení

Ahoj, chtěla bych touto cestou najít radu, zkušenosti či „pomoc“
Od března mě trápí bolest, mravenčení, pálení hlavy. Do toho bolest a pálení na levem prsu, bušení srdce.
Magneticka rezonance, EEG, EKG vše ok.
Začala jsem v květnu fyzio -blokada 3,4,5, zebra.po 5. fyzii ( vybrala jsem špatnou kliniku, léčba jen křupani páteře) se mi pritozilo. Bušení srdce, oční aura a chvilková neschopnost mluvit a poznat písmena.
Skončila jsem v červnu na neurologii na 3 dny ( CT mozku, všechny rentgeny, krev, vše v pořádku) diagnostikovana panicka ataka a oční migréna.
Nasazen 1× denně citalec
Další rehab pro změnu blokáda 4 a 5 zebra.
Po rehab už lepší, ale vrací se mi bolesti hlavy, pálení, jakoby mravenčení těžko se to vysvětluje.
Chodím k psycholožce. Cvicim jógu, rehab. cviky, zkoušela jsem meditace, relax. cviceni.
Od června se mi stala 2× před spaním ataka.(úzkost, pocity bůh ví co mám v hlavě že mě pořád bolí, bojím se pak usnout atd.)
Asi nejdůležitější je zmínit že v únoru jsem tragický přišla o tátu a od toho vše začalo. vzdy jsem byla tvrdá, vše zvládala ale tyto stavy mě teď strašně omezují. Člověk pořád myslí na to co mu vlastně je a že mu někde píchne či zabolí a už z toho má stres
Jak více se hodit do klidu, srovnat hlavu atd.
Máte někdo zkušenosti či radu co dělat více?

Příspěvek upraven 01.09.20 v 19:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.9.20 19:13

@KaaTaa mam stejny problem s tim, ze k doktorovi teprve pujdu. Bohuzel si myslim, ze za to muze psychika presla jsem neco, co se jen tam neda a asi me to dohnalo. V noci se budim s busenim srdce a mam presne stejne obavy, jako ty

• Citovat
  • Nahlásit
28
1.9.20 19:24
@Anonymní píše:
@KaaTaa mam stejny problem s tim, ze k doktorovi teprve pujdu. Bohuzel si myslim, ze za to muze psychika presla jsem neco, co se jen tam neda a asi me to dohnalo. V noci se budim s busenim srdce a mam presne stejne obavy, jako ty

No to já si též myslím, že to je psychika.
Mám naprosto stejný pocit, že mě teď vše dohnalo. :,(
Tak držím palce ať je u doktoru vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 19:25

Psychika, mam to samé, chodím na psychoterapie a beru antidepresiva.

• Citovat
  • Nahlásit
28
1.9.20 19:28
@Anonymní píše:
Psychika, mam to samé, chodím na psychoterapie a beru antidepresiva.

To já taky ale pořád je vše stejne.
A tobě to pomáhá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 19:34

Tak ja to mam teprve takhle rok, i s tema ocnima migrénáma, ty jsem teda mela uz predtim. Je to lepší, ale rekla bych, že pořád bojuju. Takové nahoru dolů…

• Citovat
  • Nahlásit
758
1.9.20 19:59

Měla jsem loni podobné problémy, byla to borelioza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
1.9.20 20:39
@annasmyc píše:
Měla jsem loni podobné problémy, byla to borelioza

taky jsem již o tom četla, že podobné věci borelióza způsobuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 08:04

@annasmyc ale me nic nestiplo, ale mela jsem ockovani proti nestovicim, nevim jestli i ten hukot v usich muze byt z tohi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 08:45

Holky taky bych se ráda přidala do Vaší diskuze. Je to skoro víc jak dva měsíce co začali moje problémy. Začalo se mi špatně dýchat a trápil ne nepříjemný až bolestivý tlak na levé strašně hrudi. Pro jistotu jsem si s tím došla, Dr tak trošku od stolu prohlásil, že mám bloklou hrudní páteř, dál mi něco na uvolnění, za pár dní se mi opravdu ulevilo. O dva týdny později se mi začalo být neskutečným způsobem slabo, závratě, tlaky v hlavě a v očích, myslela jsem, že je to z toho vedra co panovalo a když jsem se přidalo brnění nohy, to už jsem přestala úplně fungovat, tak jsem opět radši vyrazila k Dr. Pry asi skřlíplí nerv, znovu prášky na uvolnění. Nelepsilo se to tak jsem skončila na neurologické pohotovosti. Tam to taky nějak neřešili a píchli mi dvě injekci, prý mám přijít jen v případě kdybych tu nohu necítila. Jinak se přes obvodního objednat na neurologické vyšetření. Na neurologii jsem objednaná. Problémy se stupňují. Zase se mi vrátilo špatně dýchání, tlaky na levé straně hrudi do toho neskutečne nevolnosti hlavně po ránu a během dopoledne, někdy to ustojim jindy zvracim. Muž si myslí, že to mám už od nervů, jsem člověk co si všechno bere. Tohle mě úplně semlelo, nemůžu normálně fungovat, včera šel syn poprvé do školky a já si to pamatuju jako den kdy mi bylo zle.. Dr to řešit nechce, mám počkat na neurologické vyšetření. Jdu na něj v pondělí, čekala jsem skoro tři týdny…když jsem řekla sestřičce že je mi opravdu zle a jestli by mě mohla vzít dřív tak se do mě ještě pustila, to člověku taky moc nepřidá.

• Citovat
  • Nahlásit
28
2.9.20 12:56
@Anonymní píše:
Holky taky bych se ráda přidala do Vaší diskuze. Je to skoro víc jak dva měsíce co začali moje problémy. Začalo se mi špatně dýchat a trápil ne nepříjemný až bolestivý tlak na levé strašně hrudi. Pro jistotu jsem si s tím došla, Dr tak trošku od stolu prohlásil, že mám bloklou hrudní páteř, dál mi něco na uvolnění, za pár dní se mi opravdu ulevilo. O dva týdny později se mi začalo být neskutečným způsobem slabo, závratě, tlaky v hlavě a v očích, myslela jsem, že je to z toho vedra co panovalo a když jsem se přidalo brnění nohy, to už jsem přestala úplně fungovat, tak jsem opět radši vyrazila k Dr. Pry asi skřlíplí nerv, znovu prášky na uvolnění. Nelepsilo se to tak jsem skončila na neurologické pohotovosti. Tam to taky nějak neřešili a píchli mi dvě injekci, prý mám přijít jen v případě kdybych tu nohu necítila. Jinak se přes obvodního objednat na neurologické vyšetření. Na neurologii jsem objednaná. Problémy se stupňují. Zase se mi vrátilo špatně dýchání, tlaky na levé straně hrudi do toho neskutečne nevolnosti hlavně po ránu a během dopoledne, někdy to ustojim jindy zvracim. Muž si myslí, že to mám už od nervů, jsem člověk co si všechno bere. Tohle mě úplně semlelo, nemůžu normálně fungovat, včera šel syn poprvé do školky a já si to pamatuju jako den kdy mi bylo zle.. Dr to řešit nechce, mám počkat na neurologické vyšetření. Jdu na něj v pondělí, čekala jsem skoro tři týdny…když jsem řekla sestřičce že je mi opravdu zle a jestli by mě mohla vzít dřív tak se do mě ještě pustila, to člověku taky moc nepřidá.

Ahoj, já měla toto na začátku též - jak je bloklá hrudní páteř, prý se blokují i žebra a ty způsobují tyto stavy - mě odblokovávali žebra 3× a asi nejvíc mi pomohl ultrazvuk - bylo mi řečeno že trvá třeba i půl roku než se z toho člověk dostane. 4.té žebro dělá úzkosti, bušení srdce atd. chce to hlavně cvičit, protahovat
ale jak píšeš, já měla to samé, jak člověk neví co to je, rozjede se psychika a je to na nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 13:17
@KaaTaa píše:
Ahoj, já měla toto na začátku též - jak je bloklá hrudní páteř, prý se blokují i žebra a ty způsobují tyto stavy - mě odblokovávali žebra 3× a asi nejvíc mi pomohl ultrazvuk - bylo mi řečeno že trvá třeba i půl roku než se z toho člověk dostane. 4.té žebro dělá úzkosti, bušení srdce atd. chce to hlavně cvičit, protahovat
ale jak píšeš, já měla to samé, jak člověk neví co to je, rozjede se psychika a je to na nic…

Moc děkuji za Tvoji reakci. Já jsem hrozný cíťa a od té doby co mám děti je to ještě horší, ale v takovem sravu jsem snad ještě nebyla. Teď jak se k tomu ještě přidali ty nevolnosti a zvracení, hlavně teda po ránu tak už jsem úplně odepsaná. Můj muž tvrdí, že tohle už jsou hlavně nervy…bohužel člověk googlí co by to mohlo být. Já doufám, že mi v pondělí pomůžou, už jsem z toho vydeptaná. Navíc nerada chodim k doktorům, mám z nich pocit, že je vlastně jenom otravují. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
758
2.9.20 14:03

S tou boreliozou to je složitější, štípanec ani nemusí být, může to být nějaká dřívější infekce, co dříme v těle a při oslabení se to reaktivuje a nadělá v těle paseku (u někoho to způsobí oslabení při porodu, stres, očkování, u mě to spustila infekce černého kašle a pro tělo už to bylo moc). Mě pomohla pořádná léčba antibiotiky, dal mi je imunolog. Pokud máš FB, přidej se do skupiny Lymská borelioza, chlamydie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
2.9.20 16:56
@Anonymní píše:
Moc děkuji za Tvoji reakci. Já jsem hrozný cíťa a od té doby co mám děti je to ještě horší, ale v takovem sravu jsem snad ještě nebyla. Teď jak se k tomu ještě přidali ty nevolnosti a zvracení, hlavně teda po ránu tak už jsem úplně odepsaná. Můj muž tvrdí, že tohle už jsou hlavně nervy…bohužel člověk googlí co by to mohlo být. Já doufám, že mi v pondělí pomůžou, už jsem z toho vydeptaná. Navíc nerada chodim k doktorům, mám z nich pocit, že je vlastně jenom otravují. :zed:

To já jsem na tom stejně, tž teď vše beru jinak než před tím než jsem měla syna.
Ano je to hlavně o psychice, ale jak se má člověk uklidnit, když vlastně přesně neví co mu je.
No googlit je práv nejhorší, pak totiž zjistíš že máš dalších x jiných věcí
to já jsem z toho taky na hlavu, ale nechci ti brát iluze o doktorech, já jich oběhala několik a žádná pomoc. Člověk je pak ještě víc vystresovaných z dalších vyšetření a čekání na výsledky… je to peklo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 18:27
@KaaTaa píše:
To já jsem na tom stejně, tž teď vše beru jinak než před tím než jsem měla syna.
Ano je to hlavně o psychice, ale jak se má člověk uklidnit, když vlastně přesně neví co mu je.
No googlit je práv nejhorší, pak totiž zjistíš že máš dalších x jiných věcí
to já jsem z toho taky na hlavu, ale nechci ti brát iluze o doktorech, já jich oběhala několik a žádná pomoc. Člověk je pak ještě víc vystresovaných z dalších vyšetření a čekání na výsledky… je to peklo…

Mě vždycky dostává jak ve filmech a seriálech ukazují doktory jako příjemný lidí, kteří se Ti snaží pomoct a realita je bohužel úplně někde jinde. Samozřejmě jsou i takový, ale je jich sakra málo. Já jsem jen vystresovaná z toho, že mám k doktorovi jít. Že zas bude strašně příjemný, já budu vypadat jak hypochondr když na něj vybalim svoje problémy. Já chápu, že toho mají moc, ale člověk tam jde pro pomoc, pro podporu a kolikrát ho to tam ještě dorazí :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama