Uzkosti, deprese a derealizace

15.11.20 11:10

Uzkosti, deprese a derealizace

Ahoj, jeste se chci na neco zeptat. Mel tu nekdo zavazne problemy na ktere mu pomohli antidepresiva, ptam se z duvodu ze se bojim ze na me elicea bude treba slaby prasek.
Uzkosti, agorafobie, deprese.. proste kdyz jste byly fakt uz hodne v haji a leky vam pomohli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
15.11.20 12:20

Taky občas mívám takové stavy, kdy sama nevím co s sebou. Vačšinou si na to dám horčík a spím. Většinou to pomuže. zase to ale nemám dlouhodbě, ale pouze jednorázové stavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3236
15.11.20 13:33
@fantomas019 píše:
Ahoj, jeste se chci na neco zeptat. Mel tu nekdo zavazne problemy na ktere mu pomohli antidepresiva, ptam se z duvodu ze se bojim ze na me elicea bude treba slaby prasek.
Uzkosti, agorafobie, deprese.. proste kdyz jste byly fakt uz hodne v haji a leky vam pomohli.

Ahoj, taky mám mimo jiné deprese a úzkosti. Eliceu jsem brala cca 3 měsíce, ale byla jsem po ní šíleně unavená, tak jsme ji vyměnili. Teď beru z AD Brintellix, ale taky mi moc nepomáhá. Na deprese mi zabírají jedine elektrosoky a to ještě ne dlouhodobě. Tak držím palce, ať je ti brzy lépe. Je to hnus, ta psychika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.20 07:34

Ahoj, mám problémy jako Ty. Vrátilo se mi to po vysazení antidepresiv v těhotenství. Nyní jsem týden po porodu a je mi zle. Escitil beru od včera 15 mg, tak uvidíme. Jsem úplně marná. Před tím jsem měla 10 mg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama