Úzkostná porucha, psychické poruchy v těhotenství

15.6.17 21:01

úzkostná porucha, psychické poruchy v těhotenství

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda jste měly či máte zkušenost s psychickými poruchymi v těhotenství? Jak jste to zvládaly a co miminka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2723
15.6.17 21:04

Ano mam, deprese, uzkosti a precitlivelost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 21:14

Ja mela taky…fuj :( A po porodu deprese, ktery trvaly do sedmi mesicu syna. Pak sem navstivila psychiatricku, ktera mi nasadila slaba antidepresiva a od te doby jsem si teprve zacla materstvi uzivat. A od te doby prestal i muj syn neustale brecet. Prenasela sem na nej tu nervozitu. Doktorka rikala, ze je skoda, ze jsem neprisla uz v tehu, jelikoz sem si to vse mohla uzivat a ne pretrpet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12534
16.6.17 09:19

U každého těhotenství jsem měla do konce 5.měsíce deprese. U prvního jsem si myslela, že je to kvůli životní situaci, u druhého, které bylo po IVF, jsem pochopila, že jde o klinický problém. Teď u třetího už jsem to očekávala. ATD jsem nebrala, čekala jsem až to přejde. Věděla jsem do čeho jdu. Dcerka je to nejvyrovnanější a nejspokojenější dítě, co znám. Takže neboj, tohle na miminko vliv nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.17 09:20

Děkuji za reakce. Četla jsem, že když je maminka vestresu, tak tělo produkuje stresové hormony a ty ucpávají cévy a pak nemá mimi dost kyslíku pro vývin mozku - byloto v nějakých dipl. pracích. Tak mám teď strach a ještě větší stres než v těhotenství. AD mi nezbírají, beru je zatím 2 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
17.6.17 10:32

@kacaba666 no ja jsem v depresi a stresu cele tehotenstvi a doktor tvrdi ze je vse v poradku. Musim doufat ze to bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama