Úzkostný člověk bude měnit práci

310
15.7.19 18:00

Uzkostny clovek bude menit praci

Jak pisu, lecim se s uzkostma a mam trochu depresivni myslenky. Nesnasim zmeny a je mi tak trochu jedno co delam za praci, jako to ze kdyz si nekde zvyknu na lidi tak je pro me hroz a predstava ze bych sla jinam. Jenze prisel cas kdy sem si nasla lepsi praci a i pres muj handicap se s tim proste musim poprat. Vim ze mi to bude trvat hrozne dlouho nez si zvyknu a ze nebudu mit uplne tu nejlepsi naladz nejakou dobu ale musim se zahryznout. K psychologovi chodim, ale ta nejvetsi prace je na me a to i zdolavat prekazky. Je tu nekdo kdo ma podobny problem a chtel by si o tom,,popovidat?" Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18706
15.7.19 18:11

Díky, někdo jako já žije :lol: :mavam:
Já jsem teď ve fázi hledání práce a jsem z toho na mrtvici :roll: Bojím se, že při prvním záchvatu úzkosti z tama prostě zdrhnu :roll: Návic jsem se složila po stresu v práci :roll: Je to boj.
Kdy nastupuješ? A jaký máš depresivní myšlenky? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1443
15.7.19 18:16

Je to peklo, podat výpověď, domluvit se v nové práci, vstupní prohlídka, všechny papíry :poblion: ale už jsi zvládla pohovor, takže první krok máš za sebou. Brát to jak to je, nestresovat do předu (krásná rada, že). Fakt, zpětně se divím, že jsem to zvládla dvakrát. :think: Jinak mě do předu posunula skupinová terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18706
15.7.19 18:22
@Sue2008 píše:
Je to peklo, podat výpověď, domluvit se v nové práci, vstupní prohlídka, všechny papíry :poblion: ale už jsi zvládla pohovor, takže první krok máš za sebou. Brát to jak to je, nestresovat do předu (krásná rada, že). Fakt, zpětně se divím, že jsem to zvládla dvakrát. :think: Jinak mě do předu posunula skupinová terapie.

Promiň, ale NESTRESOVAT SE DOPŘEDU :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1443
15.7.19 18:29

@Lana25 nj, já vím, fakt super rada :zed:, ale fakt jsem se poctivě učila tyhle bludné konstrukty potlačovat. A když bylo nejhůř, tak jsem si reálně představila, že bych v původním zaměstnání škemrala, aby si mě nechali a byla to pro mě větší hrůza, než vyřizování nových věcí. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18706
15.7.19 18:32
@Sue2008 píše:
@Lana25 nj, já vím, fakt super rada :zed:, ale fakt jsem se poctivě učila tyhle bludné konstrukty potlačovat. A když bylo nejhůř, tak jsem si reálně představila, že bych v původním zaměstnání škemrala, aby si mě nechali a byla to pro mě větší hrůza, než vyřizování nových věcí. :oops:

Jeee jsi strašně silna, já jsem srab :roll: A jsi spokojená? První den proběhl ok? A ty máš tedy úzkostnou poruchu? Pardon za dotazy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
15.7.19 18:43

Jak já tě chápu! Měnila jsem práci na začátku roku a teď, po 6,5 měsících si pomalu začínám zvykat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
15.7.19 18:56

Mam takove myslenky jako ze nikam nezapadam, nemaji me radi, vsichni se mezi sebou bavi a ja nic, jsem hrozna, chci utyct domu k lidem ktery znam.. atd. Co vam budu povidat je to des! Pred 10 lety jsem takhke utekla z jedne prace, ale to by dopadlo asi stejne ale ta panicka uzkost ktera me popadla byla hrozna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18706
15.7.19 19:03
@Hvezda70 píše:
Mam takove myslenky jako ze nikam nezapadam, nemaji me radi, vsichni se mezi sebou bavi a ja nic, jsem hrozna, chci utyct domu k lidem ktery znam.. atd. Co vam budu povidat je to des! Pred 10 lety jsem takhke utekla z jedne prace, ale to by dopadlo asi stejne ale ta panicka uzkost ktera me popadla byla hrozna.

Jak ja ti rozumím 8o Taky jsem zažila. Nejhorší je ten první krok, pak už to jde líp a líp. Pro krizi neurol u sebe. Je sice hezký dát si dechový cvičení, ale někdy je lepší pojistka. :hug: Když to zvládneš, budeš na sebe pyšná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
15.7.19 19:25

@Lana25 neurol mam ale nikdy jsem ho nepouzila. Da se s nim pak normalne fungovat? Ja to vidim tak ze budu ospala. Ale mas pravdu, bude lip jen dat ten zacatek. Nejhorsi je, ze jsem si myslela ze takova proste jsem a az nedavno jsem. prisla ze to neni moje povaha, ale blba uzkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18706
15.7.19 19:34
@Hvezda70 píše:
@Lana25 neurol mam ale nikdy jsem ho nepouzila. Da se s nim pak normalne fungovat? Ja to vidim tak ze budu ospala. Ale mas pravdu, bude lip jen dat ten zacatek. Nejhorsi je, ze jsem si myslela ze takova proste jsem a az nedavno jsem. prisla ze to neni moje povaha, ale blba uzkost.

Určitě budeš normalně fungovat, max. budeš zívat. Jestli maš ten nejlabší tak bych se ho nebála vzít. A jak dlouho se léčíš? Bereš antidepresiva? Ono můžeš mít úzkostnějc laděnou povahu no. :roll: Mám to taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
15.7.19 19:37

@Lana25 aha mam 0,5 snad? Ano lecim, lecim se na OCD ktery mam podchycene a klid ale nekdy prave prijdou depresivny stavy se kterymi se teprve seznamuji i kdyz tady byli cely zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
15.7.19 19:38

Jinak se lecim 6 let. Mam za sebou KBT a mam psycholozku. kBT mi moc nesedla, nedela mi dobre se v tom furt stourat, ale zase mi ukazala ze je dobre jit proti uzkosti a nevyhybat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18706
15.7.19 19:47
@Hvezda70 píše:
@Lana25 aha mam 0,5 snad? Ano lecim, lecim se na OCD ktery mam podchycene a klid ale nekdy prave prijdou depresivny stavy se kterymi se teprve seznamuji i kdyz tady byli cely zivot.

Snad se někdy dopracuju ke stavu jako ty a budu to mít podchycený. Já se léčím půl roku a je to zatím takovà bída no :roll:

@Hvezda70 píše:
Jinak se lecim 6 let. Mam za sebou KBT a mam psycholozku. kBT mi moc nesedla, nedela mi dobre se v tom furt stourat, ale zase mi ukazala ze je dobre jit proti uzkosti a nevyhybat se.

Já jsem momentalně ve stavu, kdy jsem schooná omdlít kdybych šla úzkosti naproti :roll: nebo bych se prostě podělala strachy :roll: ale makám na tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1443
15.7.19 19:49

@Lana25 GAD podle psychiatra. Mám za sebou asi 8 let na AD a 4 roky skupinové terapie. Pořád mám lepší a horší dny, ale jde to…když porovnám, kde jsem byla a kde jsem teď. Už jen to pojmenování problému mi strašně pomohlo. A jinak v práci…no vždy jsem měla tak hrozné představy, že nakonec první den byl super. Jinak moji největší slabostí je telefonování a vůbec někoho o něco poprosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama