Úzký poševní vchod po porodu

5
23.9.20 08:00

Uzky posevni vchod po porodu

Dobry den,
trapi me jedna vec a chtela bych se zeptat, zda to nektera z Vas mela podobne.
Jsem necele 4 tydny po porodu, pri kterem me nastrihli a nasledne sesili.
Nastrizena hraz uz je, minimalne zvenku, srostla a zahojena, ale pri sprchovani jsem pohmatem zjistila, a nasledne zrcatkem overila, ze mam posevni vchod trochu posunuty jakoby niz, nebo jak to jinak vysvetlit, ale co me trapi mnohem vic je to, ze je hrozne uzky, je z nej jen takova skvira, trochu otekla.
Bojim se, ze uz to takhle zustane a nebude mozne mit potom zase normalne sex.
Ve vsech diskuzich se naopak resi velky posevni otvor po porodu, ale nikde jsem nenasla diskuzi, ze je po porodu hodne uzky.
Nemela to nektera z Vas taky tak? A zlepsilo se to?
Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4701
23.9.20 08:06

Sexem se to zlepší.. Teď to neřeš, ještě to bude hrát různými barvami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16642
23.9.20 09:05

@Verca1808 A řekli ti taky, jak se starat o tu jizvu po nastřižení?? To je důležité. Jinak neboj ono měsíc po porodu a s poraněním, je na sex brzo. Kdyby se ti to nezdálo, tak to prober s dr. až půjdeš na ko po šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 09:28

Já řešila stejný problém. Taky mi přišlo, že mě zašili až moc, ale můžu tě uklidnit. Cca 2 měsíce po porodu jsme měli první sex od porodu a trochu to tahalo (zejména to šití a cítila jsem, že jsem užší). Nicméně po měsíci už mi to přišlo normální a teď (cca 4,5 měsíce po porodu) už nevidím rozdíl a úzký vchod už není.
Jen pro zajímavost, manžel tvrdil, že zpočátku jsem mu naopak přišla široká (sice užší, ale širší pánev a vazy povolené), teď už v tom ani on změnu necítí. Mě se zdálo, že jak se mi “zužovala” pánev po porodu, tím se mi to tam trochu roztahovalo. Počkej ještě nějakou dobu a poznáš, že to bude v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 10:03

Jo, měla jsem stejný problém. Doktorka mně tam nechala dírku tak na prst, co sex, to jsem se trochu natrhla. Po roce a něco se to samo trochu roztáhlo, teď 3 roky po porodu už je to úplně ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 12:09

Mela jsem stejný pocit, ze jsem užší než jsem byla, první sex hned po šestinedělí bolel, měsíc musel manžel fakt opatrne, pomalu, ale každým milováním se to zlepsovalo, tak za 3 měsíce už to bylo úplně v poho.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama