Uzlík na štítné žláze výrazně prokrven na periférii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 15:08
uzlík na štítné žláze výrazně prokrven na periférii

Ahoj všichni, mám prosím otázku…Asi před 14 lety mi našla MUDr. uzlík na štítné žláze. Nasadila Euthyrox 50, aby se uzlík nezvětšovat. Nyní má 5×6×7mm a neroste, ale na sonu prý je vidět, že je výrazně prokrven na periférii ( dřív celých 15let byl jen prokrven mírně)
Doporučeno na punkci. Žádné jiné problémy nemám, opravdu na tu punkci musím jít? Nyní nemám žádnou doktorku, nikde na endokrinologii nepřibírají, tak nevím, jak to řešit. Není možné, že by to byl třeba jen lehký zánět či něco…Děkuji všem, kteří sem vloží svůj názor či zkušenost…Hezký den :)

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15383 příspěvků 27.06.19 15:17

Tak jít nemusíš povinné to není, jen se nedozvíš jestli nemáš například rakovinu

debra.morgan
Echt Kelišová 9477 příspěvků 27.06.19 15:29

Ta punkce zabere asi 3 minuty, proč na to nejít a nezjistit na čem jsi? Rakovina štítky, to je vlastně fajn, ze :roll:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15383 příspěvků 27.06.19 15:34
@debra.morgan píše:
Ta punkce zabere asi 3 minuty, proč na to nejít a nezjistit na čem jsi? Rakovina štítky, to je vlastně fajn, ze :roll:

a ono když se ti ty uzlíky zvětší a nemůžeš dýchat a polykat taky to vlastně nic není vid

Leny Black
Nováček 10 příspěvků 27.06.19 20:15
@debra.morgan píše:
Ta punkce zabere asi 3 minuty, proč na to nejít a nezjistit na čem jsi? Rakovina štítky, to je vlastně fajn, ze :roll:

Vím, vím, už jsem na tom před 15 lety byla, ale nyní nejsou nikde volná místa a tak mě spíš zajímalo, jestli prokrvení značí hned něco vážného? :(

Váš příspěvek
Reklama