Uzlina v třísle na obou stranách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oliinka
Závislačka 2516 příspěvků 26.01.19 14:46
Uzlina v trisle na obou stranách

Ahoj, prosím o radu - mam nejspíš zvecene uzliny v trisle - z čeho to muže být a zda to mám řešít? Dekuju

Reakce:
zuzikka
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12 inzerátů 26.01.19 14:52

Určitě to pořeš, stagnuje ti lymfa. Zajdi si na lymfatickou masáž.

K92
Kecalka 254 příspěvků 26.01.19 14:53

Mám malou uzlinku v pravém třísle už asi tak deset let. Když jsem nemocná, tak mě občas bolí. Teda hlavně dřív to tak bylo. Taky jí občas cítím po větší fyzické námaze. Pravděpodobne vznikla od nějakého zánětu. Doktor o ní ví, zkontroloval ji a kdyby se zvětšila, tak bychom to řešili. Naštěstí je stále stejná. Takže doporučuji nahlásit obvoďákovi např. při preventivní prohlídce a občas hlídat jestli se nezvětšují.

BaraRed
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 26.01.19 14:54

Nejsi nemocná? Uzliny se můžou zvětšit během nemoci a nebo můžou značit zánět v těle. Zajdi na krev.

Oliinka
Závislačka 2516 příspěvků 26.01.19 14:55

@BaraRed dekuju za reakci, brala jsem atb na zánět mocaku a pak za 8 dni se mi udělali uzlinky:(

Oliinka
Závislačka 2516 příspěvků 26.01.19 15:00

@K92 dekuju moc. Jsem po atb na mocak a pak se mi objevili uzlinky .. nikdy jsem je neměla a děsí me to. V klidu nabóli ale když se tam dotknou tak je cítím

zuzikka
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12 inzerátů 26.01.19 15:09

Po (při) nemoci tělo odvádí více toxinů z těla skrz lymfu. Není to nic tragického, jde se toho dost rychle zbavit. Je to ukazatel, že je lymfa přetížená, nenechávala bych si ji tam 10 let jako K92. :nevim:

maja45
Povídálka 45 příspěvků 26.01.19 15:25
@zuzikka píše:
Určitě to pořeš, stagnuje ti lymfa. Zajdi si na lymfatickou masáž.

Nesmysl lymfatická masáž!!! Pokud by to bylo něco závažnějšího, může to ublížit…může to být cokoliv, nejpravděpodobněji infekce…

zuzikka
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12 inzerátů 26.01.19 15:54
:roll:
Oliinka
Závislačka 2516 příspěvků 26.01.19 15:57

Holky dekuju … ja si jen říkám ze v klidu je to ok - tak snad ti přejde .. jo a ještě jsem asi 5 dni v kuse lyžovala.. :nevim:
V pondělí zajedu k dr a uvidím :srdce: y
Holky snažíme se o miminko - muže
To být příznak tehu ?

zuzikka
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 12 inzerátů 26.01.19 17:57
@Oliinka píše:Holky snažíme se o miminko - muže
To být příznak tehu ?

Určitě nee :kytka: uvidíš co ti řekne doktor no..

pannda
Kelišová 6796 příspěvků 36 inzerátů 26.01.19 18:33
@Oliinka píše:
@BaraRed dekuju za reakci, brala jsem atb na zánět mocaku a pak za 8 dni se mi udělali uzlinky:(

Tak to je reakce na blízký zánět, tedy od mocaku. Mě se občas zvětší uzlina, když se mi zanítí hemeroidy

Oliinka
Závislačka 2516 příspěvků 26.01.19 18:58

@pannda dekuju a měla bych to hlásit dr nebo to odezní ? :* :nevim:

pannda
Kelišová 6796 příspěvků 36 inzerátů 26.01.19 22:30

Můžeš vyčkat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >