Uzliny na boku krku a nad klíční kostí

69
18.3.17 16:14

uzliny na boku krku a nad klicni kosti

Dobry den, mam na krku zvetsene uzliny na bocich krku, no spise vzadu asi v polovine krku a nad klicni kosti. Vsechny maximalne do 1 cm trosku se pohybuji, neboli, nezvetsuji se a obcas mam pocit knedliku v krku. O vanocich jsem mela strevni chripku pak v lednu chripku. Pred tremi lety jsem prodelala mononukleozu a pred tremi tydny jsem byla u dr ktery mi rekl ze to nic neni, ale vzal mi krev. Z krve se zjistilo ze mam na hrane streptokoka, to mi vsak nijak nelecil a rekl ze za dva tydny to zkontrolujeme, ted jsem byla na odberech znovu a rekl mi ze uz ty hodnoty klesly. Jinak pry vsecko v poradku i stitna zlaza. Je to normalni mit takhle furt zvetsene uzliny? A nechapu ten knedlik v krku, mam pocit ze ten pocit vzdy kdyz piji mineralky :O nevite co by to mohlo byt?
omlouvam se za dlouhy dotaz.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69
18.3.17 16:21

*myslim ze ten pocit knedliku v krku mam vzdy kdyz piji mineralky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
18.3.17 17:18

A nebýváš často nachlazená? Rýmu, kašel? Hlavně teda rýmu…já to měla často a ten knedlík v krku jsem pociťovala asi rok, než mi všechny tyhle „problémy“ přešly do chronickýho stadia a ty uzlinky mi našel manžel, když mě masíroval…mám je tam pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
18.3.17 17:41

Moc se omlouvám za nepříjemný příspěvěk, ale nedá mi to - mamince se taky udělaly bulky na uzlinách a byla to rakovina, bohužel maminku přeprala… nenechala bych to být..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21819
18.3.17 17:50

@Gabi32 zajdi k lékaři. Příčina může být jak v chronické infekci, tak i vážnější…Držím pěsti, at je vše v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
18.3.17 18:02

@Gabi32
Primo nad klicni kosti? Jak dlouho to mas? Ultrazvuk jsi mela? Vhodne by bylo vysetreni hematologem a na infekci… vesmes spolupracuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
18.3.17 18:11

@BellinkaX tak v lednu jsem na to prisla :/ takze nevim jak dlouho to tam muze byt :/ ultrazvuk ne, pouze sem navstivila praktickeho lekare. Zhruba v techto mistech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
18.3.17 18:16

@Gabi32
Idealne v tomto pripade jdi pres ORL, to je stejne misto, kam by Te meli poslat a sono je zaklad. Odkud jsi? Klidne via SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.17 10:34

@Gabi32 jak to dopadlo? snad vše Ok!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie