Uzliny na ultrazvuku- má někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 08:57
Uzliny na utz-ma nekdo?

Ahoj, je mi 37, s nicim se nelecim, jen potrav. alergie. a mivam obcas opary. v unoru jsem si nechala udelat utz krku, protoze mi rostly osmicky a pod celisti jsem nahmatla boulicky.bylo mi receno, ze to jsou benigni uzliny, do vel.11mm. V cervnu jsem si pro klid zasla na utz znovu, nalez stale podobny, uzliny normalniho vzhledu. v srpnu na jinem pracovisti uz jen dve uzlinky 4 a 7 mm.tak bud se zmensily nebo to dr. videla nejak blbe :mrgreen: krevni obraz i s diff. jsem mela a i nyni mam zcela v norme.jsou uzlinky na krku na utz normalni? mate je nekdo? nic si nehmatam.

Reklama

Reakce:

Framik
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 12 inzerátů 26.11.17 09:21

Kazdy ma v krku uzliny. Ty se zvetsuji napr.pri nachlazeni, infekci v tele, po ockovani, atd.

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 26.11.17 10:21

Pokud mi rostou osmicky (mam vsechny 4 tak napul vyrostle a stridaji se v tom jak me trapi bolesti) tak mi pokazde uzliny vyskoci. Myslim, ze je to normalni. Nekdy mi vyskoci obe, jindy zas jen na strane kde mi roste osmicka. Pokud ti nic opakovane nenasli, tak jsi urcite v poradku :palec:

P.
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 26.11.17 10:27

Diky.ja si je ani nehmatam.jen jestli nekdo nebyl na sono krku a taky tam nejake nemel…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 19:01

Kazdy ma asi nejake uzliny viditelne na ultrazvuku..treba po infekci z detstvi atd.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama