Uzliny sublinguální a submandibulární

Anonymní
2.5.17 07:32

uzliny sublinguální a submandibulární

Dobrý den,

pod čelistí jsem si nahmatala uzliny, dle popisu na netu to budou nejspíše uzliny sublinguální a submandibulární. Nejsem si ted jista, ale na jedné straně ji cítím víc, na druhé skoro vůbec a nevím, jestli je to normální :(
Mám hypofunkci šž, pravidelně kontrolována, vše v pořádku, poslední kontrola byla tedy před třištvrtě rokem a jdu na další za týden. Ale ted si nejsem moc jista, jestli jsem to měla vždy tak, že na jedné straně ji cítím víc než na druhé. Nic mě nebolí…
Obecně s pravou stranou krční páteře mívám problém, mám cc syndrom a neustále pravou stranou zablokovanou. Poslední velké krevní testy jsem měla před rokem (kvůli páteři) a vše bylo ok, naposledy nemocná asi před čtvrt rokem se zánětem průdušek, to mě DR ohmatával na krku a nic…
Jak to máte vy s uzlinami pod čelistí? Nemám pocit, že by byla zvětšená, prostě když víc zatlačím, tak na té pravé straně ji cítím, na levé skoro vůbec…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3418
2.5.17 08:54

Já mám zase zvětšenou uzlinu na levé straně. Už od prosince. Byla jsem na ORL i u obvoďáka, oba mi řekli, že to nic není, ale krev mi nevzalli ani jeden, prý není důvod. Problémy s celou páteří mám taky. Obzvlášť s krční, díky které se mi často motá hlava a mám i různé „tlaky“ v čele. Takže neporadím, ale znepokuje mě to také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.17 13:17

A jak je místo pulsu na pravé straně (tudy vede krkavice), tak přímo v tom místě pulsu je to vyvýšené? Myslím přesně toto místo…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama