Uznají reklamaci podvozku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 19:54
Uznají reklamaci podvozku?

Chtěla bych se zeptat zda nemá někdo zkušenost s reklamaci podvozku od kočárku ( internetový obchod Feedo.cz). Kocarek mám rok a podvozek se začal dost jak bych to řekla vyklat. Nejezdila jsem s kočárkem ve špatném terénu ( kamenité cesty atd.) ale třeba po zahradě nebo ve městě.

Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 15.07.19 20:05

Nestaci jen dotahnout povolene srouby?

Janli
Echt Kelišová 9839 příspěvků 15.07.19 20:14

Pošlou to výrobci, ten dotáhne štouby a pošle jako neuznanou reklamaci zpět. Měsíc jsi bez kočárku. Poptej se v obchodech s kolama, jestli by ti to nedotáhli u nich.

jakanas
Kelišová 6490 příspěvků 12 inzerátů 15.07.19 20:43

Podvozky se obvykle nýtují a ne šroubují.
Pokud jde o houpací retro podvozek a z hliníku tak je to celkem normální a moc s tím udělat nejde. Ocel je sice těžší, ale časem se nevyvyklá.

Jinak lepší prodejci mají náhradní kočárky, podvozky atd které zapůjčí po dobu reklamace.

O jaký kočárek jde?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 21:17

@jakanas cybex balios s.

jakanas
Kelišová 6490 příspěvků 12 inzerátů 16.07.19 06:47

Ten bohužel neznám, mírná vůle nemusí znamenat vůbec žádný problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 07:31

@jakanas ale včera jsem koukala a budou povolené ty nýty nejspíš. Tak uvidime co s tím, asi bude nejlepší tak místo nich dat šroubek a matku.

jakanas
Kelišová 6490 příspěvků 12 inzerátů 16.07.19 09:39

Nebude. I matka s pojistným kroužkem se časem povoluje a nakonec upadne a dojde k totálnímu selhání podvozku v kterém může být dítě. Nýty jsou opravdu lepší, v případě že se povolili je potřeba je znova přiklepnout, ale na to je potřeba speciálně tvarovaná „sbíječka“
Normálně to vemte na reklamaci a uvidíte, neměl by to být velký problém.

Váš příspěvek
Reklama