Ultrazvukové sledování ovulace - kde je to možné?

27.3.21 08:30

UZV Sledování ovulace - kde je to možné?

Hezký den :mavam: chtěla bych poprosit o radu. Máme obecně problém s početím - za roky snažení máme s velkým štěstím přirozeně počatou 4letou dcerku. Už dlouho bychom rádi druhé dítko. Brzy mi bude 40 a blíží se čas, kdy se rozhodneme už to prostě nechat být. IVF, IUI, apod. nezvažujeme, ale chtěli bychom si nechat pomoct se sledováním ovulace na UZV. IVF centra ale říkají, že pokud nechceme IVF, nemají o nás zájem (Gynem, Pronatal). Můj gynekolog je v ordinaci 2× do týdně, takže tam to taky není možné. Nevíte, prosím, o místě, kde jsou pokud možno milí a to sledování ovulace běžně dělají i pro lidi, co nechtějí v tom procesu zajít nikam dál? Ideálně Praha 4 a poblíž? Díky moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3291
27.3.21 08:36

To bych si nechala někoho doporučit od tvého gynekologa, nějaký jeho zástup atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4268
27.3.21 13:29

Chodila jsem do Pronatalu na léčbu, která zahrnovala právě folikulometrii, všechny děti jsem počala doma. Normálně bych se tam objednala s tím, že máte dlouhodobé problémy počít, a ráda by ses nechala vyšetřit. Folikulometrii pak dělají automaticky a navíc budete mít i jiná vyšetření a budete vědět, kde je problém. Rozhodně není podmínkou pro CAR využití umělého oplodnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat