V 10 stupních - fusak nebo nánožník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesiah
Kecalka 317 příspěvků 16.02.17 11:59
V 10st fusak nebo nánožník?

Ahoj,

Jak ted chodíte ven? Používáte ještě fusak nebo jen nánožník a deku?
Nějak se nemůžu rozhodnout, je 10st, synovi je 10m. Fusak mi přijde hodně teplý, bude stačit zateplený nánožník a deka? Jinak bude mít body, fleecovou mikču, zimní bundu, punčocháče, tepláky, ponožky, papuče a čepici.

Ráda se přiučím od zkušenějších ;)

Reakce:

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4168 příspěvků 6 inzerátů 16.02.17 12:06

@mesiah mně se zdá docela hodně toho oblečení, v tom případě určitě stačí až až nánožník a deka

Jana206
Nadpozemská drbna 26492 příspěvků 16.02.17 12:07

Dala bych jarní/podzimní fusak, prostě odlehčenou verzi, deka je nepraktická, nánožník jsem taky nepoužívala. Jinak zateplený nánožník a deka stačit bude.

Jana206
Nadpozemská drbna 26492 příspěvků 16.02.17 12:09

Místo fleesové mikiny bych dala pod zimní bundu lehkou bavlněnou, ale jen za předpokladu, že půjdete ven teď nebo brzy odpoledne.Po čtvrté se už začne smrákat a ta zima „zalézá za nehty“,stejně tak, když nejsi na sluníčku. Mě se to pro nechodící dítě zase tak moc nezdá, předpokládám, že bude sedět a nebude zároveň zimní bundou ve fusaku.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32475 příspěvků 16.02.17 12:17
@mesiah píše:
Ahoj,

Jak ted chodíte ven? Používáte ještě fusak nebo jen nánožník a deku?
Nějak se nemůžu rozhodnout, je 10st, synovi je 10m. Fusak mi přijde hodně teplý, bude stačit zateplený nánožník a deka? Jinak bude mít body, fleecovou mikču, zimní bundu, punčocháče, tepláky, ponožky, papuče a čepici.

Ráda se přiučím od zkušenějších ;)

Dala bych jenom nanoznik, nic víc. Takhle jsem nenavlíkala ani novorozence v mrazech.

magdickakocicka
Kecalka 493 příspěvků 16.02.17 12:24

@mesiah Mam stejne stareho syna a oblikam stejne s zimni fusakem jeste. Na slunicku je to super, ale ve stinu moc teplo neni a okolo te 4 zacina byt zase zima.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 16.02.17 12:54

Já bych dala bez fusaku :)

Bosska
Stálice 64 příspěvků 16.02.17 12:57

Ahoj, info z terénu :lol:. Syn, 8 měsíců. Má bodycko, vlněné ponožky, flausovou kombinézu (Lodger), čepici. Má deku, podzimní fusak a nanoznik ( nezatepleny). Jsme venku na prochazce od 10ti hodin dopoledne a pořád ještě spinká. Jen si vyndal zpod deky jednu rucicku. Takže předpokládám, že je mu dobre :palec:
Zato já mám hlad a nejspíš se počuram… :lol:

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 16.02.17 15:52

@mesiah No tak záleží, jestli ti taky venku spí nebo ne. Pokud spí, tak já bych ten fusak ještě nechala… Já když si představím sebe, že spím na balkoně sice v zimní bundě, ale přikrytá jen dekou… tak mrznu jen při té představě… :nevim: :mrgreen:
Taky jak moc je ten fusak hřejivej… :nevim:

Lendeš
Kelišová 5412 příspěvků 16.02.17 19:01

My chodíme s podzimním fusakem, na zimní mi připadá hodně teplo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >