V 11 měsících se jen plazí ani nepéruje na 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
x-slunicko-x
Povídálka 44 příspěvků 16.03.19 22:54
v 11mesicich se jen plazi ani neperuje na 4

Ahojte mam 11m holcicku jen se plazi, chodime i na rehabky aby sla uz na 4,poslali nas na neurologii byla jste tam nektera z necim podobnym at vim co me ceka.ma nejspis ochalble svalstvo stim pocitam ale snad to bude dobré. no možná je pi mojem tatkovi ten zacal lozit po čtyřech az v 16m.

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 11 měsíců: Plazení je zábava

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 16.03.19 23:13
@x-slunicko-x píše:
Ahojte mam 11m holcicku jen se plazi, chodime i na rehabky aby sla uz na 4,poslali nas na neurologii byla jste tam nektera z necim podobnym at vim co me ceka.ma nejspis ochalble svalstvo stim pocitam ale snad to bude dobré. no možná je pi mojem tatkovi ten zacal lozit po čtyřech az v 16m.

Ahoj. Naše dětská nás poslala na rehabky v 10ti měsících, malej v podstatě jen ležel a odrážel se nohama. Na neurologii jsme nebyli. Na rehabky jsme chodili cca 8 měsíců, poctivě jsme cvičili a motivovali, v roce a pul začal obchazet nabytek, v roce a 3/4 se odvazil pustit a chodil. ;) Jinak po ctyrech nelezl vubec, z plazeni presel napred do sedu, pak se zvedal na kolinka a pak presel ve stoj a v tu chuzi. Drzim palce, at je vse v poradku, clovek ma o prcka strach, ale nektery deticky potřebujou proste jen vic popostrcit. Chce to hlavne moře trpelivosti. :hug:

Elessa
Stálice 52 příspěvků 16.03.19 23:31

Dobry vecer, meli jsme to podobne. Nase ditko zacalo lezt az v roce. Pomohl nam takovy pas pod brisko na podporu lezeni, ktery nam doporucili na rehabce (chodili jsme cvicit od 3 mesicu). Dva cipy se drzely v rukou a mimcu se tim zabranilo, aby slo na bricho. Do dvou dnu lezlo :palec: Mela jsem o nej take strach, ale pochopila jsem, ze to ma tak, ze jen potrebuje trochu vice casu. Zas je rychlejsi v jinych vecech :-) Drzim palce, at je vse v poradku :hug:

pristelepe
Kecalka 122 příspěvků 17.03.19 05:12

Dcera se plazila po zadku. Hrozny způsob přepravy :mrgreen:. Chodit začala až v 17 měsících. Teď lítá ve 2 letech jak torpédo, mluví ve větách, zpívá písničky a umi barvy. :srdce:

elinka90
Závislačka 2661 příspěvků 1 inzerát 17.03.19 05:46

Dcera se jen plazila, nelezla po 4. V roce zacala chodit. Vubec jsem to neresila. Ted ji jsou 3 roky a 4 mesice a je pohybove celkem obratna. Lezt po 4 zacala az tak ctvrt roku po tom co zacala chodit.

Fialka Fialová
Kecalka 118 příspěvků 17.03.19 10:23

Naše se v 10 měsících jen přetáčí a plazí. Občas se zkouší vyhoupnout na kolena, jinak taky nic. Nesedí, po 4 neleze, nestoupá si… Doktor mi řekl, že je v pořádku, jen na holku hodně veliká a má co tahat. Ani na žádné cvičení nás neposlal, prý to nemám řešit.

Je to moje druhé lenivé a veliké dítě, takže já jsem vcelku v klidu. U prvního jsem šílela taky. Lézt začal až kolem 11 měsíců, pak si i sedl, pak až kolem roku začal klečet a stoupat a chodil v 15 měsících. Dnes je to úplně normální, šikovné dítě a že byl jako mimino pohybově pozadu bys na něm nepoznala :nevim: Zas byl šikovnější v jiných věcech… Tak doufám, že tak nějak to bude i teď s druhorozenou.

Váš příspěvek
Reklama