V 16 na čundr....pustili byste?

17
21.5.20 12:16

V 16 ti na čundr....pustili byste?

Ahojky, prosím kdo máte již větší děti. Syn by rád se spolužáky 4 kluci 16 let na 3 noci na puťák-čundr. Ostatní kluky mamky pustí, připadám si jako hysterka co mu nevěří :nevim: Jenže syn má cystu na mozku, zatím nikdy problém neměl, ale nevíme co může nastat epileptický záchvat může vyvolat třeba alkohol (nedělám si iluze, že si nedají). Tráví hodně času mezi kluky hasiči, kde jsou ale starší a vědí co případně dělat. Co vy na to pustit nebo nepustit? Večer jsem si brala neurol už jenom z té přdstavy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13061
21.5.20 12:27

Ano.
Pusť ho.

Respektive domluv se s ním, že teď o víkendu půjdou někam jenom na jednu noc a pak přijde v pohodě domů, aby sis natrénovala že to zvládáš a on taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11781
21.5.20 12:29

@retsam11 ano pustila, jak dlouho ho chceš držet doma? Snad ví jaké má zdravotní omezení a nebude se chovat nezodpovědne, ale to musíš vědět ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13392
21.5.20 12:31

Musíš ho znát ty. Mně to přijde přehnané, ale moje dítě to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
21.5.20 12:33

Pustila bych ho. Však mě samotnou naši na čundr v podobnem věku pustili. Jen bych si s ním promluvila o té cystě, alkoholu a možnosti zdravotnich problémů. Pokud je rozumný, tak bych se nebála. Vsak je to lepší než aby 3 dny koukal do PC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1452
21.5.20 12:36

8o V 16 jsme byly s holkama na pět dní na vodě. Jako teď z pohledu již rodiče a jak znám naše mi přijde až neuvěřitelný, že mě pustili, máma musela být stopro strachy polomrtvá :oops: ale bože, fakt bych byla hooodně naštvaná, kdyby mě nepustili :roll: Jen mu dej volnost a projev důvěru, je to to nejlepší, co můžeš pro váš vztah udělat. Vrátí se ti to zpět :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.20 12:36

Pusť ho. Nemůžeš ho držet furt doma. A jestli jdou fakt na čundr a budou tedy někde šmatlat, tak se snad nikde nezryjí jak dobytci, to by toho moc neprovandrovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3294
21.5.20 12:42

@retsam11 Holku bych nepustila, kluka ano. Kamarády bych poučila co dělat v případě epileptického záchvatu a syn by se mi teda musel hlásit aspoň sms. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
21.5.20 12:44

Proběhl by pohovor a pak bych pustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
21.5.20 12:50

@retsam11 Asi bych ho pustila, ale ráda bych také nebyla. Zkusila bych se domluvit, aby o sobě dával aspoň vědět.

Mě v 17 naši pustili na brigádu na měsíc do Itálie. Vůbec nechápu, že to vzali tak dobře, teď když mám děti. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
21.5.20 12:51
@Blankaspl píše:
Proběhl by pohovor a pak bych pustila.
:palec: S tím pohovorem bych také souhlasila.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
21.5.20 12:53
@berusa.m píše:
@retsam11 Holku bych nepustila, kluka ano. Kamarády bych poučila co dělat v případě epileptického záchvatu a syn by se mi teda musel hlásit aspoň sms. :)

Nevím :nevim: jako souhlasím s tím, že o holku se může člověk bát víc, ale je to hrozně diskriminační. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
21.5.20 12:54

Já měla tak přísné rodiče, že jsem do maturity musela být v 6 doma - o víkendu i o prázdninách. Nijak mi to neuškodilo ale asi víte, jak jsem se v tu dobu cítila. :mrgreen: Já bych pustila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
21.5.20 12:56

Přeci jenom záchvat může chytit kdykoliv a kdekoliv… A mít syna věčně u sebe a hlídat ho asi není moc dobré. Důležité je, aby on a jeho přátelé věděli, co v takovou situaci dělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5937
21.5.20 12:58

Pustila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu