V 7+3tt plod neodpovídá velikostí

1734
9.1.20 08:26

V 7+3tt plod neodpovídá velikostí

Na utz v 7+3tt - plod odpovídá pouze 6+5tt. Jsem po KET, takže by měl utz odpovídat. U syna jsem to měla buď přesně nebo +- den. Srdíčko bylo vidět a dle dr ta menší velikost nemusí nic znamenat. Za týden bude další kontrola.

Měla jste to některá taky tak. Spíše mě to zajímá :).Jinak jsem docela v klidu, vím, že s tím kdyžtak nic neudělám a že nejpřesnější měření je screening.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11837
9.1.20 08:39

Diskuzí je tady na to téma už tisíc. Měření v této fázi těhotenství není přesné, stačí kliknout kousek vedle a už plod neodpovídá. Nemá smysl dělat prozatím žádné závěry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
9.1.20 08:46

Ani po Ket nemusi dite odpovídat presne na den. Taky jsem tehotna po ivf a dite se o sest dni predchazi. Hlavne kdyz je srdicko a s presnym merenim bych pockala na prvni screening.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
11.1.20 08:13

@Janli diskuze tu jsou, ale většina není po IVF, tak mě to spíše zajímalo. Vím, i v příspěvku píšu, že to může být chyba měření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
11.1.20 08:16

@Pajka89 no, právě i jak vypadalo embryo, i jak vypadalo hcg, tak vše ukazuje na to, že by mělo být větší. I dr to překvapilo a měřila několikrát a pozvala mě znovu za týden. Kdyby bylo větší, tak bych to tolik neřešila, ale je menší, což nemusí nic znamenat, ale taky může.

Samozřejmě nedělám závěry z jednoho utz, jen mě zajímalo, jestli to bývá spíše chyba měření a nebo nějaký problém. Ani se tím nenervuji, jelikož jak to má být, tak to bude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
15.1.20 19:33

@Anonym_kaO Ahoj tak co už jsi byla na dalším utz? Já mám uplně to stejné když jsem byla na utz tak podle doktora jsem měla být 7+1 a dle utz jen 6+4. Říkal, že si toho nemám všímat, ale ono to nejde na kontrolu jdu až za dlouho a to za 3 týdny a to teda budou dlohé týdny. Srdíčko bylo. Ke všemu mě bolí dost jako na mrchu tak propadám panice. Taky vím, žé s tím nic nenadělám, ale moc si přeji aby vše dopadlo dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
15.1.20 19:36

@misicka455 já mám kontrolu zítra. Vím, že to nemusí nic znamenat, ale stále mi tam zní to ALE. Tak věřím, že je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
15.1.20 19:39

@Anonym_kaO tak držím palečky ať je zítra na kontrole vše v poho a dej pak vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
16.1.20 16:25

@Anonym_kaO Tak jak jsi dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
16.1.20 16:28

@misicka455 ahoj, zrovna jdu psát :) jsem po kontrole a vypadá to dobře. Nyní jsem 7+6tt takže od minulého tydne roste jak má (oproti ket je stále o 5 dní mladší), srdíčko je a vše vypadá dobře.

Ale i tak jdu za týden ještě jednou na utz a za 5 týdnu screening.

Takže to vypadá dobře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
16.1.20 18:26

@Anonym_kaO jé tak to mám radost a hned je mi o něco lépe že i u nás by to mohlo byt v pořÁDku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1047
19.1.20 23:46

@Anonym_kaO jdeš zase v pátek? Tak budu zase čekat dobré zprávy. Já ještě musím 14 dní vydržet. Ale je to na budku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama