V 7.týdnu a stále není vidět embryo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaaa28
Nováček 10 příspěvků 12.12.17 10:50
V 7.tydnu a stále není vidět embryo

Všechny vás zdravím ;) Dle gynekoložky bych měla být v 7.tydnu těhotenství a stále není vidět embryo. Ve čtvrtek jdu znovu na kontrolu když tam stále nebude, měla bych jít do Nemocnice na kyretaz. Mám obrovský strach a na miminku jsme se těšili. Stále doufám že se přece jen embryo ukáže. Máte někdo podobnou zkušenost? děkuji

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 12.12.17 11:02

@Andrejkaaa28
Přesně z toho nechápu, co přesně nejde vidět - vůbec nic, jakože vše ti vychází, že jsi těhotná, ale lékařka nemůže najít ani váček ani embryo, prostě nic a asi s ebojí, že je ve vejcovodu? A nebo váček našla, ale zatím to vypadá, že se v něm embryo nevyvíjí, jakože prázdný váček?

Helileli
Závislačka 2650 příspěvků 12.12.17 11:06

A plodové vejce tedy vidět je? Roste? Pokud ano, může jít o anembryolu a žádné miminko tam nikdy nebylo, rostou tam jen plodové obaly, i HCG může relativně normálně stoupat. Tam je pak na místě kyretáž. Pokud vejce neroste, může jít o zamlklé těhotenství, tam bych nějakou dobu počkala, zda neodejde samo.
Každopádně pokud by mě odeslala do nemocnice, chtěla bych utz i na jejich přístroji, mívají lepší rozlišení než doktoři v ordinacích.

alifie
Extra třída :D 12410 příspěvků 12.12.17 11:27
@Andrejkaaa28 píše:
Všechny vás zdravím ;) Dle gynekoložky bych měla být v 7.tydnu těhotenství a stále není vidět embryo. Ve čtvrtek jdu znovu na kontrolu když tam stále nebude, měla bych jít do Nemocnice na kyretaz. Mám obrovský strach a na miminku jsme se těšili. Stále doufám že se přece jen embryo ukáže. Máte někdo podobnou zkušenost? děkuji

Počkala bych do 9. týdne, pak šla na ultrazvuk - a až když tam nic nebude, tak kyretáž. Ono to odhadování, kolikátý týden trvá těhotenství občas trochu hapruje.

viky23
Neúnavná pisatelka 16103 příspěvků 12.12.17 11:52

S kyretazi urcite pockat, mohla jso otehotnet pozdeji ;) Kazdy ma ovulaci jinak. Nerid se posledni MS a doktory. 14dnu bych jeste pockala a pak delala nejake zavery. Nenech se do niceho uvrtat. Nic se nestane, max potratis sama od sebe. Dve kamaradky moje chteli poslat po prvni kontrole na kyretaz, nebo po druhe, proste ze nic nevidia neprosperujici tehotenstvi a obe maji miminka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:42

@Helileli Já měla anembryomolu a počkala jsem až to samo odejde

Andrejkaaa28
Nováček 10 příspěvků 12.12.17 12:43

Krev mi ještě nebrali, plodovy obal tam je ale bez embrya :-( :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:49

@Andrejkaaa28 Měla jsem to stejně, akorát se špatným koncem. Mimi tam nebylo, jen váček. Odmítla jsem revizi, čekala jsem měsíc než potratím sama. Držím pěsti, ať Ti to dopadne líp bez mně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:55

@Andrejkaaa28 a v jake nemocnici ti budou delat popripade tu kyretaz? Samozrejme drzim palce, aby tomu tak nebylo :palec:

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 12.12.17 13:41

@Andrejkaaa28 u me to bohuzel nedopadlo, pouze prazdny gestacni vacek bez embrya a v 9tt kyretaz…ale u me bylo zcela jasne kdy jsem otehotnela, pokud si nejsi jista dnem poceti, tak urcite cekej a je nadeje :hug: drzim moc palecky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama