Reklama

V 7.týdnu a stále není vidět embryo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaaa28
Povídálka 16 příspěvků 12.12.17 10:50
V 7.tydnu a stále není vidět embryo

Všechny vás zdravím ;) Dle gynekoložky bych měla být v 7.tydnu těhotenství a stále není vidět embryo. Ve čtvrtek jdu znovu na kontrolu když tam stále nebude, měla bych jít do Nemocnice na kyretaz. Mám obrovský strach a na miminku jsme se těšili. Stále doufám že se přece jen embryo ukáže. Máte někdo podobnou zkušenost? děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinePety2
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 12.12.17 11:02

@Andrejkaaa28
Přesně z toho nechápu, co přesně nejde vidět - vůbec nic, jakože vše ti vychází, že jsi těhotná, ale lékařka nemůže najít ani váček ani embryo, prostě nic a asi s ebojí, že je ve vejcovodu? A nebo váček našla, ale zatím to vypadá, že se v něm embryo nevyvíjí, jakože prázdný váček?

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 12.12.17 11:06

A plodové vejce tedy vidět je? Roste? Pokud ano, může jít o anembryolu a žádné miminko tam nikdy nebylo, rostou tam jen plodové obaly, i HCG může relativně normálně stoupat. Tam je pak na místě kyretáž. Pokud vejce neroste, může jít o zamlklé těhotenství, tam bych nějakou dobu počkala, zda neodejde samo.
Každopádně pokud by mě odeslala do nemocnice, chtěla bych utz i na jejich přístroji, mívají lepší rozlišení než doktoři v ordinacích.

alifie
Extra třída :D 12588 příspěvků 12.12.17 11:27
@Andrejkaaa28 píše:
Všechny vás zdravím ;) Dle gynekoložky bych měla být v 7.tydnu těhotenství a stále není vidět embryo. Ve čtvrtek jdu znovu na kontrolu když tam stále nebude, měla bych jít do Nemocnice na kyretaz. Mám obrovský strach a na miminku jsme se těšili. Stále doufám že se přece jen embryo ukáže. Máte někdo podobnou zkušenost? děkuji

Počkala bych do 9. týdne, pak šla na ultrazvuk - a až když tam nic nebude, tak kyretáž. Ono to odhadování, kolikátý týden trvá těhotenství občas trochu hapruje.

viky23
Neúnavná pisatelka 16220 příspěvků 12.12.17 11:52

S kyretazi urcite pockat, mohla jso otehotnet pozdeji ;) Kazdy ma ovulaci jinak. Nerid se posledni MS a doktory. 14dnu bych jeste pockala a pak delala nejake zavery. Nenech se do niceho uvrtat. Nic se nestane, max potratis sama od sebe. Dve kamaradky moje chteli poslat po prvni kontrole na kyretaz, nebo po druhe, proste ze nic nevidia neprosperujici tehotenstvi a obe maji miminka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:42

@Helileli Já měla anembryomolu a počkala jsem až to samo odejde

Andrejkaaa28
Povídálka 16 příspěvků 12.12.17 12:43

Krev mi ještě nebrali, plodovy obal tam je ale bez embrya :-( :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:49

@Andrejkaaa28 Měla jsem to stejně, akorát se špatným koncem. Mimi tam nebylo, jen váček. Odmítla jsem revizi, čekala jsem měsíc než potratím sama. Držím pěsti, ať Ti to dopadne líp bez mně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 12:55

@Andrejkaaa28 a v jake nemocnici ti budou delat popripade tu kyretaz? Samozrejme drzim palce, aby tomu tak nebylo :palec:

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 12.12.17 13:41

@Andrejkaaa28 u me to bohuzel nedopadlo, pouze prazdny gestacni vacek bez embrya a v 9tt kyretaz…ale u me bylo zcela jasne kdy jsem otehotnela, pokud si nejsi jista dnem poceti, tak urcite cekej a je nadeje :hug: drzim moc palecky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >