V 8 měsíci těhotenství jet pres 300 km vlakem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.5.22 14:28

V 8 mesici tehotenstvi jet pres 300 km vlakem?

Ahojky holky mam otazku pritel chce jet pres 300 km semnou na noc za rodinou jenze musime jet vlakem a to jsem v 8 mesici tehotenstvi :srdce: 8o nevim jestli jeto spravne jet takovou dalku.. od rana a prespat tam a zas rano jet domu dele tam byt nemuzem.. nemuze se neco stat nebo tak? Moc vam dekuji za odpovedi jen me to zajima co by jste delali vy na mem miste :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
8.5.22 14:37

Záleží na odvaze :lol: já bych jí neměla, představa, že někde bůhví kde ve vlaku se začne něco dít a je sebou nemám věci do porodnice atd. Já se držím kolem baráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
8.5.22 14:40
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam otazku pritel chce jet pres 300 km semnou na noc za rodinou jenze musime jet vlakem a to jsem v 8 mesici tehotenstvi :srdce: 8o nevim jestli jeto spravne jet takovou dalku.. od rana a prespat tam a zas rano jet domu dele tam byt nemuzem.. nemuze se neco stat nebo tak? Moc vam dekuji za odpovedi jen me to zajima co by jste delali vy na mem miste :srdce: :mavam:

V 9m jsem si teď odridila 200 km. Vlak mas pohodlnější. Já bych jela, mas to jen na jeden den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3664
8.5.22 14:41

No, asi záleží na tom, jestli se ti tam chce :mrgreen: Pokud bych neměla potíže a chtělo se mi, tak bych klidně jela. Pokud by se mi nechtělo, tak by to prostě nešlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683

Zalezi na tom, jak jsi na tom zdravotne a jak se citis. Bude to narocne, mohou ti otect nohy. Muze to byt vse v pohode, na druhe strane je potreba pocitat i s tim, ze muze nastat nejaka komplikace ve smyslu predcasneho porodu. Mne osobne by se tohle absolvovat nechtelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4595

Ja byla 14 dni pred porodem 250km od domu na vikend, ale autem, takze jsem s sebou kdyztak mela tasku do porodnice, kdyby se to nahodou spustilo. Prece jen jsme kazdy den sli pres 15 km, takze by me to ani neprekvapilo, ale dopadlo to dobre :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23631
8.5.22 14:44

300KM nepojede celý den ne? co není courák to pojedete jak dlouho? no když se začne něco dít tak vystoupíte a holt tradá směr porodnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
8.5.22 14:47

Já jela v 41+4 na návštěvu na otočku 100km tam a 100km zpět, ale je pravda, že autem a s taškou do porodnice v kufru, kdyby náhodou… Pořád se nic nedělo a už mě nebavilo jen sedět doma :mrgreen:. Porod se rozběhl druhý den. V osmým měsíci bych asi jela, pokud to zatím na porod nevypadá, v devátým už jedině autem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2496
8.5.22 15:07

Tak záleží jestli jsi na začátku osmého měsíce nebo na jeho konci :mrgreen: já bych jela, vlak mi přijde lepší než auto, můžeš se kdykoli zvednout, projít, stát, když se ti bude blbě sedět, dojít si na WC :) nevidím v tom problém nějak :nevim:
Pokud je vše v pořádku a nemáš nějaké zdravotní problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5606
8.5.22 15:21

Podle mě v pohodě, lepší vlak než auto, tam jak se zaseknes na dálnici, tak jsi v pytli. To je pak lepší mít i v autě nějakou výbavu na porod :P v osmém měsíci mas ještě čas, rodi se zpravidla na konci devátého měsíce :nevim: výhoda je, ze mas nárok sedět v meziměstských spojích na místě u dveří pro těhotné, i když nemáš mistenku :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
8.5.22 15:23
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam otazku pritel chce jet pres 300 km semnou na noc za rodinou jenze musime jet vlakem a to jsem v 8 mesici tehotenstvi :srdce: 8o nevim jestli jeto spravne jet takovou dalku.. od rana a prespat tam a zas rano jet domu dele tam byt nemuzem.. nemuze se neco stat nebo tak? Moc vam dekuji za odpovedi jen me to zajima co by jste delali vy na mem miste :srdce: :mavam:

Rodina přijet nemůže? S velkým břichem bych nikam už necestovala. Budeš unavená podle mě a návštěvu si moc neužiješ. Ale jinak by se ti při sezení a občasném projití na chodbičku třeba stát nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
8.5.22 15:24
@Semtex píše:
Podle mě v pohodě, lepší vlak než auto, tam jak se zaseknes na dálnici, tak jsi v pytli. To je pak lepší mít i v autě nějakou výbavu na porod :P v osmém měsíci mas ještě čas, rodi se zpravidla na konci devátého měsíce :nevim: výhoda je, ze mas nárok sedět v meziměstských spojích na místě u dveří pro těhotné, i když nemáš mistenku :palec: :palec: :palec:

Vlak se může zaseknout taky. Ujet přípoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
8.5.22 15:28
@PepiKo píše:
Tak záleží jestli jsi na začátku osmého měsíce nebo na jeho konci :mrgreen: já bych jela, vlak mi přijde lepší než auto, můžeš se kdykoli zvednout, projít, stát, když se ti bude blbě sedět, dojít si na WC :) nevidím v tom problém nějak :nevim:
Pokud je vše v pořádku a nemáš nějaké zdravotní problémy
Třeba i ČD v dálkovém spoji bych na WC šla jen opravdu v nejnutnějším případě.
@hospodki píše:
V 9m jsem si teď odridila 200 km. Vlak mas pohodlnější. Já bych jela, mas to jen na jeden den

Pokud nebude 3× přestupovat a klusat s 5. nástupiště na 1., tak to dá. Ale aby neměl vlak třeba dvouhodinovou sekeru. Jezdím vlakem hodně, ale v osmém měsíci, pokud by to nebylo nutné, bych se nikam nerancala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5606
8.5.22 15:30

@Russet jenže v tom vlaku jsou aspoň ty záchody a na nádražích také bývají. Nebo obchod, občerstvení…. Zalomit to uprostřed dálnice a běžet curat do skarpy za svodidla s tím megabrichem není vážně žádná výhra. Když má člověk štěstí, dá se tam vlezt a neni to vyloženě propast nebo rovina, kam všichni vidí. A ze už jsem musela to absolvovat, a to jsme se zdrželi v té zácpě jen dvě hodiny, ale já proste nemohla vydržet :oops: nebo jsem zažila zavřené toalety na benzinkach dvakrát po sobě v úseku, kde jsou daleko od sebe, a třetí byla tak přeplněná, ze se tam vůbec neslo dostat. No já se malem zblaznila, daleké cesty autem nenávidím, zlatej vlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
8.5.22 15:33
@Semtex píše:
@Russet jenže v tom vlaku jsou aspoň ty záchody a na nádražích také bývají. Nebo obchod, občerstvení…. Zalomit to uprostřed dálnice a běžet curat do skarpy za svodidla s tím megabrichem není vážně žádná výhra. Když má člověk štěstí, dá se tam vlezt a neni to vyloženě propast nebo rovina, kam všichni vidí. A ze už jsem musela to absolvovat, a to jsme se zdrželi v té zácpě jen dvě hodiny, ale já proste nemohla vydržet :oops: nebo jsem zažila zavřené toalety na benzinkach dvakrát po sobě v úseku, kde jsou daleko od sebe, a třetí byla tak přeplněná, ze se tam vůbec neslo dostat. No já se malem zblaznila, daleké cesty autem nenávidím, zlatej vlak.

Když nejedeš zrovna Pendolinem, vlak sebou hází, kabinka WC malá, přes pupek si sotva vidíš, sednout na prkenko - nemyslitelné. Držíš se těch oblemcaných stěn a pak si čůrkem vody (když teče) umyješ ruce a zase saháš na ty nemyté kliky :poblion: Viděla jsi někdy, jak se uklízí vlak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat