V Brně došel Heroin

Napsat příspěvek
14603
28.3.20 08:53

Bože, tolik dobrého nám koronavir přinesl… Rodiny jsou pohromadě, rodiče si vyzkouší práci učitelů, lidi se konečně naučí nosit roušky a neprskat bacily na okolí, došly drogy a z celé republiky je jedna velká odvykací léčebna, v obchodech nás důchodci nehákujou berlema, aby si urvali poslední cukr v akci, k lékařům chodí jen opravdu nemocní…krása…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5472
28.3.20 09:10
@toma0105 píše:
Slitování ani náhodou, zrovna teđ mám noční v nemocnici, je to tu masakr a tím myslím koronavir. Drogově závislý a jinak závislý vysávají naše zdravotnictví, vzpomeňte si na ně až budete sbírat víčka pro postižené děti, možná Vás ta lítost přejde.

Lítost nemám. Tihle lidé opravdu zatěžují zdravotní systém, policii, prostě celý stát. X krát jsou zdarma ošetřováni, x krát projdou pobyty v léčebnách, x krát je řeší policie, x krát pro ně makají neziskovky a to vše zadarmo a platí to daňový poplatníci. Co třeba slavná feťačka Katka? Ta musela stát už stát miliony. Tato doba je pro ně příležitostí, jak začít žít normálně. A i když absťák není nic milého, z heroinu se fyzicky vyabstinuje za 5 dní. To se dá vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3440
28.3.20 10:03

A co teprve az dojde alkohol. To bude pru.er. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14603
28.3.20 12:19
@Ijen píše:
A co teprve az dojde alkohol. To bude pru.er. :lol:

Ježíšmarjá, ani to neříkej nahlas. To je jediný, co mě ještě drží, abych smrady nenacpala do babyboxu… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 12:28

@Enmamma 5 dní absťáku ze závislosti na heroiu, to sa dá vydržet! ty seš hustá :mrgreen: mně stačí jen ta představa a to o tom nevím nic a neee, nechci, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
3440
28.3.20 13:15
@Janli píše:
Ježíšmarjá, ani to neříkej nahlas. To je jediný, co mě ještě drží, abych smrady nenacpala do babyboxu… 8o

V tom pripade by meli stavet teenboxy, aby se tam ti moji pubertaci vesli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14603
28.3.20 13:24
@Ijen píše:
V tom pripade by meli stavet teenboxy, aby se tam ti moji pubertaci vesli.

Při troše snahy a zoufalství… :think: :mrgreen:, však to má dvířka i na druhé straně, tak je přinejhorším prorveš skrz… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
28.3.20 13:46
@edding400 píše:
V Praze došlo droždí.

V Praze teď pokvete výměnný obchod… Kostka kvasnic za gram heráku… :pankac: 8)
Na opuštěném místě se v noci potkají dvě osoby se silně ozbrojeným doprovodem, gorily prsty na spouštích samopalů… Předají si zboží… Jeden načne pytlík s bílým práškem, ochutná… Druhý rozbalí balíček s kvasnicema a kousek poválí po jazyku… Pak si ťuknou loktama a rozejdou se… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5472
28.3.20 14:28
@Anonymní píše:
@Enmamma 5 dní absťáku ze závislosti na heroiu, to sa dá vydržet! ty seš hustá :mrgreen: mně stačí jen ta představa a to o tom nevím nic a neee, nechci, děkuji

Já o tom něco vím a přestože je to děs, musí si uvědomit, že to je daň za fetování a vydržet to musí. Ono, poňuňat je, píchat Apaurin, aby byli v pohodě a skákat kolem nich jak opice, není nic, co by je přesvědčilo přestat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
28.3.20 14:51
@Janli píše:
Při troše snahy a zoufalství… :think: :mrgreen:, však to má dvířka i na druhé straně, tak je přinejhorším prorveš skrz… ;)

To je super nápad, budu nato myslet, až mě fakt pořádně nase..rou. a po cestě do práce je tam narvu oba dva:raised_hands:,naštěstí si uvědomují vážnost situace a snaží se pomáhat, ono asi stačí, když příjdu po 12hodinách po službě v nemocnici, odhodím nákup, přepočítám členy rodiny a padám do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14603
28.3.20 15:04

@bse.pedro co máte s těma kvasnicema? U nás jsou jich krabice… Že bych je začala pašovat? Řekněte kam a já zajistím dodávku, samo za patřičný peníz… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7148
28.3.20 15:14
@Janli píše:
@bse.pedro co máte s těma kvasnicema? U nás jsou jich krabice… Že bych je začala pašovat? Řekněte kam a já zajistím dodávku, samo za patřičný peníz… 8)

Máte u vás i sušený? Vyhrábnu z prádelníku investiční zlato a měním :D

jinak s tím háčkem blbý, no. Jediný, co mě napadá, zavolat Andymu, jestli nepřiveze :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
28.3.20 15:19
@Janli píše:
@bse.pedro co máte s těma kvasnicema? U nás jsou jich krabice… Že bych je začala pašovat? Řekněte kam a já zajistím dodávku, samo za patřičný peníz… 8)

Já už s nima kšeftuju v JI a okolí, je to cenný artikl, musím je schovávat v trezoru pro případ, že by mě vykradli… 8)
Tak bacha, nelez mi do rajónu, Vysočina je moje, jinak pletivo, sud, Orlík… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3440
28.3.20 15:48
@Ba-stet píše:
Máte u vás i sušený? Vyhrábnu z prádelníku investiční zlato a měním :Djinak s tím háčkem blbý, no. Jediný, co mě napadá, zavolat Andymu, jestli nepřiveze :think:

Andy priveze. Jako vzdycky, my o tom jedname, zaridime, osedlame Antonova a kdo ma letiste dostane kvasnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14603
28.3.20 16:09

@bse.pedro dokud nepřekročíš severní hranice kraje, tak dobrý. Jinak basama s fousama :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama