V Brně došel Heroin

Napsat příspěvek
14567
28.3.20 16:12

@Ba-stet po sušených jsem nekoukala, ale chlazených máme dost. Zítra vyrážím na lov a jestli ulovím, tak se klíďo podělím. Jen nevím jestli za ně nemám spíš chtít tvou prvorozenou… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7079
28.3.20 18:12

@Janli Hele, bez legrace, kdyby bylo pár sáčků, tak to beru! V krizový situaci bych se neofrňovala ani nad chlazeným, ale to by asi nepřežilo cestu. Já jako na potvoru vždycky doma mívám tak 5-10 sáčků a těsně před morem mi všechno došlo. Nenapadlo mě, že bude mít hodnotu jako svého času investiční máslo. Cenu domluvíme. Desítka poslední dny moc nespí, takže když bude nabídka dost zajímavá, nejsem neochotná o ní uvažovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39133
28.3.20 18:15

Susene u nas v obchodech neni. V ramci jarniho uklidu jsem se dohrabala k letitym zasobam a vim, proc nejsou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39133
28.3.20 18:18
@Ba-stet píše:
@Janli Hele, bez legrace, kdyby bylo pár sáčků, tak to beru! V krizový situaci bych se neofrňovala ani nad chlazeným, ale to by asi nepřežilo cestu. Já jako na potvoru vždycky doma mívám tak 5-10 sáčků a těsně před morem mi všechno došlo. Nenapadlo mě, že bude mít hodnotu jako svého času investiční máslo. Cenu domluvíme. Desítka poslední dny moc nespí, takže když bude nabídka dost zajímavá, nejsem neochotná o ní uvažovat :palec:

jakoze vybuchas drozdi za desitku? Beru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7079
28.3.20 18:19
@matkabagristy píše:
jakoze vybuchas drozdi za desitku? Beru

No ale nechci nějaký letitý. Desítka je úplně čerstvá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
28.3.20 18:26
@Janli píše:
Bože, tolik dobrého nám koronavir přinesl… Rodiny jsou pohromadě, rodiče si vyzkouší práci učitelů, lidi se konečně naučí nosit roušky a neprskat bacily na okolí, došly drogy a z celé republiky je jedna velká odvykací léčebna, v obchodech nás důchodci nehákujou berlema, aby si urvali poslední cukr v akci, k lékařům chodí jen opravdu nemocní…krása…

Já bych to krom nucené odvykacky neviděla tak růžově. Kdo přemýšlí, tak tu hodnotu čehokoli přece ví a kdo zrovna myslitel není, ten na žádnou hodnotu vztahu, vzdělání apod. Nikdy nepřijde. Tady roušky občas lidí nenosí, někdy vyrazí ven společně skupiny, děcka jsou na hřištích a měšťáci, kteří tu mají služebnu na to s..ou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39133
28.3.20 18:34
@Ba-stet píše:
No ale nechci nějaký letitý. Desítka je úplně čerstvá :mrgreen:

toho budes litovat, zitra predbehnu duchodce v jednote :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
28.3.20 18:47

@Janli Jo a rodiny jsou pohromadě, aspoň co se našich sousedů týká tak pokřikující po dětech teď mnohem častěji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14567
28.3.20 19:02
@Sexynohy píše:
@Janli Jo a rodiny jsou pohromadě, aspoň co se našich sousedů týká tak pokřikující po dětech teď mnohem častěji :roll:

To my všichni… :mrgreen:. Já teď blahořečím tomu, že jsme na samotě a ten můj bezmocnej řev nikdo neslyší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14567
28.3.20 19:03

@Ba-stet jestli ulovím, tak svatosvatě slibuju, že se nezapomenu podělit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7079
28.3.20 20:07
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
29.3.20 01:21
@Janli píše:
To my všichni… :mrgreen:. Já teď blahořečím tomu, že jsme na samotě a ten můj bezmocnej řev nikdo neslyší…

Já mám sousedy pod sebou, nad sebou. Ta samota neni marná, buď pro mne, nebo pro ty, uřvané sousedy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama