V bytě jsem vedena jen já s dětma

Anonymní
14.4.20 16:35

V byte jsem vedena jen ja s detma

Dobry den. Jdu si prosim pro radu. Bydlim se svymi dvema detmi s predchoziho manzelstvi a s pritelem v byte. Na smlouve jsem napsana pouze ja s detmi a beru od statu veskere prispevky. Mam k tomu sve duvody. A ted k veci. Byvali manzel me vyhrozoval, ze se budu jednou divit az me nekdo naprasi na mesto a nahlasi, ze tam bydlim i s pritelem. Bydlime v najemnim byte od mesta. Tudiz kdyby to mesto zjistilo, tak budou zkoumat, jestli tam skutecne nekdo navic semnou bydli?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1121
14.4.20 16:39

Samozřejmě, že budou. Bydlíte v městském bytě, pobirate příspěvky :roll: musíte mít uvedeny všechny členy rodiny žijící v domácnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4285
14.4.20 16:41

Vždyť už jsi přece dostala obsílku od PČR i úřadu. Už to nezachráníš.

Předpokládám tedy, že ta dnešní diskuze se stejným problémem je od tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21169
14.4.20 16:43
@Ms.Ragdoll píše:
Vždyť už jsi přece dostala obsílku od PČR i úřadu. Už to nezachráníš.Předpokládám tedy, že ta dnešní diskuze se stejným problémem je od tebe.

Přesně, to je to první, co mě napadlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
14.4.20 16:45

Mohu poprosit o odkaz na tu druhou diskuzi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
14.4.20 16:46

Pokud beres příspěvek na bydleni tak je to zatim jedno jestli tam bydli nebo ne, pocitaji se jen lidi s TP. Meni se to az od cervence… jinak jako mela bys ho mit nahlaseneho kvuli sluzbam atd ale jestli ti dokazou ze tam jen nechodi to nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14106
14.4.20 16:46
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
14.4.20 16:47

Dlouho už ti to procházet nebude, chystá se změna. Konečně!
https://www.socialniradce.cz/…od-1-7-2020/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
14.4.20 16:51

Už zase.. :zed: Anonym tě nezachrání. Dáš se dohledat podle IP adresy. Budeš se divit až to někdo pošle na PČR a pruse* budeš mít ještě větší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8144
14.4.20 17:08
@Ms.Ragdoll píše:
Vždyť už jsi přece dostala obsílku od PČR i úřadu. Už to nezachráníš.Předpokládám tedy, že ta dnešní diskuze se stejným problémem je od tebe.

Jo. Hned me to trklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8144
14.4.20 17:09
@Netopirek píše:
Mohu poprosit o odkaz na tu druhou diskuzi?

https://www.emimino.cz/…avky-389118/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
14.4.20 17:10

Nejostrejsi pastelka nejsi, tak se na to vyprdni. Na podvody musi mit clovek trochu fistron. Ty jsi evidentne rada, ze zvladas zaroven mluvit a dychat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31991
14.4.20 17:14
@Anonymní píše:
Dobry den. Jdu si prosim pro radu. Bydlim se svymi dvema detmi s predchoziho manzelstvi a s pritelem v byte. Na smlouve jsem napsana pouze ja s detmi a beru od statu veskere prispevky. Mam k tomu sve duvody. A ted k veci. Byvali manzel me vyhrozoval, ze se budu jednou divit az me nekdo naprasi na mesto a nahlasi, ze tam bydlim i s pritelem. Bydlime v najemnim byte od mesta. Tudiz kdyby to mesto zjistilo, tak budou zkoumat, jestli tam skutecne nekdo navic semnou bydli?

neumíš pořádně česky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1121
14.4.20 17:17

Samozřejmě, že budou. Bydlíte v městském bytě, pobirate příspěvky :roll: musíte mít uvedeny všechny členy rodiny žijící v domácnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8144
14.4.20 17:19
@alena1995 píše:

Nemusi. U prispevku na bydleni staci, ze tam nema trvaly pobyt. :nevim: muze tam s nima byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama