V čem dnes miminka chodí z porodnice?

246
31.1.11 19:31

V čem dnes miminka chodí z porodnice

Pořizuju výbavičku, a tak jsem si říkala, že bych si koupila nějakou pěknou soupravičku do porodnice…ale nějak mi všechny ty dupačky a kabátky připadají jako že jde dítě v pyžamku. Ne že by to nebylo jedno, my máme porodnici 5 minut od domu, takže by mohlo jet klidně i nahé, ale cokoliv jsem už koupila a zdálo se mi pěkné, kvalitní a „tak akorát“, tak jsem doma vyprala a jak jsem to žehlila, říkám si - pěkné, ale tak na doma. Jelo miminko některé z vás už z porodnice v rifličkách a mikince? Dík :-)

na odlehčení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24468
31.1.11 19:37

Ono je to „na doma“ pro miminko totiž nejpohodlnější a po třech dnech na světě opravdu potřebuje, aby se cítilo fajn, ne aby mělo styl :nevim:
Určitě najdeš i přijatelné „miminkovské“ oblečení…

Jako oblíkni si ho jak chceš=) ale zkus se na to podívat z jeho strany trošku :wink:

Majda je v říjnu, měla body, dupačky, ponožky, svetřík, čepičku a tenkou kombinézku plus deka přes autosedačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031

v mikince a riflickach asi ne:D ale mela jsem koupeny od cherooke komplet soupravu a kombinezu od mamas&papas:)

komplet tj. bodýcko,dupacky, kabatek, ponozky, svetrik, cepicku a kombinezu Gitka se narodila v dubnu a jeste lehci flees deku do sedacky

Příspěvek upraven 31.01.11 v 19:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518

V riflích teda ne. KOupila jsem si dupačky a bodýčko, když jsem byla nějak ještě hodně brzy těhotná - cca 12. tt. Tak to jsem měla připravené. Synek se mi těsně před odchodem zeblil tak z podoby … :poblion: :poblion: :poblion: že jsem vytahovala nějaké věci, které jsem si v nějakém (dobrém) pomatení mysli vzala dvakrát … a už si fakt nepamatuju, co to bylo :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164

hele jako zas taková sláva to není,když jedete z porodnice,vzala jsem nějaký věci z výbavi a bylo a oblakla bych podle počasí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
31.1.11 19:39

Rifličky jsou na miminkách pěkné, ale vybrala bych nějaké s laclem, kvůli pupíčku. Jinak určitě to je na mamince, v čem se jí její mimi líbí, mě se třeba zase ty overálky líbí víc, než takové to mini dospělácké :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
31.1.11 19:40

Já jsem si děti vezla klasicky, dupačky,košilka, svetřík a kalhoty ze stejné sady jak svetřík a pak podle počasí.
Pokud byla zima tak v kombinézce a jak už ne tak v zavinovačce do autosedačky. V ryflích se Vám nachodí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.11 19:41

Naše malá jela před dvoumi lety nafintěná jako kdyby byla velká slečna Pod tím sice měla dupačky a bodičko ale na vrchu kalhoty svetřík a tím že byla zima tak bunda byla prostě kouzelná malá slečna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rose-k
31.1.11 19:44

Já si do porodnice vzala na malou taky takový komplet,na to jsem jí oblíkla kombinézku a jen co jsem jí dala do sedačky tak se mi ve výtahu komplet poblila,tak honem převlíct do čeho jsem měla sebou.Takže podruhý už to řešit nebudu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
246
31.1.11 19:49

Naše malá taky před 4 roky měla sametové gatě a kabátek :-) já prostě nevím, proč mi to najednou připadá divný :-) Asi nejsem na miminko připravená :-) Nejde mi o image. A pohodlné věci se teď už dají koupit ve všech možných designech, o to nejde, aby to miminko někde netlačilo, neškrtilo, to je snad jasný :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9859
31.1.11 19:53

Asi jsem se dostatečně nepozastavila nad tím, že to v čem moje malá jede domů, by bylo jako pyžamko :mrgreen: protože jak vidíš, bylo. Dala jsem jí ještě chlupatou mikinku s kapuc (jsme říjnové), chlupaté teplé kalhoty , kombinétu a přes sedačku deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
31.1.11 19:55

No vazne zalezi na tom v jakem pocasi.
Psala jsi dnes,tak pocitam,ze tento mesic.
My jsme jeli z porodnice v prosinci…maly mnel na sobe chlupatou kombinezku s kapuci „a la medvidek“,pod ni dupacky,tenke ponozky a bodicko.a samo ze cepicku a aspon tenke rukavicky.
Jeli jsme sice autem.Ale pokud bych jela kocarkem,tak bych dala jednoduse aspon 2 teplejsi prikryvky.
Jeansy by mne teda nenapadli.Je to pro malinke miminko podle mne dost nepohodlne a 2× to taky nezahreje.
A kdyby jelo domu i v teplakovce,tak je to preci jedno.Hlavne ze je miminku pohodlne,teploucko a ze to ma ciste :)
(PS:Nasla sem fotecku te nasi kombinezky.Predtim jsme mneli jeste mensi,ted uz ma 4tydny.V tom je mu pohodlne i v tom silenem „vajicku“ v aute ;) a navic to vypada krasne,hm?;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9859
31.1.11 19:55

pro mě bylo hlavní, že je jí to pohodlné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
31.1.11 20:02
:-D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
31.1.11 20:03

a v sedacce :)