V čem je Knackenbrot lepší než tmavé pečivo?

30.5.15 18:12

V čem je Knackenbrot lepší než tmavé pečivo?

Holky, proč všichni při dietě jí Knackenbrot? Sacharidů to má spoustu, jen třeba neobsahuje pšeničnou mouku. Je to kvůli vláknině nebo že více zasytí než tmavé pečivo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1947
30.5.15 19:10

Hlavně ho sníš míň na váhu, takže sníš míň kJ v jedné porci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
30.5.15 19:12

@bella_strega Pro mě je lepší v tom, že když mi náhodou dojde chleba, mám ho vždycky k dispozici a nezplesniví. :mrgreen:
Jo a chutná našim dětem. Takže u nás bývá vždycky v potravinové skříni k dispozici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
30.5.15 19:44

Má více vlákniny a méně tuku, než běžné celozrnné pečivo. A složením je v pohodě (tedy ty, co znám a kupuji). A jak už bylo zmíněno - je po ruce, neplesniví. Celozrnné pečivo, pokud jíme, tak si pečeme sami. A preferuji žitnou, nebo špaldovou mouku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13609
30.5.15 20:10

Tak to netuším, ale je dobrej :lol: Jím teda ty žlutý sýrový :lol: ty tmavý moukový ne, ty mi nejedou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.15 22:00

@kaja00 a jakou přesně značku? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13609
30.5.15 23:43

@bella_strega Týjo, tak to ti nepovím. Ale mohu ti to popsat:Je to oranžový obal a kupuji to v albertu mezi zdravými potravinami. tak snad to najdeš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6231
30.5.15 23:48

@bella_strega já myslím, že hlavní rozdíl je v tom, že je to nekynuté. Ale jinak je to prašť jako uhoď. Je to změna, je to po ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13609
30.5.15 23:50

Ta jo, našla jsem, je to značka dexi :palec: mají více druhů, i u tech tescových ;)
Nebude to asi tak zdravé jako ty s tou moukou, ale když mi to nechutná, tak si raděj dám toto ;) zrovna dnes jsem si dala k snídani s domácí lučinou, moc dobrý :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama