V čem je nejlepší nosit malinké miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BBona
Povídálka 40 příspěvků 18.12.16 11:29
V čem je nejlepší nosit malinké miminko

Dobrý den,
potřebuji na základě zkušenosti dalších maminek poradit…
Máme týdenního chlapečka, a k tomu ještě 19ti měsíční dračici :)
Myslela jsem jak to budu zvládat, ale malá má krizi…Proto bych chtěla malého nosit u sebe, abych měla volné ruce i pro ní…
Ale mám dilema, co je pro nošení takových drobečků nejlepší? Nevím ani jaké tipy šátků jsou, měla jsem před rokem půjčený jeden od kamarádky, ale nakonec jsem ho moc nevyužila, proto se v tom moc nevyznám. Četla jsem, že jsou i nosítka, máte s tím zkušenost u takových drobečků? A co by jste na mém místě preferovaly vy maminky, které nosíte, nebo jste nosily? Podotýkám, že jsem po císařském řezu, ale vše se hojí ok.. ;)
Moc a moc vám děkuji za případné odpovědi v tomto předvánočním shonu! :kytka:

Reakce:

iizabela
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 1 inzerát 18.12.16 11:33

Caboo nositko, je od narozeni a je to takovy kompromis mezi šátkem a nositkem.. :palec:

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 18.12.16 11:36

Nejlepší je šátek! nosítka jsou vhodná až pro starší děti - zhruba od půl roku… kdy už drží hlavičku… do té doby se jim ničí páteř…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 18.12.16 11:47

Z nositek to caboo je to takový predvazany šátek…z satku je ideální nějaký elasticky…
Pokud máš FB, najdi si skupinu Nosíme děti tam najde s nejlepší informace a i bazar ;)

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 18.12.16 12:32

Elastický šátek, měla jsem Moby a odnosila jsem syna asi do 10 kg. Pak jsem koupila batolecím nositko.

lecijasek
Závislačka 3903 příspěvků 18.12.16 12:33

Pro takhle malé miminko je ideální šátek. Já měla manducu, ale pro mimi mi nevyhovovala. Šátek se mi osvědčil elastický, s klasickým mi to zpočátku nešlo. U toho elastického mi vyhovovalo, že jsem si uvázala šátek a teprve potom jsem tam vložila miminko. Takže když byla krize, tak jsem na sobě měla šátek navázaný celý den.

Namby
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.12.16 12:54

Opravdu, jestli máš fb přihaš se do skupiny nosíme děti. Ženský tam jsou super a hodně poradí. I úvazy atd. Taky tam jsem, teprve čekám, ale chci o tom vědět co nejvíc… Jinak taky se prikláním k caboo jestli se bojíš šátku. Ale šátky jsou prý lepší. Ale je šátek a šátek. Fakt si o tom přečti ;) Jinak chválím, že chceš šátkovat :potlesk:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 18.12.16 13:12

Satek je urcite nejlepsi volba a jak psaly holky. Zkus skupinu na fb a v okoli najdes zkusene holky, co by ti to i ukazaly nazivo. Ja jsem se toho u prvniho taky bala a moc se mi do toho nechtelo. Zacala jsem az na 3m maleho, nechtel byt v kocaru. Nakonec jsem se to naucila sama pres videa na youtube a spokojenost nejvetsi. Ted me ceka druhy porod a na noseni sazim :palec:

michee
Závislačka 3586 příspěvků 2 inzeráty 18.12.16 13:48

@BBona existují nosítka pro novorozence, jedním z nich je bondolino, to mám doma, ale dcerku v něm zatím nenosím, raději jsem sáhla po šátku, mám dva, jeden úplně nový 100% bavlna a je takový tuhý, takže se mi špatně dotahuje, když je malá málo oblečená, takže ho používám jen na ven, když mán dcefrka více oblečení, na doma mám šátek také ze 100% bavlny, ale je již zanošený, takže je měkoučký a hezky se s ním manipujule. Ideální je najít si na FB (pokud ho máš) regionální nosící skupinku a poptat se tam, většinou maminky mají různá nosítka a šátky a rády poradí.
Synka jsem nosila od 4 týdnů a dcerku od 12 dne.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 18.12.16 20:12

@BBona šátek, tenčí bavlna ;) např šanami, little frog :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >