V čem je problém? Dlouho se neudělá

Anonymní
12.4.20 13:35

V čem je problém?dlouho se neudělá

S manželem jsme neměli sex snad 2 měsíce. Včera jsme ho teda měli :oops: :) a manžel se dlooouho nemohl udělat. Přišlo mi to, že to snad nebude :mrgreen: Pak mu erekce tedy klesla, tak se to oživilo rukou a pak po delší době se udělal. Přece po dvou měsících by to takhle dlouho nemohl vydržet nee? :think: :think: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23371
12.4.20 13:37
@Anonymní píše:
S manželem jsme neměli sex snad 2 měsíce. Včera jsme ho teda měli :oops: :) a manžel se dlooouho nemohl udělat. Přišlo mi to, že to snad nebude :mrgreen: Pak mu erekce tedy klesla, tak se to oživilo rukou a pak po delší době se udělal. Přece po dvou měsících by to takhle dlouho nemohl vydržet nee? :think: :think: :think:

Milenec se taky se mnou nikdy neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
12.4.20 13:42

A tak zase buď ráda, že se neudělal hned v první minutě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
12.4.20 13:47

No tak se uvolňoval sám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
12.4.20 13:53

Zvykl si zatím dělat si to sám.

• Citovat
  • Nahlásit
911
12.4.20 13:58

Souhlasim, buď jsi se mu málo nebo špatně věnovala a nebo si masturbací zvykl na „jiný sex“ a potřebuje víc času :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 14:09

Kolik Vám je? Já na to moc nevěřím, s tím zvyknutím na dělání si to rukou. Ze zdravotních důvodů jsme s manželem neměli sex měsíc a pomalu mu stačilo když jsem v legínách ohla pro kabel. Jeden můj partner na tohle trpěl, byl mladší než já. No byl se mnou v posteli nervózní, protože mě podváděl - což nebude váš případ. Pokud jste takový problém neměli i dřív, možná bude na vině něco se zdravím?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17927
12.4.20 14:16

V psychice. Tak jako ženy potřebují pro orgasmus být uvolněné, tak to potřebují i chlapi a ne vždy to prostě je jednoduché. A jestli máte problémy a dva měsíce spolu nespíte, tak se nediv, že to holt nefunguje tak, jako kdybyste fungovali bez problémů. Sex je jen další forma komunikace.

A pokud dva měsíce honil, tak pak průměrný sex může být složitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5479
12.4.20 14:38
@Anonymní píše:
S manželem jsme neměli sex snad 2 měsíce. Včera jsme ho teda měli :oops: :) a manžel se dlooouho nemohl udělat. Přišlo mi to, že to snad nebude :mrgreen: Pak mu erekce tedy klesla, tak se to oživilo rukou a pak po delší době se udělal. Přece po dvou měsících by to takhle dlouho nemohl vydržet nee? :think: :think: :think:

Mozna to protahoval schvalne, ono to pry jde korigovat jak dlouho, chtel si to mozna yzit a ne se hned udelat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17118
12.4.20 15:27
@Anonymní píše:

Takhle to právě spíš vypadá, že dva měsíce stačily k vypadnutí z formy.
Nezbyde než natrénovat. :mavam:
EDIT: A vás se dostat k cíli povedlo? Možná že dlouho čekal. :think:

Příspěvek upraven 12.04.20 v 23:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2047
12.4.20 19:45
@Ou píše:
V psychice. Tak jako ženy potřebují pro orgasmus být uvolněné, tak to potřebují i chlapi a ne vždy to prostě je jednoduché. A jestli máte problémy a dva měsíce spolu nespíte, tak se nediv, že to holt nefunguje tak, jako kdybyste fungovali bez problémů. Sex je jen další forma komunikace.A pokud dva měsíce honil, tak pak průměrný sex může být složitější.

Souhlasím, u nás to taky je tak, že když dyl nic není, tak to pak jde hůř, ne líp. On si prostě odvykne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 18:13
@Platanka píše:
Souhlasím, u nás to taky je tak, že když dyl nic není, tak to pak jde hůř, ne líp. On si prostě odvykne.

Já vždycky myslela, že čím déle muž abstinuje, tím rychleji se pak udělá

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat