Reklama

V čem jste vezli miminka z porodnice v květnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skrudzz
Kecalka 262 příspěvků 05.02.17 20:50
v čem jste vezli miminka z porodnice v květnu?

Ahoj holky,
Zajímalo by mě v čem jste vezli svá miminka narozená v květnu? Čekáme chlapecka a zaboha nevím co připravit. :-) je to takové na prd mezipočasí kdy nevím jestli bude zima nebo teplo. Dceru jsem měla v lednu, takže nebylo co řešit. :-D proto prosím o radu zkušenější. Děkuji. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 20:55

@skrudzz Připrav oblečení pro všechny případy. Já vezla dítě v dubnu, ráno slunečno, v poledne manžel psal, že vyráží a začínalo snežit a když jsme za cca 2 hodiny odjížděli z porodnice, tak lilo jako z konve. :lol:
Takže chlap prostě dovezl body s krátký, body s dlouhým, flísový i obyč overal, dupačky, ponožky, čapku, teplejší a tenčí deku a nakombinovala jsem to podle situace při odchodu.

axelina
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 3 inzeráty 05.02.17 20:55

@skrudzz ..no tak v květnu se muže teplota pohybovat od 0 - 25 C…poměrně široké rozpětí čili počkej jaký bude ten den počasí a podle toho pak zavoláš někomu at ti doveze to či ono ne? taky rodim v květnu ale pro mě chlap dojede autem takže počasí neřeším - bude v sedačce přehodim deku a jedem ne :mavam:

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 05.02.17 20:57

Minuly rok v kvetnu jsem resila to same :) odjizdeli jsme z porodnice 15. kvetna a zrovna ten den svitilo slunicko a bylo celkem i teplo. Pri prirovnani, ja mela leginy a triko s dlouhym rukavem. Kdyz jsem zahledla ve vedlejsim pokoji, jak jedna maminka balila sve miminko do zimni chlupate kombinezy, tak jsem se sdesila, jestli jsem to nahodou nepodcenila :D ale male jsem dala bodycko s dlouhym rukavem, dupacky a lehky kabatek a slabou cepicku a ve vajicku jsem ji pro jistotu prikryla dekou, protoze venku docela foukalo. Urcite bych mela nachystane bodycko s dlouhym rukavem, dupacky a dva druhy kabatku - slabsi a i trosku teplejsi a cepicku. Uvidite podle aktualniho pocasi, ted v unoru se to blbe odhaduje :)

sovicka1
Hvězda diskuse 47052 příspěvků 05.02.17 20:57

Vajíčka, kluci na sobě měli bodýčko s krátkým, sametový overálek a tenkou čepičku, přes sebe měli fleecovou dečku, kterou jsme jim ale v autě sundavali. Bylo hodně teplo, dobrých 20 stupňů. Měla jsem v pohotovosti i takové fleecové zavinovací fusaky, nebyly potřeba.

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 05.02.17 21:01

Pripravila bych si jako zaklad body s dlouhym, dupacky, ponozky, bavlnenou cepicku. I kdyby bylo teplo, tak novorozenci spatne drzi teplotu a maloktery snese kratky rukav, pokud neni zrovna pres 30.
Jako druhou vrstvu bych si pripravila nejake pohodlne laclacky a mikinku, klidne s kapucou a propinaci. A pro jistotu flisovou decku. A pak by se videlo, co vsechno bych na mimco navrstvila.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 05.02.17 21:01

Dala bych kalhotky, bodycko, kabatek a zbytek dle aktualniho pocasi. Stejne se vetsinou jedna o par kroku k autu, kdy hodne vyresis dekou.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 05.02.17 21:04

Květen 2008 Body, polodupačky, čepička, letní zavinovačka od Emitexu
květen 2013 Body, polodupačky, čepička, mikina, zimní zavinovačka od Emitexu To byla fakt kosa.

Holt musíš nachystat oblečení na chladné, i teplejší počasí, pak to nějak nakombinuješ ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 05.02.17 21:07

Davala jsem zacatkem kvetna pri propusteni overal, kalhoty, mikinu, ponozky, cepku jarni a deku pres nohy, jen prehodit. Ale mela jsem pripravenou plnou tasku veci mi muz dovezl a az na miste jsem se rozhodla co. Zacinal, jak cibule.
A v cervnu uz mi jezdival v kocare jen v body a ponozkach nebo jen v plence, jake bylo horko a mival kaluz mokrou pod zadama.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 05.02.17 21:09

@fragola
Jo kveten 2013 jsem zazila prave.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 05.02.17 21:12

@Kelsey Já vím, pamatuju si, že jsme měly termín obě v květnu :)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.02.17 21:25
@skrudzz píše:
Ahoj holky,
Zajímalo by mě v čem jste vezli svá miminka narozená v květnu? Čekáme chlapecka a zaboha nevím co připravit. :-) je to takové na prd mezipočasí kdy nevím jestli bude zima nebo teplo. Dceru jsem měla v lednu, takže nebylo co řešit. :-D proto prosím o radu zkušenější. Děkuji. :)

Může být teplo, ale i zima. Miminkovské oblečení nezabere tolik místa, tak do tašky zabal oboje. Nebo měj doma tašku náhradní a manžel přiveze :mrgreen: I kdyby jsi neměla vyloženě teplé oblečky, deka a čepička do autosedačky to jistí :palec:

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 05.02.17 21:33
@fragola píše:
@Kelsey Já vím, pamatuju si, že jsme měly termín obě v květnu :)

No akorat nam se narodil posledni tyden v dubnu, ale pustili nas v kvetnu a pak jsme se jeste vraceli ze dostal jakehosi toho koka do pupku, tak jsme do ani ne tydne byli zpet a na jipce.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 05.02.17 21:35

@Kelsey Ne, že bychom se chtěli opičit, ale dcerka byla na JIP taky. V pá 17.5. jsem porodila, v so mi ji dali na JIP a za 10 dní po porodu jsme si pro ni jeli. Takový prima začátek… Hlavně, že jsou mrňata v pořádku :kytka:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 21:42

@fragola Já měla termín v červnu 2013 a prala jsem pro sichr fusak, protože bylo dlouhodobě okolo +5. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama