Reklama

V čem máte mobil - pouzdro, kryt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peta81
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 19.01.17 03:40
V cem mate mobil - pouzdro, kryt?

Holky, prosim o inspiraci. budu mit novy mobil a chci si ho obleknout po svem, aby se mi libil. jen se nedokazu rozhodnout, co bude lepsi. Silikonovy obal, pouzdro ala penezenka anebo pouzdro flip odklapeci?
https://www.mpouzdra.cz/…-3-sedy.html
https://www.mpouzdra.cz/…cover-3.html
https://www.mpouzdra.cz/…-3-bile.html
Barvy a design si samozrejme vyberu sama, jde mi o ten typ. co je praktictejsi, co vam vyhovuje?
mam dve male deti, tvrzene sklo bude samozrejmosti :lol:
dik za postrehy ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10564 příspěvků 19.01.17 04:36

Mam ten gumovy obal a staci mi to, zavirat do niceho se mi ho nechce, jsem lina :D Pada furt na zem, obcas ho ukoristi i dite a zatim v pohode…

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 19.01.17 05:37

@peta81 Objednej si z Číny na směšnou cenu klidně všechny 3 druhy ;) a můžeš měnit.

Za mne silikonový, taky by mi vadilo otevírání a zavírání. Ale je to hlavně o osobních preferencích a zvyku :mrgreen:.

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 19.01.17 06:12

Mam silikonovy kryt a jsem spokojena. Objednaval mi ho manzel z ciny. Tady za to chteji nehorazne penize, tam to vyjde na desetinu…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 19.01.17 06:43

Ja mam silikonovy obal a na dotykovou obrazovku nalepeny sklo-je toto bezva jak proti poskrabani tak rozbiti displeje.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 19.01.17 07:00

Taky jsem to nedavno resila. Koupila jsem si tvrzene sklo a silikonove pouzdro na zadni kryt. Jen me nenapadlo to kupovat z Ciny…skoda :think:.

Pokud by sis kupovala „knizku“, tak doporucuju s okynkem a se zaviranim + se podivat, jestli jsou chranene hrany telefonu.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 19.01.17 07:11

Tvrzene sklo a dozadu pevny kryt. Ty silikonove vypadaji lacine a otviraci kryty jsou zase neprakticke.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 19.01.17 07:11

Mám silikonový obal a přes obrazovku sklo a za mě je toto nejlepší, koupila jsem si i to pouzdro co máš tuším jako 2. jakoby peněženku a nevyhovuje mi to, pořád to otevírat :nevim: používám ho, jen na cestování (výlety), když mobil více válím v batohu atp.

araw
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 19.01.17 07:16

Ty silikonové je hnus. nejde to omýt. Mám pevné plastové- typ jako ten silikon. Ty otevírací mě nebavěj, jsou nepraktické + tvrzené sklo, a to se vyplatí, rozbila jsem už 2 :mrgreen: kupuju na ali, koupila jsem jich 5 a pošta zdarma, vyšly asi na 60,– a tady na můj typ nejlevnější sklo 380,– jinak okolo pětikoule :pocitac:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 19.01.17 07:29

Taky mám silikonovy kryt, připadá mi nejpraktictejsi. A taky objednávám z Aliexpressu, je tam za pár korun, nekupuju už u nás ty předražené doplnky.

peta81
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 19.01.17 07:47

Super, dekuji vsem za ohlasy. uplne jste me navnadily s tim ali. obcas tam na neco koukam, ale jeste jsem neobjednavala. ale snad bych to zvladla. vzdycky me odradi ty dlouhe dodaci lhuty, jsem desna, nejradsi bych vsechno hned :oops: nicmene, tady by se usetrilo fakt dost penez. sklo potrebuji ja i manzel, plus ja nejaky ten kryt…jdu tam juknout. dik!

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 19.01.17 08:00

Tvrzene sklo a silikonovy obal

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 19.01.17 08:09

Neco, jak ta treti moznost.
Jezisek mi donesl huawei P9 a k nemu vse nejaky obal i tvrzene sklo atd.
Komplet vybava :mrgreen: a jsem moc spokojena

xammy
Kecalka 457 příspěvků 19.01.17 08:22

Ja mam tohle, vypada na mobilu luxusne :-)

https://www.aliexpress.com/…2836935.html?…

Mela jsem silikon, ale nic moc, odchlipoval se na bocich a nevypadalo to pekne. Sklicko mam taky z ciny, da se tam vse poridit za pakatel :-)

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 19.01.17 08:23

Krycí sklo a silikonový obal, jenom pozor, aby byl určený přesně pro typ telefonu, ty univerzální často znemožňují používat boční tlačítka. Muž měl nejdřív obal laciný, ale bylo to :poblion: Silikon měkký, furt se na něj lepil nějaký bordel a svlíkal se, pak si koupil originál a je to jako nebe a dudy, tenhle drží, a nic se na něj nelepí a opravdu má všechny průřezy a změkčení pro tlačítka, tam kde mají být.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama