V čem mít uchovanou vodu kolem přebalovacího pultu?

Anonymní
25.4.21 15:55

V čem mít uchovanou vodu kolem přebalovacího pultu?

Dobrý den, jdu si sem pro radu, kde máte prosím na přebalovacím pultu uchovanou vodu k čištění zadečku apod.? Nechci používat vlhčené ubrousky, ale teď si lámu hlavu, do jaké nádoby nejlépe dát vodu, abych jí hned nevylila a bylo to co nejpraktičtější?

Mockrát děkuji za rady!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2998
25.4.21 16:00

Přímo vodu jsem nikde neměla. Před každým přebalením jsem si uchystala dvě klasické žínky namočené vodou. Na běžné omytí to stačilo a když byl „průšvih“ větší, tak jsem stejně musela i s dítětem do koupelny pod vodovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
25.4.21 16:00

No do určitého měsíce je to jedno :mrgreen: u nás do doby než se začal syn točit na bříško a dneska? Osm měsíců a přebalování je fakt mazec, do té vody už mi několikrát drcnul a taky ji vylil, holt jeho ruka byla rychlejší než moje :D :D :D mám tam prostě misku, která má dno skoro velké jako vrchní část, je stabilní, ale pořád ne dost na divocha na pultu :mrgreen:. Ideálně to mít co nejdál od dětské ručičky :D taky používám vodu a perlan, od té doby nebyl syn opruzeny, to už je půl roku. Díky za zdejší rady, vlhčené ubrousky nám taky nevyhovovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
25.4.21 16:05

Já jsem na zadeček používala perlan. Nastříhala jsem si čtverce do obyč uzavíratelné kuchyňské dózy a trochu namočila s olejíčkem, většinou jsem tak měla dávku na 2 dny. Pak mě napadá ještě rozprašovač na kytky a ten perlan postříkat tím. Na cesty jsem měla Medvídka od Eone, takovou lahvičku s malým rozprašovačem. Používala jsem to chvíli a na ven pak používala normál vlhčenky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16519
25.4.21 16:10

Vodu jsem nikdy nikde neměla. Používala jsem medvídka a perlan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
25.4.21 16:11

Vodu u přebalováku nemám. Normálně vezmu kus perlanu a namočím ho v koupelně v umyvadle.

Kdybych jó chtěla, pořídila bych si nějakou lahvičku s rozprašovačem, ta se nevylije. Ale jen na vodu mi to přijde zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
25.4.21 16:14

Možná zkusit takový ten dávkovač, jak na něj přiložíš třeba odličovací tampon a máčkneš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
25.4.21 16:26

Mít vodu v nějaké nádobě mi přijde nepraktické. Já jsem přebalovala na horní ploše pračky v koupelně a děti jsem si vždycky přenesla do umyvadla a opláchla je tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6351
25.4.21 16:32

Měla jsem v mističce. Nikdy se mi nikam nepřevrhla, nevylila. Jen jsem vzala půlku velkýho tamponu, namočila a je to. Stačí k tomu jen jedna ruka, nemusela jsem se crcat s nějakým vymačkáváním a kdesi cosi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
25.4.21 16:44

Ja ji mam v male termosce, davam si tam trochu teplejsi vodu :) par vezmu perlan, pridrzim ho u otvoru a namocim si ho, nikde zadny bordel z toho neni :mrgreen: obcas pouziju Linteo baby sprej a setru suchym perlanem, maly ma po nem krasne hebkou pokozku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1155
25.4.21 17:44

Ja bych tam dala dostatecne velkou nadou do ktery se vejde kamen / kaminky tak aby to kluk nemohl prevratit. Do toho vodu, kameny obcas vzit savem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9121
25.4.21 17:48

Takovéhle kejkle jsem kolem toho nedělala. Nejpraktičtější je mít přebalovací pult v koupelně a dítě kdyžtak omýt v umyvadle nebo vanicce. Co je špatného na vlhcenych ubrouscich?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
25.4.21 18:59
@Ariadne píše: …Co je špatného na vlhcenych ubrouscich?

Látky v nich obsažené mohou působit dráždivě. Nepřála bych ti vidět, co si zažila dcera, když jsem kdysi párkrát použila vlhčené ubrousky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20166
25.4.21 20:03

Kvůli tomu jsem měla přebalovák v koupelně. Voda hned po ruce, dítěti jsem strčila zadek do umyvadla a bylo vyřešeno. Jinak bych před přebalováním dala teplou vodu do misky. Studenou bych nepoužívala, chudák dítě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9121
25.4.21 21:42
@Murka píše:
Látky v nich obsažené mohou působit dráždivě. Nepřála bych ti vidět, co si zažila dcera, když jsem kdysi párkrát použila vlhčené ubrousky.

Chápu u nějakých levných parfemovanych, ale dělají se i nějaké ty eko s vodou. Mi to přijde nehygienické to machat ve vodě pokakaný. Nejlepší je to dítě vykoupat a mít přebalování v koupelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat