V čem nosit 3,5 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marffusha
Stálice 83 příspěvků 15.09.18 22:05
V čem nosit 3,5 měsíční miminko l?

Maminky máme 3,5 měsíční miminko 5,5 kg Ještě nedrží samo hlavičku. Je na mě velmi fixovane a já bych si přála jej nenosit doma v náručí. Jednak mě už z toho dost bolí ruce a o zádech ani nemluvím. Nošení bych využila převážně doma nebo na kratší vzdálenosti.

Hledám nějaké nositko… Dívala jsem se na manducu, ale tam to chce novorozeneckou vložku… Kibi nám bude ještě velké a zase nedrží hlavičku, pak mě ještě padl do oka nositko šátek cabo, ale tady to vypadá že je snad jen na půl roku, nevím. Kdyby aspoň do toho roku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 15.09.18 22:07

Zkuste normální šátek, já v šátku nosila do 2,5 let.

Fjodorka
Extra třída :D 11255 příspěvků 15.09.18 22:08

Tula Free to go ;-)

movahu
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 15.09.18 22:09

@Marffusha caboo urcite ne, ten vydrzi tak do 6 kg :) manduca by mohla za chvili pasovat, ta vlozka neni uplne vhodna, ale me osobne je manduca desne nepohodlna. Vyzkousela jsem hodne nositek a doporucila bych fidellu fusion (na prezky) nebo flytai (vazaci) uz v te velikosti toddler, je rostouci a vydrzi dost dlouho a je nesmirne pohodlne :) ale ted uz mas docela vyber, od 4 mesicu by mohla pasovat vetsina nositek nebo zkusit satek :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 15.09.18 22:09

Já malého nosila v Manduce od 3 měsíců bez novorozenecké vložky,už byl moc vysoko s ní. Ale nejlepší na doma byl šátek,s ním máš dítě opravdu pevně na těle a líp se cokoliv dělá. Jestli máš FB,je tam skupina Nošení děti,nebo tak nějak,tam ti nejlíp pořadí.

Marffusha
Stálice 83 příspěvků 15.09.18 22:09
@Heivka píše:
Zkuste normální šátek, já v šátku nosila do 2,5 let.
Šátek pro vázání nechci. Chci něco na uvazani jednoduššího.
Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 15.09.18 22:10

Šátek ;) … Ale pokud je třeba mimi delší nebo celkové větší, můžeš už třeba kibi vyzkoušet…pos­tahovat vše na nejmenší a hlavičku může držet kapuce ;) já nosila taky dřív než ve 4 měsících…teď budu kibi prodávat ;)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 15.09.18 22:18

Monilu Uni treba.. tula ftg jo, ale moc dlouho nevydrzi. Manduku bez novovlozky, stáhnout sed snurkou/satkem. Na fb skupine je hezky navod jak na to. Na druhou stranu byva uz v roce malá :think: Pak je neco od Fidely, ale nevin jak dlouho vydrzi a jeste rostouci Lenka by asi šla. Doporucuju skupinu Nosime děti. Tam mas prehled

Jogrr
Závislačka 4342 příspěvků 15.09.18 23:03

A nemelo by mimco ve 12 tydnech uz krasne past koniky a drzet hlavicku???
Sorry za mimo temu, ale zarazilo me, ze 14i tydenni jeste nedrzi hlavicku.

movahu
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 16.09.18 06:23

@Jogrr nevim jak u zakladatelky, ale me dcera zacala drzet sama 100% hlavicku az v 5 mesici. Pasla konicly krasne, ale jakmile byla ve svisle poloze, tak nic. Chodime na neurologii a podle doktorky, je a bylo vsechno v poradku :nevim:

weyky
Neúnavná pisatelka 19216 příspěvků 64 inzerátů 16.09.18 06:50

V šátku,nebo jsme měli Noigu :palec:

lootseek
Stálice 78 příspěvků 16.09.18 15:25

Doporučuji Ergobaby Adapt. Hlavu drží ok, můžeš nosit časem i na boku a je až do 20 kilo. Moje dcera (necelé 3 měsíce) tohle nosítko miluje, zpravidla v něm do 10 minut usne a pak ji „vyklopím“ do postýlky. Používáme od necelých dvou měsíců jako domácí uklidňující pomůcku. Spíš na kratší dobu (max 2 hodiny denně) - i když je nosítko ergonomické, i tak se v něm po usnutí choulí a chci aby měla záda v pořádku :dance:

Fjodorka
Extra třída :D 11255 příspěvků 16.09.18 19:49

@lootseek právě to choulení se je žádoucí a ergonomické ;-)

Terez001
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 16.09.18 20:35
@Fjodorka píše:
Tula Free to go ;-)

To mi tady někdo taky doporučil (možná ty :D) a je opravdu skvělá. Používáme denně, měl ji od miminka :palec:

lootseek
Stálice 78 příspěvků 16.09.18 20:53
@Fjodorka píše:
@lootseek právě to choulení se je žádoucí a ergonomické ;-)

Opravdu? Vždyť se celá přikrčí, sesune k jedné straně a páteř má rázem jak paragraf (rozhodně ne předpisové „céčko“) :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >