Reklama

V čem nosit 3,5 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 81 příspěvků 15.09.18 22:05
V čem nosit 3,5 měsíční miminko l?

Maminky máme 3,5 měsíční miminko 5,5 kg Ještě nedrží samo hlavičku. Je na mě velmi fixovane a já bych si přála jej nenosit doma v náručí. Jednak mě už z toho dost bolí ruce a o zádech ani nemluvím. Nošení bych využila převážně doma nebo na kratší vzdálenosti.

Hledám nějaké nositko… Dívala jsem se na manducu, ale tam to chce novorozeneckou vložku… Kibi nám bude ještě velké a zase nedrží hlavičku, pak mě ještě padl do oka nositko šátek cabo, ale tady to vypadá že je snad jen na půl roku, nevím. Kdyby aspoň do toho roku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 15.09.18 22:07

Zkuste normální šátek, já v šátku nosila do 2,5 let.

Fjodorka
Extra třída :D 11223 příspěvků 15.09.18 22:08

Tula Free to go ;-)

movahu
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 1 inzerát 15.09.18 22:09

@Marffusha caboo urcite ne, ten vydrzi tak do 6 kg :) manduca by mohla za chvili pasovat, ta vlozka neni uplne vhodna, ale me osobne je manduca desne nepohodlna. Vyzkousela jsem hodne nositek a doporucila bych fidellu fusion (na prezky) nebo flytai (vazaci) uz v te velikosti toddler, je rostouci a vydrzi dost dlouho a je nesmirne pohodlne :) ale ted uz mas docela vyber, od 4 mesicu by mohla pasovat vetsina nositek nebo zkusit satek :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 15.09.18 22:09

Já malého nosila v Manduce od 3 měsíců bez novorozenecké vložky,už byl moc vysoko s ní. Ale nejlepší na doma byl šátek,s ním máš dítě opravdu pevně na těle a líp se cokoliv dělá. Jestli máš FB,je tam skupina Nošení děti,nebo tak nějak,tam ti nejlíp pořadí.

Marffusha
Stálice 81 příspěvků 15.09.18 22:09
@Heivka píše:
Zkuste normální šátek, já v šátku nosila do 2,5 let.
Šátek pro vázání nechci. Chci něco na uvazani jednoduššího.

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 22:10

Šátek ;) … Ale pokud je třeba mimi delší nebo celkové větší, můžeš už třeba kibi vyzkoušet…pos­tahovat vše na nejmenší a hlavičku může držet kapuce ;) já nosila taky dřív než ve 4 měsících…teď budu kibi prodávat ;)

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 15.09.18 22:18

Monilu Uni treba.. tula ftg jo, ale moc dlouho nevydrzi. Manduku bez novovlozky, stáhnout sed snurkou/satkem. Na fb skupine je hezky navod jak na to. Na druhou stranu byva uz v roce malá :think: Pak je neco od Fidely, ale nevin jak dlouho vydrzi a jeste rostouci Lenka by asi šla. Doporucuju skupinu Nosime děti. Tam mas prehled

Jogrr
Závislačka 4238 příspěvků 15.09.18 23:03

A nemelo by mimco ve 12 tydnech uz krasne past koniky a drzet hlavicku???
Sorry za mimo temu, ale zarazilo me, ze 14i tydenni jeste nedrzi hlavicku.

movahu
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 06:23

@Jogrr nevim jak u zakladatelky, ale me dcera zacala drzet sama 100% hlavicku az v 5 mesici. Pasla konicly krasne, ale jakmile byla ve svisle poloze, tak nic. Chodime na neurologii a podle doktorky, je a bylo vsechno v poradku :nevim:

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 16.09.18 06:50

V šátku,nebo jsme měli Noigu :palec:

lootseek
Stálice 62 příspěvků 16.09.18 15:25

Doporučuji Ergobaby Adapt. Hlavu drží ok, můžeš nosit časem i na boku a je až do 20 kilo. Moje dcera (necelé 3 měsíce) tohle nosítko miluje, zpravidla v něm do 10 minut usne a pak ji „vyklopím“ do postýlky. Používáme od necelých dvou měsíců jako domácí uklidňující pomůcku. Spíš na kratší dobu (max 2 hodiny denně) - i když je nosítko ergonomické, i tak se v něm po usnutí choulí a chci aby měla záda v pořádku :dance:

Fjodorka
Extra třída :D 11223 příspěvků 16.09.18 19:49

@lootseek právě to choulení se je žádoucí a ergonomické ;-)

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 16.09.18 20:35
@Fjodorka píše:
Tula Free to go ;-)

To mi tady někdo taky doporučil (možná ty :D) a je opravdu skvělá. Používáme denně, měl ji od miminka :palec:

lootseek
Stálice 62 příspěvků 16.09.18 20:53
@Fjodorka píše:
@lootseek právě to choulení se je žádoucí a ergonomické ;-)

Opravdu? Vždyť se celá přikrčí, sesune k jedné straně a páteř má rázem jak paragraf (rozhodně ne předpisové „céčko“) :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >